Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

sylvie
22. aug 2006

kalupinka, no len tie ceny bytov v Pezinku su uz pomaly ako v BA.. okrem toho, keby som chcela mat vsetko poruke, cize obchody, skolu, skolku, atd. tak to by som musela ist byvat do centra a tam je to s cenami este horsie.. ☹

dadka212
22. aug 2006

no ja si to nemyslím, škola je na každom sídlisku, a do mesta to máš z každého sídliska 10 min pešo...a byty nie sú až také drahé jednine novostavby, alebo keď ideš cez realitku

kalupinka
autor
22. aug 2006

v modre je to v pohode nakupit sa da so skolkou som spokojna ihriska a tak fajn
aj nejake tie obchodiky
a ked chceme urobit vacsi nakup ideme do Pezinka do Tesca

ja viem tie ceny su priserne ale v Modre skuste

tam za ten milion a pol sa da ten 3izbovy aj
aj ked chapem aj to je dost 😒

sylvie
22. aug 2006

no vsak uvidime.. Pezinok by tiez nakoniec nebol zly..
inac v Pezinku velmi rada chodievam do Cafe Journal (dufam, ze som to dobre napisala).. 😉

kalupinka
autor
22. aug 2006

SYLVIE NAPISALA SI TO DOBRE 🙂 🙂 🙂 🙂

aj ja tam rada chodim aj s malinku
ale mali sme tam uz aj vecerne mamickovske rande 😀 😀 bolo super sme sa takto cez forum poskladali dokopy a vyrazili 😎 bolo super aj diskoteku sme absolvovali som sa tam trosku vsak uz divno citila 😅

sylvie
22. aug 2006

my tam tiez chodime aj s malym.. maju tam super vyber a aj bezkofeinovu kavu, kt. si davam kedze este kojim..
diskoteka, to co je ? 😉 ja si uz ani nepamatam kedy som bola naposledy.. tiez by som sa asi divne citila. a kde ste boli na diskoteke ?

kalupinka
autor
22. aug 2006

v dance v harmonii

aj ja som 100 rokov nebola si vezmi ze moja mala ma uz 3 roky prec by sa aj patrilo uz 😝 🙂
ale pravda nechyba mi to diskoteky nepotrebujem ku stastiu a v podstate ani nikdy som nepotrebovala skor to bola sranda s tymi maminami sme sa nasmiali dobre 😎

sylvie
22. aug 2006

poznam..
mne tiez nechyba diskoteka ako taka.. ale skor posedenia s kamaratkami.. 😉

kalupinka
autor
22. aug 2006

sylvie.....asi tak ale s takymi fajn co nepotrebuju len drby zhanat po kazdej

ale take tie spravne baby .-))

sylvie
22. aug 2006

tak take kamaratky ja nemam, aspon dufam.. 😉
my sme sa pravidelne, minimalne raz za mesiac, stretavali so spoluziackami z vysky.. ale odkedy som otehotnela som s nimi bola len raz.. potom som bola dlho v nemocnici a potom som uz porodila a nebol cas.. ale v najblizsej dobe planujeme s nimi stretko.. s malym ostane manzel.. mam zamrazene mlieko v mraznicke, tak ho aj "nakoji".. 😉

kalupinka
autor
22. aug 2006

no pekne to mas premyslene 😎

sylvie
22. aug 2006

vsak musim, ked sa chcem niekam dostat.. 😎 😉
kazdy vecer odsavam a odkladam do poharov od detskej vyzivy do mraznicky, a to aj pre pripad keby som mala malo mlieka alebo prestala uplne kojit..

kalupinka
autor
22. aug 2006

TO POZNAM spominam si 🙂 tiez som zamrazovala

a kolko ma malinky......juuuj vidim 5 mesiacov 🙂 to je este taky maly bobacik

to som aj ja v tom case doma ponorku chytala ale to sa bude stale zlepsovat ked uz si lepsie rozumiet budete 😎 😎 vies ako to myslim 🙂))

🙂

sylvie
22. aug 2006

ved ono sa to pomaly zlepsuje.. uz som bola aj na stretku co sme robili tu z Modreho konika.. 😉
a teraz davas malu do skolky ?

kalupinka
autor
22. aug 2006

sylvie...ano ale az od 4 septembra opat nastupuje to budu zase soky a nareky ☹

stretkoz modreho konika? 🙂 aj ja cem take absolvovaaaaat 😉

sylvie
22. aug 2006

bolo to take maxi stretko.. minimalne 30 ludi.. musis sledovat sekciu Stretnutia.. mozno v septembri bude dalsie.. 🙂

kalupinka
autor
22. aug 2006

fiiiha a to kde ste sedeli tolky aj si niekoho poznala ci to tak jeden cez druheho si to neviem predstavit

sylvie
22. aug 2006

s niektorymi sme sa poznali uz z mojasvadba.sk, ale pindula ktora to organizovala, vyrobila menovky pre kazdeho, dokonca aj pre deticky.. boli sme v Presporskej kurii.. nejake fotky najdes medzi fotoalbumami..

jj2202
22. aug 2006

ja som z budmeric 😉 🙂

kalupinka
autor
22. aug 2006

jj2202.ahoj aka krasna nevesta 😎

hm a ja som taka nebola este 😢

sylvie
22. aug 2006

vitaj jj2202.. 🙂
kalupinka, nemala si svadbu ?

kalupinka
autor
22. aug 2006

ee nemala 😢 😢 😢 😢

sylvie
22. aug 2006

podla ikoniek usudzujem, ze by si asi chcela mat..
inac tu su nejake fotky z toho stretka co som pisala, je tam aj moj drahusik:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kalupinka
autor
22. aug 2006

tak to tam muselo byt tolko babetiek 😝 😝 😝 😝
to ste boli maminky v rovnakom veku deticiek vsak???

ja som take decko jak som tam na vas pozerala...mna sa na ulici pytaju ci je to moje a potom bedakaju jooooj taaak mlada 😖 hrozne prijemneee 😒

sylvie
22. aug 2006

deticky od 2 mes do 10 mes. tam boli.. a tie blbe komentare na ulici si nevsimaj.. nemyslim si ze si az taka primlada na dieta..ony v tvojom veku mali mozno aj starsie dieta..

kalupinka
autor
22. aug 2006

SYLVIE JA VIEM ALE KAZDY MI 16NAST TYPUJE 😒

sylvie
22. aug 2006

ved aj mne.. 😉

kalupinka
autor
22. aug 2006

vazneee? 🙂 🙂 🙂 tak to si detsky kutik vytvorime 😀 😀 😀 😀

sylvie
22. aug 2006

😀 😀 😀

kalupinka
autor
22. aug 2006

bezkam domkov dufam ze tu zajtra budes na nete 😎
ja ano....konecne sa mi pracovna doba dnes skoncila este hodina cesty buom domov...jojooooj neznasam to cestovanie 😠