Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

katka76
19. jan 2010

ahoj cmeliacik, vitaj medzi nami, tiez som od prievidze, no tu byvame uz 7 rokov

sarra6
20. jan 2010

ahojte, som tu nova. Rada tu spoznam nejake kamosky.Nikoho tu nepoznam, prestahovali sme sa do PK. Tak na kocikovanie

dadka212
30. jan 2010

ahojte 🙂

ak máte záujem tak teraz som čítala o zápise do škôlky http://pezincan.pezinok.sk/index.php?yggid=arti...

Sarra keď bude krajšie počasie tak by sme mohli ísť kočíkovať 😉

kittyna
31. jan 2010

ahojte maminky. 🙂
Po dlhej dobe prichádzam s prosbou, či neviete o nejakom podnájme 2 alebo 3 izbový byt v Modre? Alebo Pezinok 400 Eur vrátane energií?? Nakoľko sa nám minulý rok rozrástla rodinka o jednu slečnu, chceli by sme ísť do niečoho väčšieho. IP prosím
Vopred ďakujem

l.lara
1. feb 2010

dadka, dakujeme za link 🙂 ale z tohto mam dost:

...dieťa v kalendárnom roku prijatia dovŕši najmenej 3 roky..

a co mam robit, ked sa moja dcera narodila v januari? to mam byt do septemra bez prijmu???? sila... 😠 😠 😠

dadka212
1. feb 2010

l.lara ja mám dosť z viacerých požiadaviek 😖
ale budem dúfať, že mi ho vezmú, veď doma sa hrozne nudí potom len vymýšla 😝

prettybaby
1. feb 2010

dadka aj ja by som sa k vam pridala na to kocikovanie .-)

dadka212
1. feb 2010

Pretty super a kde bývaš???

ankan
2. feb 2010

prepáčte, že Vám mením tému ale nepozná niekto Dr.Karlíka- zubár? Včera som s dcérkou mala ísť prvý krát a objednal nás na 8:00 a keď sme tam prišli zistila som že ordinuje od 11:00. Volala som mu a zdvihla mi to nejaká žena(možno manželka) a povedal vraj nech prídem okolo 13 to ma vraj zobral aj bez objednania keď ma zle objednal. Napíšte prosím či je spoľahlivý. potrebujem pre dcéru zubára...

cmeliacik
2. feb 2010

ahojte kocky, je tu niektora aj z Modry? Neviete, ci je v Modre materske centrum? A ci sa tam da chodit aj s malickymi detmi (2 mesiace)?

prettybaby
4. feb 2010

dadka na starom dvore.-)

dadka212
4. feb 2010

Cmeliacik my sme skoro všetky z Pezinka tak ti neviem poradiť

Pretty to sme blízko ja som na juhu 🙂

prettybaby
5. feb 2010

dadka no super, tak niekedy mozeme ist von spolu.-)

prettybaby
8. feb 2010

kde ste kto? aj ja chodim na MK zriedka ale nechce sa mi pisat sama so sebou .-( 😒

anaxamon
12. feb 2010

ahojte, kedze uplne tapam a neviem kde mam este zhanat informacie skusim sa vas popytat... neviete niekto cislo na dr. Palkovu fyziatricku...mala by mat ordinaciu v poliklinike ale tam som to dnes nenasla a cislo neviem ani po hodine na googli vydolovat...jedina spojitost je jej muz ortoped a to teda neviem teraz ze ci mam jemu volat nech mi da informaciu kde jeho zena ordinuje ci co...dakujem za kazdu infosku co ma nasmeruje spravne 😵

dadka212
12. feb 2010

Pretty no ja sem popravde zabudam chodiť lebo tu sa skoro vôbec nikto nezdrzuje v tejto téme...

