Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

barja
4. máj 2007

Nemám ani šajn. ☹

elliana
4. máj 2007

no, kde ste Pezincanky?

barja
4. máj 2007

ahojček akurat som sem dorazila aj s kavou 🙂 Malý ešte drichme , dlážka schne , tak aby som si ju nepošliapala radšej sedím pri PC 😀 Ako sa mate? Je ti lepšie?

leva
5. máj 2007

Ahoj,tak konecne som si sadla,vybalovanie po vykende da zabrat.Uz som sa tesila ako vam napisem.Hody boli fajn,rano to vyzeralo biedne ale potom sa pocasie zlepsilo.Barja boli ste na hodoch ci nie?ja wsom mala uplne vybitu baterku na tel. a nabijacka doma tak som bola mimo.eli a ty ako?Lezkala si.

barja
5. máj 2007

Ahoj Januši,si ešte hore?

elliana
6. máj 2007

Bre ranko, Pezincanky, pocasie na prd, co?

leva
6. máj 2007

Ahojcek baby.Len teraz som sa sem prvy krat pozrela,vcera som uz zalahla,zaspala som ako dudok.pocasie je na prd,ale aspon ta sucha trava bude mat troska vlahu.

elliana
6. máj 2007

tak tak leva.. Co robkate?

leva
6. máj 2007

ahoj eli,cakame navstevu,tak troska riadim.To pocasie ma tak unavuje,nikdy som to nepocitovala a teraz by som lahla kde sa da.

elliana
6. máj 2007

Aj ja, polihijem cely den, obcas kuknem TV, PC, no hruza

leva
6. máj 2007

No nuda je,navsteva meska tak reku este sem kuknem.v takom pocasi sa neda nic robit,chuda mala sa nudi jak hrom,ma novy bycikel a nemoze ani von.Snad sa pocasie najblissie zlepsi,hlavne na vykend. Chceli by sme ist pozriet na ranc do Modry,vraj su tam zvieratka a je tam fajn.Tak uvydime.

leva
6. máj 2007

Ahojte,uz hajkate? 😉

barja
6. máj 2007

Ahoj Jani, tak po 4 hodinách sa mi podarilo konečne nabehnuť internet. 🙄 ďakujem za Majinka.

leva
7. máj 2007

Ahoj co ti to neslo nastartovat?Inak ako nsa mate,uz ste ok?

elliana
7. máj 2007

ahoj leva, ako?

leva
7. máj 2007

ahoj eli.Sme doma vonku zas fuka ako splasene,hlavne tu na juhu.boli sme odniest malu do skolky.mali sa hraje tak som si urobila kavu a kukam sem a co vy ako?ste domka.

elliana
7. máj 2007

ano, ale hodlam ist dnes poobede von, potom ma az do soboty prsat, tak si asi moc vzduchu neuzijeme. Inac, mala este spi, mala otrasnu noc, rano o pol siestej som jej uz dala jest a od siedmej spi, uvidime, dokedy

leva
7. máj 2007

mali sa hraje on zas vcera bol skoro celi den hore.V noci spal.teraz by mal spat okolo 10,00hod,ale vcera pospal 15min.K

barja
7. máj 2007

Ahojte kočky práve som dokrmila soploška tak mam chvílu čas sem kuknúť. Majuško už v pohode, asi ho dam v stredu už do školky. No veď ešte uvidím.

elliana
7. máj 2007

aj tak si tie deturence robia s nami, co sa im zachce 😀

elliana
7. máj 2007

ahoj barja 😀
vidim, ze my tri sme tu pravidelne navstevnicky, u mna sa uz da hovorit o zavislosti. MM uz po mne huci, ze aspon cez vikend mam dat pokoj s tym konikom

leva
7. máj 2007

kedy idete von?A kam

elliana
7. máj 2007

levi, asi poobede a neviem, len sa tak potulat, mozno potom zbehnem do nejakych potravin

leva
7. máj 2007

Veru aj MM na mna zazera a cita co pisem,ako nahle sa vzdialim uz je nasadeny on a beha si po svojich strankach.

barja
7. máj 2007

Ešte hošie je to keď sme ako napr. teraz kvoli Majkovej angíne boli celý týždeň doma tak čo už som mala robiť 😀 Včera som nemohla naštarovať internet - niečo s tím asi bolo - a to ste mali vidieť ako som tu nervačila. Majo len čumel, že aký závislák sa zo mňa stal 😀

elliana
7. máj 2007

barja, poznaaaaam, len na chvilu vypadne net a ja som z nervami v kybli 🙄 🙄

leva
7. máj 2007

Bola tu nasa mama a ta chuda na mna kukala ci som v poriadkuk,ze stale pozeram do PC.ze to bol cert dlzen ten internet,ze robota stoji.Ale to len si tak popod nostek vravela,inak v pohode.Vcera sme im zistovali jednu ulicu a boli radi ze ho mame.

leva
7. máj 2007

A MM si myslel ze ja nemusim moc na pocitat chodit,mna to niak netahalo,no odkedy so spoznala konika tak je stoho na nervy ze som tu dost casto.

barja
7. máj 2007

Sme naspať , idete Levy zajtra niekam? Chcela som Joja niečo poprosiť.

leva
7. máj 2007

zajtra rano pre tu postielku,potom nikam.napis jojovi do mojej IPcky.