Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

luciaf13
17. máj 2012

@prettybaby predpokladam ze len posunu infoksy o skolkach aka je situacia a tak....pride niekto z mestskeho zastupitelstva, neviem ani ja presne nic viac.

prettybaby
17. máj 2012

@luciaf13 aha, ked nieco budes vediet, napis .)

heni79
17. máj 2012

@luciaf13
Ohľadom čoho komisia? Myslím, čo konkrétne idú riešiť. Množstvo neprijatých detí, alebo kritériá prijímania. Alebo spôsob výberu prijatých detí?
Ja na FB nie som, tak ak budeš niečo vedieť, hoď prosím ťa info. Ok?
Ďakujem.
Ozaj a ten protest 27.5. platí?

luciaf13
17. máj 2012

@heni79 neviem nic konkretne, ano je to ohladom skolok v PK ale nic viac zatial neviem,ked sa dozviem dam info 😎

heni79
17. máj 2012

Ok. 😉

dadka212
17. máj 2012

@heni79 ano 27.5. o 15-tej 😉

heni79
18. máj 2012

@dadka212
Vďaka. My pôjdeme. 🙂

luciaf13
21. máj 2012

kocky tak komisia zasada dnes o 17:00....co pre mna nie je realne tam prist ale kto moze nech ide 😎
@magimary
@prettybaby
@heni79
@lucia20
@iinuska
@bublinqa
@luccille1
@katulienka.
@harvi79
@ivka82

luciaf13
21. máj 2012

a na komisii sa bude riesit hlavne toto - podmienky a kriteria prijatych deti, hlavne tych, ktore nemuseli byt prijate... napr. mamicky na materskej, bez trvaleho pobytu atd

@magimary
@prettybaby
@heni79
@lucia20
@iinuska
@bublinqa
@luccille1
@katulienka.
@harvi79
@ivka82

prettybaby
21. máj 2012

@luciaf13 no ani ja, idem ku kardiologicke do BA.(

luciaf13
21. máj 2012

@prettybaby ono je to fakt taka rychla zmena,ze asi malokto moze hned dnes prist,ale apson ta nedela to isti 🙂

lucia20
22. máj 2012

@luciaf13 ja som tu zrovna vcera vobec doobeda nebola. dosla som na net az o 22,00. uzasni su, takto rychlo to zmenit, aby nikto nemohol dojst. 😖

luciaf13
22. máj 2012

kopirujem

LIST PRE POSLANCOV MsZ v PEZINKU

poslanec, poslankyňa
Mestské zastupiteľstvo
Mestský úrad
Radničné námestie 7
902 01 Pezinok V Pezinku, 22.5.2012

Vec: žiadosť o začatie riešenia otázky nedostatočných kapacít v materských škôlkach, ktorých zriaďovateľom je mesto Pezinok

Vážená pani poslankyňa, vážený pán poslanec,

dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás so žiadosťou o začatie riešenia otázky nedostatočných kapacít v materských škôlkach, ktorých zriaďovateľom je mesto Pezinok.

Dovoľte nám upriamiť Vašu pozornosť na fakt, že už niekoľko rokov rastie počet detí, ktoré sa hlásia do materských škôlok, ktorých zriaďovateľom je mesto Pezinok a zároveň rastie aj počet neprijatých detí, ktoré síce spĺňali všetky podmienky na prijatie, avšak neboli prijaté z kapacitných dôvodov.

Vzhľadom na fakt, že mesto Pezinok zažíva v poslednom desaťročí stavebný boom, je z dlhodobého hľadiska potrebné, aby ste vy, ako predstavitelia tohto mesta, čo najskôr začali riešiť otázku výstavby minimálne jednej materskej školy.

Týmto by sme Vás chceli požiadať, ako volených reprezentantov občanov Pezinka, aby ste sa spolu s ostatnými poslancami mesta a Vašimi kolegami na Mestskom úrade začali urgentne zaoberať riešením tejto otázky.

Veríme, že spoločne s Vašimi kolegyňami a kolegami v mestskom zastupiteľstve aktívne a koncepčne uchopíte riešenie otázky nedostatku kapacít v materských škôlkach v meste Pezinok a čo najskôr zaujmete jednoznačné stanovisko, ktoré bude zásadným spôsobom riešiť tento závažný problém.

Sme presvedčení, že Vám záleží na budúcom vývoji a smerovaní mesta Pezinok a tiež sme presvedčení, že príjmete adekvátne opatrenia, ktoré budú zodpovedať vývoju potrieb rodičov a detí v našom meste. A to nielen dnes, ale aj v nasledujúcich rokoch.

Za rodičov vopred ďakujeme

lenkakoncovka
22. máj 2012

LIST PRE POSLANCOV MsZ v PEZINKU

poslanec, poslankyňa
Mestské zastupiteľstvo
Mestský úrad
Radničné námestie 7
902 01 Pezinok V Pezinku, 22.5.2012

Vec: žiadosť o začatie riešenia otázky nedostatočných kapacít v materských škôlkach, ktorých zriaďovateľom je mesto Pezinok

Vážená pani poslankyňa, vážený pán poslanec,

dovoľujeme si, obrátiť sa na Vás so žiadosťou o začatie riešenia otázky nedostatočných kapacít v materských škôlkach, ktorých zriaďovateľom je mesto Pezinok.

Dovoľte nám upriamiť Vašu pozornosť na fakt, že už niekoľko rokov rastie počet detí, ktoré sa hlásia do materských škôlok, ktorých zriaďovateľom je mesto Pezinok a zároveň rastie aj počet neprijatých detí, ktoré síce spĺňali všetky podmienky na prijatie, avšak neboli prijaté z kapacitných dôvodov.

Vzhľadom na fakt, že mesto Pezinok zažíva v poslednom desaťročí stavebný boom, je z dlhodobého hľadiska potrebné, aby ste vy, ako predstavitelia tohto mesta, čo najskôr začali riešiť otázku výstavby minimálne jednej materskej školy.

Týmto by sme Vás chceli požiadať, ako volených reprezentantov občanov Pezinka, aby ste sa spolu s ostatnými poslancami mesta a Vašimi kolegami na Mestskom úrade začali urgentne zaoberať riešením tejto otázky.

Veríme, že spoločne s Vašimi kolegyňami a kolegami v mestskom zastupiteľstve aktívne a koncepčne uchopíte riešenie otázky nedostatku kapacít v materských škôlkach v meste Pezinok a čo najskôr zaujmete jednoznačné stanovisko, ktoré bude zásadným spôsobom riešiť tento závažný problém.

Sme presvedčení, že Vám záleží na budúcom vývoji a smerovaní mesta Pezinok a tiež sme presvedčení, že príjmete adekvátne opatrenia, ktoré budú zodpovedať vývoju potrieb rodičov a detí v našom meste. A to nielen dnes, ale aj v nasledujúcich rokoch.

Za rodičov vopred ďakujeme

Elena Bročková
Lenka Konczová
Andrej Vilim

greta24
22. máj 2012

Drzim palce vsetkym mamickam a oteckom neprijatych deti, aby tento protest pomohol a mesto zacalo riesit tento problem !

kacena4
22. máj 2012

baby prave vas tu trosku citam, nas to caka na buduci rok tak uvidime ako dopadneme, lebo som uz teraz zamestnana.
ale uvazujete aj nad ty, ze ked je velky boom v skolkach prenesie sa to aj do skol? uz teraz maju problemy umiestnit dieta do skoly, tak co bude o 2-3 roky, ked tam nastupia nase deti???? 😅 😝 😉 😉

elibro
23. máj 2012

ahojte dievcata, pripojte sa k nam a pridte osobne, moje meno je Elena Bročková a podpisala som uvedeny list. Nasim cielom je aby mesto prijalo adekvatne riesenie tejto situacie, pripojte svoj hlas pripadne aj podpis, je dolezite aby nas bolo co najviac lebo v tomto pripade na poctoch naozaj zalezi, aj ked sa vas to tyka buduci rok.

