• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
@juranka no skusim na svatoplukovu alebo vajanskeho, este som sa uplne nerozhodla. A ak ju vobec veznu. Uvidime.
28. jan 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, najdu sa tu aj maminky so starsimi detickami - skolopovinnymi? :slight_smile:
13. feb 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaslamka a co je na tej skolke take zle ak sa mozem spytat? tiez uvazujem ze tam maleho dam...
13. feb 2014 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajazu na tej na muskate? Ja netvrdim, ze je zla..len z toho co som pocula a videla nie je podla mojich predstav. Mam okolo mna mamicky co tam neboli spokojne a z toho co hovorili dam radsej moje dieta inde.
14. feb 2014 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaslamka a vies mi dat nejake priklady co tam mamickam vadilo? dakujem :slight_smile:
15. feb 2014 o 02:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajazu ahoj, dostalo sa tvoje dietatko do tej skolky na muskate? my sme sa tam hlasili a nedostali sme sa, len bolo stastie (dufam :sweat_smile: ), ze ma ta riaditelka pod palcom dalsie 2 skolky, bielenisko a cajlansku skolku...tak nas posunula na bielenisko, trosku dalej ale to nic len dufam, ze to je ako tak pekna skolka...
14. máj 2014 o 07:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, davam sem ponuku :slight_smile: ak by mal niekto nahodou zaujem zkraslit izbicku vasim drobcom, som ochotna namalovat obrazok na stenu podla vasej predstavy :slight_smile:
15. júl 2014 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby z Pezinku nepoznate niekto nahodou Barboru Slabu?
3. sep 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
zvazujeme buduci rok kupu nehnutelnosti v okoli Pezinku. Chcela som sa vas ale spytat ci mate nejake skusenosti s kruzkami pre deti, tanecny atd. Dakujem.
14. nov 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, prosim vas ma niekto skusenosti s MŠ na Bystrickej ulici?
17. jan 2015 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas mamicky, pristahovali sme sa do PK so 4 rocnym synom a chceli by sme mu najst niakeho kamaráta ci kamarátku s ktorym by sa mohol obcas pohrat, je dost spolocensky a tazko znasa ze nema kamaratou ak ma niekto podobnu situáciu mozem sa stretnút dakujem.
19. jan 2016 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasulienka ahoj, sice vidim ze prispevok je pol roka stary, ale je to este aktualne? tiez hladam niekoho s kym by sa tu syn (5 r.) mohol obcas stretnut, pohrat :slight_smile:
12. júl 2016 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok