Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

jankaslamka
22. júl 2011

@anaxamon ja som tam pred porodom len volala a potom som volala ked som prisla z porodnice a este v ten den ku nam prisli domov

anaxamon
22. júl 2011

@magimary
@jankaslamka no tak nabuduce skusim cez tu spojovatelku lebo tiez kazala volat ked prideme z porodnice

jankaslamka
22. júl 2011

@anaxamon drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

magimary
22. júl 2011

ja tiež držím 😉 🙂

kamilka22
5. aug 2011

fu, uz je august, sa mi nechce verit, ze o par tyzdnov ide dcerka do skolky - tesim sa, ale zacina vo mne hlodat aj strach....

katulienka.
5. aug 2011

ahojte, kedy bude najblizsie v pezinku burza s detskymi vecickami???

magimary
5. aug 2011

@katulienka. víkend 9.-10., 12.9.11 🙂 😉

katulienka.
6. aug 2011

a kde? lebo to chceli zmenit tusim na ine miesto ako kulturny dom 🙂

magimary
6. aug 2011

@katulienka. napokon sme nezohnali adekvátne "kultúrne" miesto, takže nateraz opäť v KULTURÁKU 😉 😎

katulienka.
6. aug 2011

@magimary a je niekde aj oficialny nejaky plagatik..?? napr. aj ze ako je to, ak chcem nejake veci predat, kde ich treba doniest...

magimary
6. aug 2011

@katulienka. je, len sme ho ešte nedistribuovali všade (ani do pezinska a pezinčana), lebo by to bolo (teraz cez prázdniny, keď sú všetci kade-tade) skoro 😉

inak, ako veci predať?
stačia tri kroky:
1) každú vec označiť (dobre pripevneným!) štítkom, na ktorom budú opäť tri veci (na ľahšie zapamätanie): cena, tvoja značka a poradové číslo, ktoré je zhodné s poradovým číslom, ktoré je uvedené v
2) doma pripravenom zozname vecí. Vypíšeš tam všetky veci v poradí od 1 do... (tentorktá nie je počet obmedzený, keďže sme v KD) a k poradovému číslu veci, stručnému popisu veci (napr.:červené tričko s kr. rukávmi), pridáš do riadku ešte predajnú sumu
3) označené priniesť do KD v piatok, podpísať preberacie papiere a ísť domov...

potom už stačí prísť len sobotu nakupovať 😅 😉 🙂

katulienka.
6. aug 2011

dakujem 🙂
@magimary

zuzicka1982
7. aug 2011

Maminky neviete kde v Pezinku pecu dobre torty pre deticky k narodeninam za rozumnu cenu?

dadka212
7. aug 2011

@zuzicka1982 čo je to rozumná cena ? 😉

zuzicka1982
7. aug 2011

@dadka212 tak do 25 eur

dadka212
7. aug 2011

@zuzicka1982 a chceš cukráreň alebo niekoho kto pečie domáce torty...

zuzicka1982
8. aug 2011

@dadka212 V podstate mi je to jedno.Len by som chcela najprv vidiet nejake vytvory.

zuzicka1982
8. aug 2011

super,dakujem 🙂

kamilka22
9. aug 2011

@zuzicka1982 take tie farebne a velmi chutne torty robi p. Hupkova, v Pezinku, je to oproti Tescu, ako je instamik, za nim je taka zlta budova s fialovym napisom effect, ona Ti upecie cokolvek, aj ked si donesies obrazok. My sme mali od nej tortu - visnovo jogurtovu a bola vyborna. Vrelo odporucam. Ta nasa stala tusim 28 € a mali sme Hello Kitty.

lvka
9. aug 2011

@zuzicka1982 aj moju maminu by som ti odporucila ;)

dadka212
10. aug 2011

@kamilka22 Ja čo viem tak tu na juhu pečie as 4-5 báb, tetuliek....aj ja pečiem 😅
len vyzerá to tak, že konečne predáme byt, tak teraz moc nechcem brat objednávky dopredu lebo sa bojím aby sme sa akurát nesťahovali 😝

kamilka22
10. aug 2011

@dadka212 ja som videla tvoje prace, len som si myslela, ze pecies len pre rodinu. Pecies priam prekrasne /videla som na FB/. Ja by som si mohla aj ruky dolamat, ale toto mi prosto nejde.

kamilka22
10. aug 2011

@dadka212 a kam sa stahujete? Teda ak sa mozem opytat...

dadka212
10. aug 2011

@kamilka22 ďakujem 🙂 mňa prehovorili aby som piekla aj pre iných, dokonca som aj do markízy už piekla 2 😀 ale viac ako 4 torty nezvládam cez víkend a najhoršie je to, že jeden víkend nič a druhý aj 5 by som mala robiť 😝 a pri mojich krpcoch je to tak trocha o hubu 😀
a sťahujeme zatial ešte neviem 😀 ale vyzerá to tak že kúpime v limbachu chatu a spravíme to na dom, čím nám mesačné náklady klesnú cca o 600eur čo je pri nestálej práci nášho tatina úplne super a deti to tam milujú...

kamilka22
10. aug 2011

@dadka212 ja Ta obdivujem, ze stihas 4 torty - ja by som nestihla asi ani jednu. A to si na tom rovnako ako ja - mas doma dve zive striebra. Nech sa Vam podari vyriesit to byvanie. V domceku bude deckam skvele, niet nad to, moct deti "vypustit" na dvor. Aj my snivame o domceku, tak snad to raz vyjde.

dadka212
10. aug 2011

@kamilka22 pre mňa je to relax...a najkrajšie robím vnoci 😀 možno preto lebo som kludná deti spia a ja môžem relaxovať pri tom 🙂
ďakujem, uvidím ako to nakoniec dopadne...dúfam, že nebudeme pod mostom 😅

heni79
10. aug 2011

@dadka212
Nó, som nejaké tvoje diela videla na foto.... a úplne krásne. Síce ntuším ako chutia, čo je dosť dôležité, ale vzhľad je na 1000%. 😀 Chuť jasne tiež. Ja by som asi vopred chcela aj okoštávku. Robíš aj také čosi?

dadka212
10. aug 2011

@heni79 čo som doteraz robila každému chutili 🙂 ale ak by bola požiadavka tak urobím aj takú okoštovku 😀

heni79
17. aug 2011

@magimary
Mám ešte otázku k tomu predaju? Môžem predať aj detskú zábranu na schody? Kúpili sme a ani nevybalili a už je zbytočná. 😅 Neviem, či tam sú aj také kategórie.
A matne si spomínam, že nejaké percentá z ceny idú pre Centrum voľného času. Koľko to je? A ešte posledná otázočka, kedy v piatok priniesť veci? 😅