Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

berkley
19. jan 2013

Ahojte.nie je tu niekto z Grinavy?

sarinka2
3. feb 2013

@katavinka ahoj my byvame maly kusok od teba,na bokesovej ulici,hned oproti cajlanskemu kostolu.a ako pozeram tiez cakame v juli druhe babo. ozvy sa krajciovar@centrum.sk

rutie
4. feb 2013

Skolka na Oresi je fajn, ale dostat sa tam je rovnaky problem ako inde v PK. Jeden rok lahsie, druhy tazsie - podla poctu odkladov, prihlasenych predskolakov a tak. Su tam ochotne a laskave ucitelky, rodinna atmosfera. Pekne prostredie. Nejake veci by sa urcite vytknut dali, ale zvlast o malicke deti je tam urcite s laskou postarane.

mata128
26. feb 2013

Ahojte.Baby neviete kedy bude burza detskeho oblecenia v pezinku????vdaka

zuzka38
4. mar 2013

Hľadá sa recepčná Modra a okolie http://pracovnytrh.sk/pracovna-ponuka/180/recepcna
kludne posunte dalej 😉

alzbeta828
6. mar 2013

@sarinka2 caute baby,ak sa mozem vtriet,ja byvam na muskate,to je tiez nedaleko od vas: ) tiez cakame druheho krpceka v juli 🙂

sarinka2
6. mar 2013

@alzbeta828 vitaj, pozeram ze aj ty cakas julovcatko 🙂

alzbeta828
6. mar 2013

@sarinka2 dik 🙂 ano cakam uz moje druhe julovciatko,to prve bude mat v juli 3 rocky 🙂 presne tolko byvame aj v pezinku,nie sme povodne odtialto... 🙂

sarinka2
7. mar 2013

@alzbeta828 teda my sme potom asi nejak prepojene 🙂 lebo moj prvy syn je tiez julovciatko a bude mat 4 roky,druhe bude tiez syn v juli a byvame tu tiez zhruba 3-4 roky. ja som z Trencina a manzel je odtialto.

megie
7. mar 2013

Ahojte Pezinčanky,
chcela by som dať svoju 5 ročnú dcérku na nemčinu. Viete o niečom tu v Pezinku? Ja viem len o angličtine :(

iinuska
17. mar 2013

ahojte, chystame sa s Adamkom k zubarovi v PK. Viete mi poradit dobreho detskeho zubara? dakujem

zuzana9411
9. jún 2013

Ahojte, neviem či táto téma ešte funguje, ale skúsim. Neviete o nejakom prenájme pre mladú rodinku s 1 bábom? Ďakujem

meggie.sk
21. jún 2013

@iinuska my chodíme k dr. Boreckej, je fakt milá aj sestrička.

nosalinda
10. aug 2013

novonasťahovaná do Budmeríc s 8 mesačnou dcérkou🙂 Absolútne nikoho tu nepoznám🙂))

macka_ba
4. sep 2013

Ahojte kočky, my sme sa sem nedávno presťahovali z BA a zatiaľ sa nám tu veľmi páči 🙂 A inak chcela by som sa vás opýtať či niektorej z vás manžel nepracuje ako vodič autobus? Môj manžel totiž rozmýšľa o tom, že by išiel pracovať ako vodič, keďže stratil prácu a je momentálne nezamestnaný. 😒

dominika86
3. okt 2013

Ahojte baby z PK, resp. okolia, poprosim vas o radu - na ktorom poschodi, resp. cisle dveri sa vybavuju na Upsvar v PK zalezitosti po narodeni babatka - ziadost o prispevok pri narodeni dietata a spol.?
Ide sa s tymi tlacivami do podatelne, alebo ako ste to vybavovali vy?

Dakujem velmi pekne! 😉

cristi
3. okt 2013

@dominika86 ahoj,je to na druhom poschodi,hned vlavo ,oproti mas vytah.,Vojdes cez presklene dvere a potom na konci chodby v lavo,cca 2 az 3dvere od konca.. A vybavuju expresne ,aspon ja som mala vtedy stastie 🙂

dominika86
3. okt 2013

@cristi a to je podatelna, ci nejaka kancelaria? pytam sa jak debilko, sorry 🙂 no a dufam ze to bude expres, nerada by som s babatkom travila cas zrovna na uradoch . . .
a ozaj, mala si z tych tlaciv aj kopie, kt. ti potvrdili a vratili akoze si to podala, alebo iba 1 ks zo vsetkeho pre nich?

cristi
3. okt 2013

@dominika86 je to kancelaria.Nie, nemala som kopie,ani som nepotrebovala.Dolezite je mat kopiu rodnneho listu babetka.

lucka654
15. okt 2013

@nosalinda ahoj.ja som tiež z budmeríc a tiež tu skoro nikoho nepoznám🙂

juranka
28. okt 2013

@cristi @dominika86 baby tie papiere co sa davaju na urade prace po narodeni babatka tak ste si ich vypytali pred narodenim a odniesli ked sa babo narodi? ci az vsetko vybavovat po narodeni?

cristi
28. okt 2013

@juranka ahoj,tak ja som si ich stiahla z internetovej stranky upasv,este pred narodenim babetka,ale to je len moja iniciativa 😉

juranka
28. okt 2013

@cristi super, takze sa to da takto zjednodusit 🙂 skusim aj ja stiahnut, nech sa tam nemusim trepat teraz s velkym bruchom 😀

dominika86
28. okt 2013

@juranka ja som bola rovnako iniciativna ako @cristi 🙂 vsetky tlaciva sa daju v pohode najst na nete. ale maju ich samozrejme aj na Upsvar, tam by ti ich dali keby si potrebovala.

juranka
28. okt 2013

@dominika86 @cristi dakujem baby, poviem muzovi nech mi to stiahne a pofoti v robote, dakujem 🙂

nosalinda
13. nov 2013

@lucka654 ahoj...sa ozývam po mesiaci, ale niekedy neviem, kde mi hlava stojí🙂 Ste sa sem prisťahovali? Ja som pôvodne zo stredného Slovensko a 10 rokov sme bývali v BA. Našla som na nete aj detské centrum tu v Budmericiach 🙂 , len neviem či to funguje či nie. Bola si tam už? Môžme dať aj stretko, len moja malá je ešte drobo oproti tvojej slečne, takže ešte cez deň spinká doobeda aj poobede. Anka V.

lucka654
13. nov 2013

@nosalinda ahoj, ja som z vedľajšej dediny, ale muž je budmeričan.bývame na ulici, kde je kultúrny dom.v tom centre som nebola a neviem či tam niekedy pôjdem, keďže to funguje v poobedných hodinách.to príde domov muž z roboty a som rada, že je aspoň chvíľku s malou.a ty kde bývaš?

juranka
27. jan 2014

Ahojte baby, mam otazocku. Nema niekto z vas dietatko v normalnej skolke na muskate, nie sukromnej. neviem aka to je ulica. Ste spokojne s ucitelkami, venuju sa detom dostatocne? Chcem tam totiz dat malu od septembra do skolky 🙂

jankaslamka
28. jan 2014

@juranka ak myslis na ukici gen. Peknika tak najdes asi viac negativnych ako pozitivnych reakcii...my tam soadame a veru ani ma nenapadne ju tam dat

juranka
28. jan 2014

@jankaslamka ano, to je ta ulica gen. Peknika. Ty byvas tam niekde na muskate a vidim, ze tvoja dcerka tiez asi pojde od sptembra do skolky 🙂 rovnako ako moja... My sa tam stahujeme, na muskat a ta skolka je tam najblizsia. Kam chces dat malu ak nie tam?