• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
@heni79
- jasne, všetko, čo súvisí s deťmi a tehotenstvom :wink:
- 20%
- piatok (9.9) od 9,00h-17,00h
17. aug 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magimary
Vďaka. Stručné, jasné, výstižné. :grinning:
17. aug 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
možno sa niekomu podarí otvoriť plagátik na burzu tu,
je síce malý, ale termíny tam vidno :wink::
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=167143553361731&set=a.108279089248178.13295.100001982635566&type=1&theater
24. aug 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte nemate niektora oodporucanie na laktacnu poradkynu co pride aj domov tu u nas v pk alebo aj z ba ale aby dosla osobne domov a je ochotna?
26. aug 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaxamon jééééj, už ste doma?!? Blahoželáááááááááááááááám :dizzy_face: ,
buďte zdravé!!!

tu je zoznam a tá prvá z BA (p. Miriam) bola aj u nás, aj som s ňou veľa hovorila po telefóne-ale teda bolo to už pred 6 rokmi :sweat_smile: :
http://babetko.rodinka.sk/vyziva/dojcenie-a-mlieko/zoznam-poradkyn-pri-dojceni/
26. aug 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary ano od vcera:slight_smile:)) len dosli sme s laktacnym problemom tak to chcem riesit..ja som nasla dve na mamila.sk nepoznas? http://www.mamila.sk/pre-matky/poradkyne-pri-dojceni/#kba
26. aug 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaxamon hej, osobne poznám Danu Miklovičovú :slight_smile: , aj tu je na Koníku, má nick @pezincanka :wink:
a myslím si, že sa fakt vyzná :wink: (je totiž detská doktorka :slight_smile: ),
tú druhú nepoznám :wink:
26. aug 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary dakujem idem poskusat poposielat maiily:slight_smile: snad sa dakam pohnem
26. aug 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaxamon tak nech sa darí!
a aj prekonať všetky laktačné ťažkosti :dizzy_face:
26. aug 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
jéééj, škoda, že som nenakukla skôr, dlho som nevedela, kde dať upiecť tortu, vždy dávame mimo PK, čo je dosť o držku :confounded: @dadka212 ako dlho ste predávali byt, ak smiem vedieť? My chceme tiež skúsiť, lebo muž chce ísť strašne do domu, už sme aj našli, síce nie v PK, ale ak by nebodaj prišlo druhé dieťa, bol by malý, tak stále hľadáme možnosti. Stavať sa mi veru nechce, sú to riadne nerváky.
26. aug 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katavinka ešte stále nie je predaný nakoniec sme sa nedohodli ale Matúš má dnes jednanie s jedným čo má záujem tak uvidím či sa dohodnú....ale v ponuke je asi 2 mesiace....len akurát na prázdniny sme ho dali čo nám aj v realitkách hovorili, že nech nepočítame že predáme, lebo ludia cez leto riešia dovoelnky a nie bývanie...
26. aug 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja myslím, že to ani nie je o dovolenkách, pripadá mi, že je nenormálne veľa bytov na predaj, je z čoho vyberať..
26. aug 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katavinka no môže byť...
26. aug 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 neviem fakt, len ak niekto plánuje nové bývanie, tak sa asi nevyberie v lete utrácať na dovolenku, ale tak aj takí sú, čo si to môžu dovoliť :slight_smile: Nebojíš sa ísť bývať na chatu? Môj muž nad tým dlho uvažoval, ale predsa, on je spojazdnený, ale čo ja s malým - do škôlky a pod. :unamused:
28. aug 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katavinka nebojím sa, kúpime psa :grinning: a ja si pojdem robiť vodičák, tak hádam aj ja budem pojazdná :sweat_smile: keď nie tak nohy mám :sunglasses:
29. aug 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 :grinning: no ja vodičák mám, ale nejazdím :slight_smile: Ono záleží od toho, kde to aj je, lebo čo sme my boli pozerať, tak strašná prístupová cesta, pred chatou len prašná a niekam až hore na Slnečné údolie by som nešla veru.
29. aug 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katavinka my tam máme chatu hore na slnečnom, len iba polovicu polovica je mužovej krstnej...mne sa tam velmi páči :slight_smile: aj keď bojím sa tam je to úplne v lese a ja som panelákové decko :sweat_smile:
29. aug 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary opat raz super burza:slight_smile:)) vdaka za info a samozrejme aj za to ze sa daco take v pk deje :dizzy_face:
10. sep 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anaxamon júúúj, teším sa... :dizzy_face: poteší, ak sú maminky spokojné, potom si hovorím, že ešte to má stále význam...
ale tentokrát bola ozaj "mega"... toľko stolov a vecííííííííííííííííííí sme ešte niekdy nemali... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
ďakujem Ti, veľmi!
10. sep 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary velky priestor, dobra reklama robia svoje:slight_smile:)) aj ked ja som vazne mala pocit ze tolko ludi co tam bolo a kazdy hrbu veci bral a ked som o dvanastej odchadzala akoby z tych stolov nic nebolo mizlo :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaxamon juj, ani nehovor... keď si to vezmeme, koľko sa kúpi a keď spratávame, tak akoby nič nechýbalo, tak máme dosť :sweat_smile:
10. sep 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary kedy je na plane dalsia? este do vianoc ci az po?
10. sep 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaxamon pani riaditeľka KD nám má potvrdiť, či bude ozaj voľný termín na Martina (11.11), alebo nie...
nič iné voľné nemá...
takže od toho závisí, či bude burza ešte tento rok (a ak áno, tak potom ten víkend okolo 11-teho, aj keď je to skoro po tejto, ale vzhľadom k tomu, že je to jediný možný termín, nemáme čo riešiť), alebo až na jar... :wink: :slight_smile:
samozrejme, dám včas vedieť (dúfam, že nezabudnem :sweat_smile: :wink: )...
10. sep 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, neviete o nejakom lacnom ubytovani v Pezinku? v podstate nam nezalezi na velkosti, ani polohe...
25. sep 2011 o 16:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. sep 2011 o 10:52 • helka193
@anaxamon gratulujem k babatku :slight_smile:
28. sep 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulienka. čo je lacné?

@helka193 ahoj no zo severu tu je myslím len katavinka...
28. sep 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helka193 my sme muskat..zo severu neviem asi len jak pise @dadka212
28. sep 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
28. sep 2011 o 13:27 • helka193
@helka193 no ja som momentálne ani neni z PK :sweat_smile: som v Limbachu u našich a dúfam, že sa do PK už nevrátim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok