Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

katulienka.
17. apr 2011

@magimary
a da sa aj napriklad ,, zosit,, 6 bodiniek???

magimary
17. apr 2011

@katulienka. teoreticky sa dá, ale mamičky to nemajú rady, lebo obvykle nechcú všetkých 6 naraz a potom to rozoberajú a my tomu nevieme späť priradiť ani cenu, ani štítok, komu to patrilo, čiže v konečnom dôsledku je to aj pre nás skôr problém, ako pomoc.. takže, ak sa dá, je určie lepšie každé zvlášť... 😉

kamilka22
20. apr 2011

baby, predvcerom mi jedna mamicka na ihrisku hovorila, ze ma kamosku na statistickom urade a ze Pezinok je mesto, ktore ma najvacsi prirodzeny prirastok obyvatelstva /tym myslim porodnost/ a najmenej miest v MŠ ... ani sa necudujem, vraj tento rok bolo 400 ziadosti a beru 170 . A zasa som sa raz nastvala, preco sa tu s tym nic nerobi...

kamilka22
20. apr 2011

@dadka212 tiez chodim kazdy den pozerat do schranky a cakam ako na spasenie.

dadka212
21. apr 2011

@kamilka22 no zachvílku sa dozvieme čo a ako...len dúfam, že to bude pozitívna správa, ak nie asi budem každý deň na mestskom úrade venčiť deti, nech vedia ako dovolenkujem 😅

minitrouble
21. apr 2011

@kamilka22
@dadka212 baby nevolali vam zo skolky dnes nahodou?

dadka212
21. apr 2011

@minitrouble mne nie 😕

minitrouble
21. apr 2011

@dadka212 nam volali ze mame prist podpisat do skolky nejaky papier osobne 😕

dadka212
21. apr 2011

@minitrouble aha tak potom asi ti malú berú 😉 😵 neviem inak prečo by si tam mala chodiť 😕

minitrouble
21. apr 2011

@dadka212 no uvidime, pokial nemam papier v rukach o prijati tak neverim nicomu, tak som zvedava - uz aby bol utorok - akurat mi to nevyhovuje lebo v utorky chodim do prace vzdy, no ale co uz budem musiet zdrhnut skor a ist do skolky 😒
som zvedava ze ci sa ozvali este niekomu takto alebo ako to vlastne funguje 😕

katavinka
21. apr 2011

Ahojte,
nám volali, dozvedela som sa najprv od známej, lebo sa pýtala, či sme prijatí, reku nie, nám nič neprišlo a ona mi vraví, že prijatým volali, tak mi pozrela číslo a bola to škôlka. Na druhý deň som tam volala a povedala mi, že papier nám dajú v škôlke osobne. Tak som bola šťastná jak blcha, aj kamoške vzali, druhej nevolali, takže asi nie.

katavinka
21. apr 2011

@minitrouble kam ste zahlásený??

minitrouble
21. apr 2011

@katavinka no my ideme na bystricku - co je na juhu

minitrouble
21. apr 2011

@katavinka teda dufame ze ideme 😅 😅 neverim pokial nebudem mat papier 😎

katavinka
21. apr 2011

@minitrouble no super, verím, že hej. Myslela som si, že inam, lebo my máme mať stretko vo štvrtok.

dadka212
22. apr 2011

@katavinka
@minitrouble baby vám ich istotne vezmú 😉 to som si ja myslela, veĎ jedna už dávno chodí do práce a druhá nastupuje, takže to nie je až také prekvapenie 😉
to mne ste teraz zobrali všetky nádeje 😢 keby aspoň odklepli ten detský svet aby som mala kam chodiť s krpcami, ale nie 7 sa zdržia hlasovania medzi nimi aj Štrbová...a to chcela byť primátorkou....ja nemám slov na toto zastupitelstvo teda mám ale nič čo by som tu mohla napísať 😝

minitrouble
22. apr 2011

@dadka212 to tu nebude? ten detsky svet? to fakt? ja som bola v tom ze to uz zacnu stavat 😕
dadi este to nemas stratene, uvidis ze ci sa ti neozvu a ak nie tak stale je tu odvolanie .... 😉

dadka212
22. apr 2011

@minitrouble no vyskúšam všetko...hádam sa to podarí...ak nie tak zas len budem asi jedna z tých ktorá nechá dieťa v škôlke o rok dlhšie a teda vôbec mi to nebude blbé 😅

