Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

magimary
17. aug 2011

@heni79
- jasne, všetko, čo súvisí s deťmi a tehotenstvom 😉
- 20%
- piatok (9.9) od 9,00h-17,00h

heni79
17. aug 2011

@magimary
Vďaka. Stručné, jasné, výstižné. 😀

magimary
24. aug 2011

možno sa niekomu podarí otvoriť plagátik na burzu tu,
je síce malý, ale termíny tam vidno 😉:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=16714355...

anaxamon
26. aug 2011

ahojte nemate niektora oodporucanie na laktacnu poradkynu co pride aj domov tu u nas v pk alebo aj z ba ale aby dosla osobne domov a je ochotna?

magimary
26. aug 2011

@anaxamon jééééj, už ste doma?!? Blahoželáááááááááááááááám 😵 ,
buďte zdravé!!!

tu je zoznam a tá prvá z BA (p. Miriam) bola aj u nás, aj som s ňou veľa hovorila po telefóne-ale teda bolo to už pred 6 rokmi 😅 :
http://babetko.rodinka.sk/vyziva/dojcenie-a-mli...

anaxamon
26. aug 2011

@magimary ano od vcera🙂)) len dosli sme s laktacnym problemom tak to chcem riesit..ja som nasla dve na mamila.sk nepoznas? http://www.mamila.sk/pre-matky/poradkyne-pri-do...

magimary
26. aug 2011

@anaxamon hej, osobne poznám Danu Miklovičovú 🙂 , aj tu je na Koníku, má nick @pezincanka 😉
a myslím si, že sa fakt vyzná 😉 (je totiž detská doktorka 🙂 ),
tú druhú nepoznám 😉

anaxamon
26. aug 2011

@magimary dakujem idem poskusat poposielat maiily🙂 snad sa dakam pohnem

magimary
26. aug 2011

@anaxamon tak nech sa darí!
a aj prekonať všetky laktačné ťažkosti 😵

katavinka
26. aug 2011

Ahojte,
jéééj, škoda, že som nenakukla skôr, dlho som nevedela, kde dať upiecť tortu, vždy dávame mimo PK, čo je dosť o držku 😖 @dadka212 ako dlho ste predávali byt, ak smiem vedieť? My chceme tiež skúsiť, lebo muž chce ísť strašne do domu, už sme aj našli, síce nie v PK, ale ak by nebodaj prišlo druhé dieťa, bol by malý, tak stále hľadáme možnosti. Stavať sa mi veru nechce, sú to riadne nerváky.

dadka212
26. aug 2011

@katavinka ešte stále nie je predaný nakoniec sme sa nedohodli ale Matúš má dnes jednanie s jedným čo má záujem tak uvidím či sa dohodnú....ale v ponuke je asi 2 mesiace....len akurát na prázdniny sme ho dali čo nám aj v realitkách hovorili, že nech nepočítame že predáme, lebo ludia cez leto riešia dovoelnky a nie bývanie...

katavinka
26. aug 2011

@dadka212 ja myslím, že to ani nie je o dovolenkách, pripadá mi, že je nenormálne veľa bytov na predaj, je z čoho vyberať..

dadka212
26. aug 2011

@katavinka no môže byť...

katavinka
28. aug 2011

@dadka212 neviem fakt, len ak niekto plánuje nové bývanie, tak sa asi nevyberie v lete utrácať na dovolenku, ale tak aj takí sú, čo si to môžu dovoliť 🙂 Nebojíš sa ísť bývať na chatu? Môj muž nad tým dlho uvažoval, ale predsa, on je spojazdnený, ale čo ja s malým - do škôlky a pod. 😒

dadka212
29. aug 2011

@katavinka nebojím sa, kúpime psa 😀 a ja si pojdem robiť vodičák, tak hádam aj ja budem pojazdná 😅 keď nie tak nohy mám 😎

katavinka
29. aug 2011

@dadka212 😀 no ja vodičák mám, ale nejazdím 🙂 Ono záleží od toho, kde to aj je, lebo čo sme my boli pozerať, tak strašná prístupová cesta, pred chatou len prašná a niekam až hore na Slnečné údolie by som nešla veru.

dadka212
29. aug 2011

@katavinka my tam máme chatu hore na slnečnom, len iba polovicu polovica je mužovej krstnej...mne sa tam velmi páči 🙂 aj keď bojím sa tam je to úplne v lese a ja som panelákové decko 😅

anaxamon
10. sep 2011

@magimary opat raz super burza🙂)) vdaka za info a samozrejme aj za to ze sa daco take v pk deje 😵

magimary
10. sep 2011

@anaxamon júúúj, teším sa... 😵 poteší, ak sú maminky spokojné, potom si hovorím, že ešte to má stále význam...
ale tentokrát bola ozaj "mega"... toľko stolov a vecííííííííííííííííííí sme ešte niekdy nemali... 😅 😝 🙂
ďakujem Ti, veľmi!

anaxamon
10. sep 2011

@magimary velky priestor, dobra reklama robia svoje🙂)) aj ked ja som vazne mala pocit ze tolko ludi co tam bolo a kazdy hrbu veci bral a ked som o dvanastej odchadzala akoby z tych stolov nic nebolo mizlo 😀 😀 😀

magimary
10. sep 2011

@anaxamon juj, ani nehovor... keď si to vezmeme, koľko sa kúpi a keď spratávame, tak akoby nič nechýbalo, tak máme dosť 😅

anaxamon
10. sep 2011

@magimary kedy je na plane dalsia? este do vianoc ci az po?

magimary
10. sep 2011

@anaxamon pani riaditeľka KD nám má potvrdiť, či bude ozaj voľný termín na Martina (11.11), alebo nie...
nič iné voľné nemá...
takže od toho závisí, či bude burza ešte tento rok (a ak áno, tak potom ten víkend okolo 11-teho, aj keď je to skoro po tejto, ale vzhľadom k tomu, že je to jediný možný termín, nemáme čo riešiť), alebo až na jar... 😉 🙂
samozrejme, dám včas vedieť (dúfam, že nezabudnem 😅 😉 )...

katulienka.
25. sep 2011

Baby, neviete o nejakom lacnom ubytovani v Pezinku? v podstate nam nezalezi na velkosti, ani polohe...

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaslamka
28. sep 2011

@anaxamon gratulujem k babatku 🙂

dadka212
28. sep 2011

@katulienka. čo je lacné?

@helka193 ahoj no zo severu tu je myslím len katavinka...

jankaslamka
28. sep 2011

@helka193 my sme muskat..zo severu neviem asi len jak pise @dadka212

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka212
28. sep 2011

@helka193 no ja som momentálne ani neni z PK 😅 som v Limbachu u našich a dúfam, že sa do PK už nevrátim 😝