elibro
23. máj 2012

@luciaf13 lucia ak mas zaujem vo stvrtok vecer sa chceme neformalne stretnut s niektorymi poslancami, by bolo fajn keby nas za rodicov bolo viac, ak chces napis mi na elena.brockova@gmail.com. dakujem elena

luciaf13
23. máj 2012

@kacena4 spojime sa aj vtedy ked bude treba 😎 ale jasne musi sa to riesit!!!!! Urcite pridite v nedelu na stretko

opelastra
23. máj 2012

ahojte mamičky z Pezinka a okolia nieje u Vás predajna kočík kde sa vybrat yo širšej ponuky?dakujem 😉

luciaf13
23. máj 2012
luciaf13
23. máj 2012

@prettybaby kuk co pise @elibro

@heni79

heni79
24. máj 2012

Baby, včera vraj čosi bolo na Pezinskej TV ohľadom škôlok. Vyjadrovali sa tam viacerí poslanci. Nevidela som to, iba svokro mi to spomínal. Neviete niečo presnejšie? Lebo svokor iba motal, že to je chyba štátu a únie, lebo sú iné kvóty. 😖

kacena4
24. máj 2012

@heni79 co ja viem o tych "kvotach" tak je asi tolko, ze podla unie musi byt v priedach menej deti + mat viac metrov stvorcovych na jedno dieta v skolke + kolko wc na deti v triede - nieco v tom zneni a preto museli upravit pocty deti v priedach. myslim, ze sa to riesilo minuly rok v nasich skolkach. napr. uz nemaju v triede 23 deti ale len 21 deti mozu mat, alebo napr. kazde dieta do 3 rokov sa rata za 2 deti...

luciaf13
25. máj 2012

@heni79 pozri to onliine, tam byva aj archiv http://www.tvpezinok.sk/relacia-tyzden

jaslicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciaf13
27. máj 2012

@jaslicky aj ja by som sa tesila, zial pri dvojickach a myslim,ze aj pre niektore monomaminy je nerealne platit sukromne zariadenie.

@kacena4
@magimary
@prettybaby
@heni79
@lucia20
@iinuska
@bublinqa
@luccille1
@katulienka.
@harvi79
@ivka82
kocky kto dnes nestihol podpisat tak peticia sa da podpisat aj na Starom dvore a v priebehu tyzdna sa budu podpisy zbierat aj v meste. Tak sa pridajte a dajte vediet aj svojmu okoliu!

atomica87
22. jún 2012

Ahojte, my zijeme v PK este len dva mesiace, moz znamych tu zatial nemame a nemam ponatia co sa tu deje, ale dufam ze sa to co najskor vyriesi....inak poviem si sama .D Vitam medzi Vami 😀

barbaraheldova
2. júl 2012

Ahojte chcela by som sa opytat ci nemate niekto skusenost s jaslickami v pezinku. Ci by mi zobrali synceka aj ked nevie chodit. A kolko cca stoja na mesiac🙂

dadka212
2. júl 2012

@barbaraheldova ahoj, no to sa asi musíš spýtať v konkrétnej škôlke...a ceny sú cca od 400eur ale tebe bude štát preplácať cca polovicu konkrétne sumy ti povedia v škôlke 😉 ale najlepšie referencie som počula na harmanček kamoške tam chodí syn a tie chodil cca od jedného roka a bolo to ok....je to na cajle
@atomica87 júj zlatko tu to moc nežije...baby si založili nejakú súkromnú tému skúsim ti ju pohladať a napíš im či sa môžeš pridať 😉