detský svet tu má byť, je to pekný projekt, ale poslanci robia problémy s odpredajom pozemkov...toto kopírujem:
boli proti !!!(Ľubomír Gašparovič, Miroslav Král, Marián Pátek, Marián Šipoš, Katarína Vladová a zdržali sa Juraj Čech, Medard Féder, Gabriel Guštafík, Ing. Stanislav Sobota, Drahomír Šmahovský, Kvetoslava Štrbová, František Varecha,). Stačili už len dva hlasy a detský svet by sa začal budovať!

detský svetu už začína uvažovať, že odsťahujú projekt inde 😔

katavinka
22. apr 2011

@dadka212 teda teraz som šoknutá, tiež som si myslela, že je ten Detský svet istý a strašne som sa tešila, mali by sme to blízo 😠 A keď nechcú Detský svet, tak nech spravia aspoň nové škôlky do prčíc, toľko žiadostí a nikoho to netrápi, alebo nech aspoň dostávajú tie mamičky nejakú podporu, ani dieťa nepríde na svoje takto a rodičia len hútajú ako vyžiť ďalej. Fakt všetko naopak v tomto štáte.

dadka212
22. apr 2011

@katavinka ja už kašlem na detský svet, keby sa mi decko dostalo do škôlky....ale nie tu sú samé podplácačky alebo známosti 😠 samozrejme myslím hlavne v prípadoch, že nesplňajú podmienky a podobne....

katavinka
22. apr 2011

@dadka212 tešila som sa na niečo nové 😒 Čo už... Máš veľkú nevýhodu alebo ako to nazvať, že si ešte s Danielkou na materskej, pri toľkých žiadostiach sa to asi fakt nijak nedá. My sme stále chceli pre Romanka súrodenca, nech sa má s kým hrať a pod., lebo má deti veľmi rád, ale tiež ma potom napadlo, že v takom prípade nehrozí škôlka; asi by to bolo ešte horšie, bábätko maličké, s tým by sa ešte nezahral a musel by sedieť pri nás doma ako kvočka. Aj tak som bola v riadnom šoku, keď som sa dozvedela, že asi ho vzali. Kamoške nevzali hoci je o niečo starší, ale ako viem, podmienka je trvalý pobyt tu a to oni nemajú.

dadka212
22. apr 2011

@katavinka ver mi že sa dá 😠
kam hlásila kamoška malého?

katavinka
22. apr 2011

@dadka212 na Sever tak ako my...

katavinka
22. apr 2011

@dadka212 vlastne dve mám čo sa tam hlásili a nevzali a jednej vzali. Tá druhá má malého až koncom septembra narodeného a ostáva na materskej.

dadka212
22. apr 2011

@katavinka ešteže majú "rozumný" dôvod prečo deti nevezmú 😠

kamilka22
26. apr 2011

baby, mne volali zo skolky minuly stvrtok, dnes si idem podpisat vyrozumenie, nedalo mi a spytala som sa, ci je prijata, alebo nie a povedali mi, ze ano. Tak konecne po dlhej dobe mi bola povedana dobra sprava. Dadka, drzim palce aj Tebe a aj ostatnym.

kamilka22
26. apr 2011

@minitrouble aj mne volali, dnes si idem pre verdikt a tiez na Bystricku, tak nase dve zabky budu zrejme spolu v triede - jupiiii!

dadka212
26. apr 2011

@kamilka22 ty ideš do práce?

minitrouble
26. apr 2011

@kamilka22 no ja uz mam papier o prijati 😵 😵
@dadka212 a ty ako? neozvali sa ti? ani pozitivne ani negativne? ☹

dadka212
26. apr 2011

@minitrouble tak super 🙂 mne sa neozvali, ja som si tam volala a povedala mi, že ho neprijali, že riaditelka chcela, lebo som ho hlásila aj minulý rok a je už dosť starý, ale mesto jej ho vyškrtlo lebo som na MD...no nič počkám na oficiálny papier a pôjdem sa spýtať na mesto na rozumný dôvod a poprípade odvolať, lebo to, že prijmú mladšie deti a ich matky sú tiež na MD a do práce nejdú mi dáva len jeden záver 😖