Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

elliana
31. máj 2007

co dnes idete robit? Uz sa da konecne aj von, ja sa pojdem potulat uz doobedu, potrebujem do tesca a do VUB

barja
31. máj 2007

neviem, mam doma aj majka, asi pojdem k našim, ale neviem to ešte určite

elliana
31. máj 2007

ty mas rodicov niekde blyzko?

barja
31. máj 2007

Na severe, ale bola by som radšej keby boli ďalej 😀 😀 A aby ma trafilo uplne tak minulý rok sa na sever presťahovali aj svokrovci 😠 😝 Polutuj ma trošku 😀 😀

elliana
31. máj 2007

mooooja, mooooooja, chudiatko zlate, mas to tazke....ale nie, naozaj si to ja neviem predstavit, aj ked obcas by som uvitala, keby mi mohli obcas povarovat malu, ale zase aby tu boli stale, tak od toho som si ja uz odvykla

elliana
31. máj 2007

som rada, ze ta netrafilo 😀 😀 😀

barja
31. máj 2007

😀 😀 😀 ale vela nechýbalo

barja
31. máj 2007

Veď prave raz za čas pretrpím, ale niekedy dojdu aj tri krat za týždeň a to je na mňa moc. Ale zas keď som chodila do roboty a Majko bol chorý tak chodili poctivo varovať. Akurat , že vtedy sa nam to obratilo a to sa už oni schovávali pred nami 😀

leva
31. máj 2007

Barja,eli vy ozaj nemozte spavat? 😀 Ja by som tu bola aj skor ale MM ma poobednu,tak hned ako rozlepil oci sa sem nalepil a odlepil sa az teraz 😀

elliana
31. máj 2007

levi, neprovokuuuuuuuuj 😉

barja
31. máj 2007

jaj zlato ja viem, už mi volal a web kamerou mi ťa ukazoval pod perinou 😀

elliana
31. máj 2007

levi, brutal...esteze ta neukazuje v kupelni 😀

leva
31. máj 2007

No hlavne ze vsetci vidia nas a mi nikoho.barja okamzite kupuj kameru 😀 Nech sa aj Simonka cuduje 😕

barja
31. máj 2007

ok 😀

leva
31. máj 2007

No idem si tusim urobit kafco,da si niekto? 😀 😀 😀

barja
31. máj 2007

dík idem aj ja 😀 My ranné vtáčiky stíhame už druhú 😀

leva
31. máj 2007

Ale ,no,vela kavy nieje zdrave a okrem toho spanok lieci 😀

leva
31. máj 2007

barja,nakoniec maju tie hry v skole v telocvicni,dnes aj je dobre pocasie ako na potvoru,zajtra si dame gulasik 😀 tie stolicky sa kedy maluju?doobeda?chose by tam hrabal uz hned rano,vravum a naco tam pojdes rano 😅

kittyna
31. máj 2007

ahojte mamulky... 🙂
Chcem sa spítať, aké sirupčeky dávaťe drobcom od bolesti? Dávam ibubrofen detský ale akosi ju z toho napína... a teraz keď nám idú zúbky tak je to najviac potrebné..

leva
31. máj 2007

Ahoj kityna,myslis sirup naco?lebo na bolesti zubkov som dala homeopatika chamomila vulgaris,to su take gulocky ktore sa roztopia v lyzicke vody alebo gel na dasna.ak myslis od teploty tak ja davam malemu cipku paralen,starsej davam na teplotu sirup Ibalgin alebo nurofen to je na znizenie teploty,a tlmenie bolesti,

barja
31. máj 2007

ahoj Levy počula som , že bol preplatok na nájomnom 😉 😀
Eli chcela som sa ťa spytať či ešte držíš tu dietu 90dňovú. Ak áno tak zaberá? Potrebujem do mesiaca zhodiť tak 2é kíl. Stíham 😀 😀

barja
31. máj 2007

to 2é malo byť 20 😀 😀

leva
31. máj 2007

No bol,trojka.Ale elektriku nechcem vidiet 😒 Co robis?Ja som stych hraciek na nervy,vsade su hracky,tak som sa pustila do triedenia ale uz na ostro a bez lutosti 🙄 .

leva
31. máj 2007

Pocuj 20kg dole a budes ako zenaty vrabec 😲 neprehanaj zasa 🙂

barja
31. máj 2007

Ti verím, ja to len odďalujem, ale tiež budem musieť polku povyhadzovať

elliana
31. máj 2007

barja, keby si ty zhodila 20 kg, tak sa stratis aj pri Matkovi a keby nie tvojich uzasnych vlasov, ani by vas nerozoznali...neblaaazni...ale ak chces za 2 tyzdne dole tak 5 kg, mam jednu osvecenu, ale to tak na umretie...
Leva, my este nemame vyuctovanie, ako je to mozneeee?

leva
31. máj 2007

Ahoj eli som tu len kukla,kazdu chvilku dostanes vyuctovanie,podla toho ako da domovnicka schodzu alebo vam to rozda po bytoch,neviem ako to robievate u vas, unas to je v kocikarni a tam sa to dava 😉 U barji chodia po bytoch a rozdavaju. 😅

barja
1. jún 2007

levy vidím, že si polnočný typ 😀

barja
1. jún 2007

Eli žiadnu kapustovú polievku nebudem 😀 To je prave moj problem, že ja nemožem dietu, lebo nevydržím. Ja potrebujem šibnutie čarovným prútikom 😀

elliana
1. jún 2007

he, barja,ak mas taky prutik, tak sibaj aj mna...sibaj, sibaj