Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
30. máj 2007

Neviem,mali by mal kazdu chvilku zaspat,sice na to nevyzera ale dufam 😅 Ked pojdes do tesca brnkni a uvydim.ok?

megie
30. máj 2007

ahojky... 🙂

elli, tak ako, našla si v záhradkárovi, čo si potrebovala? 😉

elliana
30. máj 2007

ano megie, dik za radu...vbehla som tam, ako skuseny zahradkar a ked som sa na ten konkretny pripravok pytala, schomolila som nazov....no hruza, ale pani bola mooooc mila, poradila

elliana
30. máj 2007

leva, barja, boli ste von?

aida
30. máj 2007

Ahojky. Ako sa dnes mate? Dnes je uplne otrasne pocasie chcela som aby sa trosku ochladilo ale nie az takto 😀

kittyna
30. máj 2007

ahojte babulky... to sú tu neni už žiadne modranky???? my máme hrozní dnik, bo Miške sa tlačia 2 očné zúbky naraz.. pomóóóc... 🙂

leva
30. máj 2007

Ahojte baby...eli dnes som bola vonku akurat cestou do skolky pre malu a hned som futasila domou,ved skoro mi kocar prevratilo,ja zviknuta na ten tazky kocik a tato bugina je lahunka a normalne ju tahalo na bok aj s Romankom 😲 .nabuduce v takom vetri berem ten druhy kocik aj kvoli tomu zavetriu,toto je take nesikovne ked je takto,deka mi spod zakritu na nohy padala dole a cez bok aj tak prefuklo,ten je predsa pevnejsi a do vetra ako uliaty.

leva
30. máj 2007

Jeee eli dnes ma Zoja presne 9 mesiacilkov 🙂 Gratulejsn 😀

elliana
30. máj 2007

leva, dakujem, ja som si myslela, ze je 29.5, az kym Zoji baby z augustoviek negratulovali 😀

leva
30. máj 2007

Tak co sre dnes robkali,sedkali ste tiez doma zavrete?Taketo sedenie doma kvoli pocasiu ma unavuje viac nez keby som sa prechadzala celi den po PK.Zajtra ma bit podobne 😠 asi ma trafi slak 😒

elliana
30. máj 2007

levi, ja som sa dnes snazila upratovat, ale pri tom mojom privesku je to coraz tazsie...nezahra sa sama ani minutu, cupkala za vysavacom, tahala mi kabel, potom mi drcla do vedra s vosou, no hruuuza

leva
30. máj 2007

no to veru dobre poznam,este mesiac dozadu sa dalo si nieco porobit v klude,zahral sa,ale uz teraz len pozornost jemu a ked chcem ozaj nieco spravit tak nieco do oboch ruk...piskotka ci kukur.chrumka,samozrejme vlozit do stolicky a tak,lebo ked ho necham labzuje a chrumky a piskoty su mu ukradnute 😀

elliana
30. máj 2007

leva, kde si kupila tie kukuricne chrumky? ja som kupila, ale len solene, ale ze vraj su aj nesolene...

leva
30. máj 2007

A vysavac a Roman to su velky kamosi,este ze ma mala hrackarsky,vzdi mu snim oci zalepim,zatial pomaha 😀

elliana
30. máj 2007

aj ja chceeeeem hrackarsky, ale pre seba 😉

leva
30. máj 2007

Vybavim,Simonka pozicia 😀 😀

elliana
30. máj 2007

vdaka 😀

leva
30. máj 2007

Haloooo barja,opet odolavas??Alebo instalujes? 😕

elliana
30. máj 2007

levi, asi jej JM okupuje PC /JM-jej manzel/

leva
30. máj 2007

Ano pochopila som hned 😝 Asi to tak bude,este nedavno mali dva tak tu bola casto,teraz sa treba delit ako aj ja sMM len ten ma tento tyzden poobednu robi do 22,00 tak o takej 22,30 je doma a rovna cara sem 😀

elliana
30. máj 2007

levi, MM uz prestal dufat, ze ma to prestane bavit..aj ked on si PC dost uzije v robote, vecer nema nejaku extremnu chut si tu sadnut, ale ja to mam teda ofrflane, ze cele vecere presedim pri PC

leva
30. máj 2007

Aj moj si uz zvikol,musel nic ine mu nezostavalo 😀 Tiez to ma v robote pred nosom,len nemoze si chodit po svojich strankach,robit treba,pracovat!! 😀

leva
30. máj 2007

Ale ked si vsimnu,velky pokec tu mame akurat vecer,cez den toho moc nepopiseme 😉

elliana
30. máj 2007

tak, tak, az ked zaspi mala, inac by mi vytrhla solicku spod zadku 😀

leva
30. máj 2007

No krpec zacal prekacovat stolicku a hraje sa skolieskami,tak sa mu to lubi.Mala bude mat v skolke karneval onedlho,nemam sajnu aku masku jej dat 😅 uz bola princezna aj motyl,tak premyslam.

elliana
30. máj 2007

levi, zdravotna sestra 😀

leva
30. máj 2007

Vydis budem premyslat,lebo vtej pozicovni maju vsetko na jedno kopyto.Ved som aj temu do skolkarov zadala ci nevedia o niakej stranke kde nieco take je. 😅

barja
31. máj 2007

dobré ranko babulky, včera to presne tak dopadlo ako ste spomínali. MM ma vyhostil od PC a ja som nemala silu sa s ním hádať. Tak som aspoň pozerala CSI NY. Moje oblubene 😵 Potom som zadrichmala pri telke. To sa mi v poslednej dobe stáva dosť často. 😀

elliana
31. máj 2007

ahojky barja 😉

barja
31. máj 2007

ahoj Elli 😀