Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

katulienka.
28. sep 2011

Neviem praveze.. hladame nejaky byt, musime ho kuknut a usudit, ci za tu sumu moze byt 🙂 ale len prenajom, este hypoteku brat nechceme 🙂 nieco tak 1-2 izbove

jankaslamka
29. sep 2011

@dadka212 aaaale neprehanaj..co sa ti tu nepacilo? 😀

@helka193 to mas pravdu..do mesta je to kusok..a od nas na sever tiez 🙂

katavinka
29. sep 2011

Ahojte,

uff, práve som sa chcela spýtať, či tu niektoré nemáte dieťa v škôlke na Severe, ale asi nie.. To fakt som jediná??? Ja som už hotová z celej škôlky, fakt už jak sopka, len čakám kedy vybuchnem 😠
@dadka212 nepáčilo sa Ti v PK? ja som sa dnes nad tým zamyslela zrovna, že mám tak plné zuby všetkého, žeby som najradšej vypadla preč a to som sa do PK neskutočne tešila...

dadka212
29. sep 2011

@jankaslamka no bársčo 😀 ale mestský úrad je TOP 😝

dadka212
29. sep 2011

@katavinka kamoška tam má syna prečo?

katavinka
29. sep 2011

@dadka212 pretože malému sa tam veľmi páči, teší sa tam, ale nechce tam jedávať a kvôli tomu mi ho tam nechcú nechať spať, každý deň chodím po neho 12:00, čo som si ledva vybavila, aby som nastúpila do práce až v októbri, tak nemôžem ísť 🙄 vôbec neviem z čoho budeme žiť a čo je vôbec toto za systém. No a dnes ma to už odrovnalo, pretože mi tak smutne vravel, že aj on si musí vziať pyžamko, že tam bude spinkať ako ostatné detičky, ráno tam nabehol s pyžamom v ruke a hneď ukazoval, no a namiesto nadšenia učiteľky: a to Ti je načo?? Ako ja už fakt neviem..

dadka212
29. sep 2011

@katavinka júj...sila a kto ho učí? to nechápem, toto som ešte nepočula, že keď nechce jesť nemôže spať v škôlke 😝

jankaslamka
29. sep 2011

@dadka212 😀 😀 😀 😀 tak to ano..to je lahodka

@katavinka kvoli jedeniu ho tam nechcu nechat? to je co za blbost preboha!

katavinka
29. sep 2011

@dadka212 @jankaslamka ja naozaj neviem, fakt som vyflusnutá a neviem čo si mám myslieť o tom, neverím a ani ma nepresvedčí nikto o tom, že všetky deti všetko zjedia len o nie. Je slabý jedák a veľmi, ale taký je aj doma, niekedy zje celý obed doma a niekedy sa celý deň ničoho nedotkne, nech mu ponúknem čokoľvek.

katavinka
29. sep 2011

Ešte som uvažovala, že si vybavím polovičný úväzok, ale ani tak by som nijak nestíhala, to sa jednoducho nedá a včera som sa bola pýtať na úrade práce a dozvedela som sa, že ak nie je dieťa v škôlke na celý deň, tak sa nemôže uchádzať.., len prihlásiť v zdravotnej, ja z nášho štátu naozaj nechápem, doslova ☹

dadka212
29. sep 2011

@jankaslamka no ako česť výnimkám ale niektorí na tom úrade 😖

@katavinka môj Maťo tiež toho moc nepoje...neviem si predstaviť, že mi ho dajú potom domov 😝

katavinka
29. sep 2011

@helka193 ahoj, ja bývam na Severe, neviem síce dokedy 🙂 , lebo chceme predať byt. Ako dlho ste v PK?

dadka212
29. sep 2011

@katavinka a kam idete, už ste rozhodnutí?

jankaslamka
29. sep 2011

@dadka212 to je ale asi vsade, nie len v PK 😔

@katavinka no urcite, ze to tak je..nie je jediny co tam nechce papat..uplne, ze nechapem toto ich riesenie..des

dadka212
29. sep 2011

@jankaslamka ja viem, ale už ma to dožralo...

katavinka
29. sep 2011

@dadka212 ešte sme nenašli, dnes ideme pozrieť 1 dom v Šenkviciach, len tu v okolí chceme ostať.

dadka212
29. sep 2011

@katavinka aha 🙂 MM nechce do žiadnej dediny, jedine do Limbachu ale do Slnečného údolia

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaslamka
30. sep 2011

@helka193 ja hoci kam..nemam pevne miesto 🙂 raz do parku, inokedy len tak po ulickam brazdim 🙂

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka212
30. sep 2011

@helka193 ja tu bývam odjakživa, takže vidím ako to tu ide dolu vodou, nie je to zlé mesto mám to tu rada, ale už ma prestáva baviť bývať tu, korupcia najväčšia, rodinkárčenie...a nepomôžeš si...
ešte chvalabohu bývame na Juhu čo je celkom fajn štvrť, ale prerábame byt a vraciame ho späť do ponuky na predaj...

katavinka
30. sep 2011

@helka193 my sme na Svätoplukovej a tiež chodíme sem na naše ihrisko, i keď malý mi v poslednej dobe štrajkuje, nechce chodiť.., že sú tam zlé detičky 😝

katavinka
30. sep 2011

@dadka212 ja by som ho asi neprerábala. Aspoň ja teda čo sme pozerali, nikdy sa mi prerobený byt nepáčil 😒 a cena bola vysoká.

dadka212
30. sep 2011

@katavinka my sme iba oškrkali steny, dali nové dvere, urobili z komory šatník a nové parkety a dorobili kuch.linku

katavinka
30. sep 2011

@dadka212 tak budem držať palce, je to ťažké, kurnik, u nás napr. sa až smejem niekedy, keď dojdu na obhliadku, to je škoda reči 😀

dadka212
30. sep 2011

@katavinka no veď to, každý ohrňal nosom, že staré dvere a steny....ale zas sme dali primeranú cenu...neviem čo si nektorí myslia....

katavinka
30. sep 2011

@dadka212 my máme komplet prerobený a aj tak nebolo dobre, lebo nevojde do kuchyne rohová lavica 😀