Anax ja ti neporadim ale skús zavolať na polikliniku na spojovatelku a vypytat si jej číslo ak je v poliklinike tak ťa spoja a popripade aj poradia ja som tak zhanala diabetologicku...číslo na polikliniku je 033/641 3445

dadka212
12. feb 2010

Sorry 033/641 2445

anaxamon
12. feb 2010

dakujem dadka skusim to teda cez spojovatelku...diabetologicku si zohnala?

dadka212
12. feb 2010

Neni zaco hádam ti to pomôže... No a diabetologicku som zohnala práve tá spojovatelka mi poradila kde je lebo je mimo budovy a dala mi aj číslo na ňu 🙂

mimikyky
12. feb 2010

anaxamon, ona bola kedysi vedľa pohotovosti

mamina_123
13. feb 2010

ahojte maminky, stahujeme sa do PK a chcela by som sa opytat na vase skusenosti (dufam ze nejake su 🙂) so ZS Kupeckeho, prip. Na bielenisku .. mala nastupuje v septembri do prvej a neviem kam ju nahlasit - nikoho v PK nepoznam , nemam sa s kym poradit .. a stranky su na nete su sice fajn, ale napisat si mozu cokolvek ..

mimikyky
13. feb 2010

ahoj mamina
mne chodil na ZŠ Kupeckého syn, 4-9ročník, dcéra prvý stupeň (teraz je na konzervatóriu) a ďaľšia dcéra je tam v piatom ročníku, a krpec tam pôjde tiež keď dorastie 😉

mamina_123
15. feb 2010

uff 🙂 .. dik. tak snad sa bude pacit aj nam - skusime to dnes vybavit. mne sa pacila kupeckeho najviac , aj je to od nas celkom blizko -- nevies nahodou ako je to so skolkami , odkedy vedia zobrat dieta ? citala som len taku vseobecnu info ze 18.3. beru prihlasky , ale ze v kalendarnom roku nastupu musi dieta dovrsit 3 roky - cize , ked moj maly bude mat v septembri 2,5 ,tak mi ho nevezmu ? resp. potom v priebehu roka ak bude volne miesto? da sa dohodnut s riaditelkami ? - u nas to fungovalo inak , ziadne az taketo oficiality, a do skolky vzali aj 2rocne ak sa aspon pytalo na zachod atd. - aj ked boli plni, celkom vychadzali v ustrety.

viem ze si to musim obehat, ale este fyzicky nie som v PK , doklepavame akurat byt, a uz kvoli tomu neviem spavat 🙂

crievicka
15. feb 2010

najdu sa tu nejake baby na pokec popripade na kocikovanie?? ♥♥

ankan
15. feb 2010

Nepoznáte zubára alebo zubárku v Modre pre dcérku?

crievicka
16. feb 2010

V Pezinku je plavanie s babetkami??? a ak ano tak chodite tam niekto?

anaxamon
16. feb 2010

crievicka v pezinku je plavanie pre deti, je to moko.sk chodila tam kamaratka s dcerkou ale to je uz par rokov dozadu, teda dva🙂

krajcoanka
17. feb 2010

ahojte babeny....stavila som sa po dlhej dobe.....čo máte nové?
Ideme na ďalší týždeň prihlásiť malého do škôlky, ale vidím to blede...zase nátresk a neviem či mi ho zoberú. Chcela som aby boli spolu s Lubkom v jednej triede (my máme elokovanú triedu), ale asi to nestihneme, bo na rok už ide starí do školy ☹

dadka212
18. feb 2010

Crievicka ako hovorí Anax je to moko a je to na severe chodila som tam s malým ale mna to moc neoslovilo tam sa kladie velky doraz na potapanie čo mne osobne sa veľmi nepáči...

A v ktorej časti PK byvas?

prettybaby
19. feb 2010

mamina, moj drahy manzel by Ti odporucil Kupeckeho, pretoze aj on tam chodil, ja neviem, pretoze som z BA ale jednoznacne odpoved, ked nas krpec pojde do skoly je KUpeckeho, manzel o inej ani nechce pocut.-)
crievicka, no podme podme kocikovat .-) aj my sa inak chystame do moka na plavanie ale az asi od aprila, v tejto zimem mam strach kvoli malemu aby neprechladol