Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

elliana
2. máj 2007

no, no, no, Konik sa stale rozrasta 😀 😀 😀
barja, daj foto, nech viem, o koho ide...

barja
2. máj 2007

Eli rada by som to foto dala a včera som sa aj plná elánu pustila dotoho a po hodine vyberania a triedenia fotiek sa mi podarilo vložiť len jednu - jedinú!! 😀 😀 Technický typ sa nezaprie. Ale skúsim sa opísať : Tučná, tmavé dlhé vlasy, škulky a dve decká na krku. 😀

elliana
2. máj 2007

ak si ta, co si myslim, tak tucna urcite nie si. A tie vlasy ti zavidim, ja tiez chceeeeeem take

leva
2. máj 2007

ahojte babulky,akurat sme dosli z vonka.eli je to ta kocka,raz na ihrisku bola,ked si bola este teho a vlastne par krat sme sa aj stretli.Vsak ritku ma ako ked vrabec pety zrazi.

elliana
2. máj 2007

jeeee, leva, sledujes hokej?
My sme boli von okolo poludnia, musela som ist pre fotky a na mna lezie nejaka viroza, manzel bol doteraz chory, dufam, ze mna to tak nechyti. Len sa bojim, aby mala neochorela. Buduci tyzden v stredu cestujeme na Oravu, nesmie ochoriet.
A k tej ritke, to mas svatu pravdu

barja
2. máj 2007

jaj babulky ste zlaté. Práve pozerám na Jojke noviny plus a ten príspevok s Kullym a hrozne pri tom plačem.

elliana
2. máj 2007

a o com bol ten prispevok? Som ho nestihla

leva
2. máj 2007

Ja a hokej,to nie.Dostala som chut na zapekanu cestovinu tak si robim.Musim stihnut do 20,00hod,idu rozvedeny zo zavezkami a potom 112ska.

barja
2. máj 2007

ja kukam a nervi v háji

elliana
2. máj 2007

ani nehovor, mala uz knuci, uz by som ju mala ist kupat, ale sedim pri TV ako na ihlach

barja
2. máj 2007

No škoda, na konci som mala tlak 200 na 200

elliana
2. máj 2007

teda, dufam, ze to bol posledny prehraty zapas, ale hrali velmi pekne, az na tie oslabenia, tam sme nejako nestihali
No, idem malu kupkat, pa

elliana
3. máj 2007

no caute, ste vonku? Ja ani dnes nikam nejdem, citim sa na prd a mala je tiez dost nekludna. Dufam, ze tu virozu nechyti odo mna

leva
3. máj 2007

Ahoj eli a barja.Boli sme trosku vonku.boli sme aj niake cokoladky do skolky kupit pre deti,mala ma zajtra 6 rokov.Vonku je to prazdne,malaci a strednaci maju v skolke besiedku pre mamicky,tak su tam deturence,na ihrisku to je prazdne.Mali krici s postielky ako splaseny pomne.

elliana
3. máj 2007

Cau leva, aj mala po mne vykrikuje, sa uz niekedy neda pocuvat. A hlavne, ked si chceme s MM nieco povedat a ona vie, ze nevenujeme pozornost jej, tak zacne vrieskat. No mileeee

leva
3. máj 2007

Ano oni uz veru dobre vedia.Akurat som mu vytiahla z ust papier z cd-cka.Dala som mu bednu hraciek a samozrejme novinka,zatulany papier a uz aj konzumoval.Teraz nasiel staru dudku co mal ako novorodenec,ale je mu to uplne jedno,dudluje o 106.

elliana
3. máj 2007

tie deti stale niecim prekvapuju 😀 😀 😀

leva
3. máj 2007

To hej.Je niaky bujny,idem mu dat kupel.

leva
3. máj 2007

ahoj kocky.Barja urcite zasa drhnes kuchynu vsak?ha ha ha .Uz asi hajkate,idem aj ja.Nebudem tu celi vykend,idem nasim tak zatial pa a prijemny vykend zelam.

elliana
4. máj 2007

Ahojte, ja uz strasim od 5tej. Sa mi vobec neda spat, mam plny nos, boli hrdlo. A nemam co robit. Mala spi...

leva
4. máj 2007

Aj ja niak pokaslavam,ale spala by som aj neviem dokedy,no nemozem.Idem nasim tak si balim veci,tie deti toho tolko potrebuju.Eli vyliecte sa co najskor,tak sa majte krasne.

elliana
4. máj 2007

ahoj Leva, tak si teda uzi vikend, ja budem asi co najviac v posteli, ak mi to ovsem Zoja dovoli. A s tym balenim to poznam, hruuuuza

megie
4. máj 2007

Ahojte dievčatá, konečne sa to tu zas rozkecalo... 😀 😉

Nechodila niektorá z vás cvičiť počas tehu v PK? Nechce sa mi nikam cestovať, ale rada by som cvičila...

barja
4. máj 2007

Levy , Simuške prajem všetko naj, naj, naj, k dnešným narodeninám!!!!! Stretneme sa možno v Rači na hodoch v sobotu. Ak bude Majuškovi lepšie tak chceme odskočiť.

elliana
4. máj 2007

megi, ja som nechodila cvicit vobec, odradzalo ma prave to cestovanie do BA. Co sa tyka PK, poradit ti neviem

Je, leva, vsak vy oslavujete. Ja som aj zabudla

megie
4. máj 2007

ahoj barja, túto sobotu sú v rači hody?

barja
4. máj 2007

Mali by byť už od dnes do nedele. Dufam, že som si nepomýlila dátum. 😀

megie
4. máj 2007

dik 😉

A ty ked si bola tehu, chodila si niekam cvičiť??? Lebo ja by som chcela ale neviem, či je niečo pre tehule aj v PK...

barja
4. máj 2007

Keď som bola tehu pri prvom tak som ešte bývala v Blave a teraz pri druhom som na to už nejak nemala čas. Ešte týžden pred porod som chodila do roboty , potom pre krpca do školky , potom doma upratovať ,variť tak na cvičenie žiaden čas ☹

megie
4. máj 2007

mmm, škoda. A ani o ničom takom v PK nevieš?