Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
16. máj 2007

O vdaka 😀 aj ten tvoj fesak.Mala sa na nho dost podoba.

elliana
16. máj 2007

No hruza, uz takmer 2 hodiny sedim na "konovi", zavislacka so mna...
Ale aspon sa necitim sama, ked mala spi

elliana
16. máj 2007

levi, podoba, ako vajce vajcu...
Kolko ma tvoj rokov? Hod do IP

leva
16. máj 2007

Nasa mala je tiez celi tato,kopia ako vsetci vravia.MMsa hrozne podoba na mamu tak vravia ze je krpata cela svokra.

leva
16. máj 2007

Eli a druhe babo kedy,este ste sa o tom nebavili?

leva
16. máj 2007

Ty mas sice este casu ved mala nema ani rocik,len tak pre zvedavost.

elliana
16. máj 2007

levi, no fakt neviem, este sa nejako na babo necitim, ja som bola vzdy taka rozbehana, akcie, party, sloboda, atd, takze dieta ma svojim sposobom obmedzuje... Ale nemenila by som, Zoja je to najlepsie, co mam, ale druhe este neplanujem... U vas je super ten vekovy rozdiel...

leva
16. máj 2007

ja som uplne spokojna s vekovym rozdielom,mala sa snim zahra uz aj ked on vie.Blazni ho on sa rehoce,no je to uzasne.

elliana
16. máj 2007

levi, aj ja chceeeeem uz take velke dieta, nech sa zahra s malou

elliana
16. máj 2007

ake mas pekne okruhle cislo prispevkov: 222, aj z teba je uz zavislak 😀

leva
16. máj 2007

neboj aj to bude.M ne je zas luto ze mali tak rychlo rastie,tie mimca dnes u lekarky boli male zlate.

elliana
16. máj 2007

levi, aj ja ked si pozeram fotky, tak lutujem, ze mala je uz taka "velka" a ze sa to obdobie nikdy nevrati, uz len s druhym

leva
16. máj 2007

presne a ja uz druhe mam tak ja si to musim poriadne vychutnat.Ked oni su taky krasny a zlaty krpci,stale sikovnejsi a stale prekvapuju niecim novym,uzasne!!!

elliana
16. máj 2007

skoda, ze to tak rychlo leti

leva
16. máj 2007

Ozaj kupila so si golface pre krpca niake babe point,neviem nepoznam ale su pekne a stacia,hlavne su polohovatelne maju dobre zapinanie,nanoznik,madlo,strieska je dost velka aj proti vetru,maju aj kryt na nohy,no som spokojna.

elliana
16. máj 2007

Golfový kočík TRAFFIC, tieto?

leva
16. máj 2007

je ta napisane len babe point,neviem co to je za znacku,kupila som ho vmeste v tom detskom pri OTP banke na dolnej ulici.Ty uz mas stolicku?

elliana
16. máj 2007

ano, kupili sme tu z IKEA... Hodim ti link tych golfacov, napis, ci su to ony
http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

leva
16. máj 2007

Ano je to on ten druhy.len zelene prevedenie.

elliana
16. máj 2007

krasny, aj mne sa paci....
Levi, idem ja spat, sa mi oci lepia z toho vina, hruuuza
dobru nocku

leva
16. máj 2007

Aj ja uz ledva kukam akurat som myslela ze by som to mala zabalit,tak bol dobry pokec.dobru nocku.

elliana
17. máj 2007

bre ranecko, mame pred sebou krasny dnik... a kopu zehlenia, bleee 😝

barja
17. máj 2007

Dobré ránko , tak pozerám, že vam sa včera asi nechcelo spať 😀 Eli to žehlenie ti nezávidím, ja som žehlila včera 😝 . Keď ja som taka koza nie aby som si požehlila vždy ako mi uschne pradlo, nie ja si nazbieram pradlo aj z šiestich - siedmich praní a potom žehlím 3 hod. Niekedy aj viac 🙄

elliana
17. máj 2007

tak, tak, presne, ako u nas.... A po zehleni si vzdy poviem, ze to bolo posledny krat,co som nepozehlila priamo so zinky, ale vzdy to znovu dopadne zle

leva
17. máj 2007

ahooooj barja,no konecne si tu.Ahoj eli.Vonku je zas otrasne,fuci ako splasene.Vkosiciach bola vraj veterna smrst.barja ides pre majka o tretej?

barja
17. máj 2007

babule ahojte, ste tu ? 🙂

leva
17. máj 2007

ahoj barja,ja az teraz pred chvilkou mi nesiel net,neviem preco,ale chvala bohu uz ide 😀 Torticka hotova?

leva
17. máj 2007

cakam,cakam,nic nechodi,idem do hajan,dobru noc.

maaja
17. máj 2007

jeeej, ani som nevedela, ze je tu aj tato tema 🙂 ja som z Budmeric 🙂 je tu niekto odtialto tiez ???

elliana
17. máj 2007

ahojte levi, barja, ja som sa dostala k netu az teraz, nic nestiham, ale vy uz asi spite, tak dobru nocku
maaja, ahoj, ja som z PK