Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
1. jún 2007

Ahojcek,je tu niekto? 😉

elliana
1. jún 2007

leva, jaaaa

leva
1. jún 2007

Ahoj eli idem zas neskor,lebo som nieco robila,ste domka ci ste sli von?

elliana
1. jún 2007

uz doma, sa dnes obchadzame, ze?

barja
1. jún 2007

ahoj Eli , tak my sme dnes aj s Levušou boli v školke malovat tie stoličky. Som celá zarýpaná od farby. Dokonca aj Maťulko 😀

leva
3. jún 2007

Ahoj babule 😉

megie
4. jún 2007

ahojky 🙂

elliana
4. jún 2007

ahoj, maliarky stoliciek, kedy idete von? Ja musim, bo ma tu s malou rachne, taka je dnes divoka...Vcera mi nejakym sposobom spadla z postielky, chapete? Mam matrac na najnizsom stupienku, ved ked sa v postielke postavi, len kusok hlavy jej vidno a ona sa musela nejako preskriabat, no hruuuuuuza, som sa lakla....A teraz az kym nezaspi, chodim na nu pozerat, ako taka trubka, no des

barja
4. jún 2007

ahoj elik, malý akurat zaspal, tak mám chvíločku. Ježiši to ako sa jej podarilo. Viem si predstaviť ako si sa musela cítiť. Chúďa malé, dúfam, že je ok.

elliana
4. jún 2007

barja, Zoja je ok, len clovek stale cita o tom, ako sa zranenia hlavy mozu ukazat az neskor, epileptickymi zachvatmi atd a ja som stale polepena....Ale naozaj som nemohla urobit nic...Mama ma stale varuje pred padmi, akymikolvek, ale z postielky jej teda z nas nevypadol nikto...Neviem, ako sa jej to podarilo

megie
4. jún 2007

ahojky eli 🙂 , malá ti vypadáva z postielky? to ako je možné 😨 , ked ani poriadne nepretrča cez postielku? Niektoré deti si dokážu ale vytiahnuť jednu mrežu.. nejde to aj na vašej? No,..ale to by si si asi všimla, že jedna chýba 😀

elliana
4. jún 2007

megie, nie, ale asi sa podoprela na takej opici, co visi na postielke, aj ked sa mi to nezda....Asi sa nejako vzoprela a prehupla sa. Inac, skusala som ju dvihnut k stolu...Sa chytila a visela a dost dlho, mozno sa dvihla na rukach

barja
5. jún 2007

ahojte babule, to je krásne počasie, čo 😢 Hlavná vec , že decká išli na výlet zo školky a ja som mu dala kraťase.

leva
5. jún 2007

Ahoj,to bola asi len prehanka,chvalabohu.Ja som jej dala teplacky ale svetrik som jej nedala,keby som dala tak by urcite neprsalo.

elliana
5. jún 2007

parada, ja som sa vybrala von akurat 10:20, ako blba, akurat prsalo...no co uz

leva
5. jún 2007

ahojte,dnes bolo krasne aj ked zaprsalo,mohlo by poprsat cez noc,taky je tazky vzduch.

elliana
6. jún 2007

prsaloooo, prsaloooo, keby ma nebudila Zoja, tak kraaasne by sa spalo 😠

leva
6. jún 2007

AHOJ ELICEK,AKO? 😉

elliana
6. jún 2007

levi, smutno, odisiel svokor aj s MM, isiel ho zaviest, pride az zajtra poobede a potom ide do Chorv. do stredy, budem sama, ako kol v plote

leva
6. jún 2007

eli nesmut,mozme skocit do mesta v tyzdni,okrem pondelka,idem na besiedku do skolky,a pobehame mesto hned bude den fuc 😉

leva
6. jún 2007

barjus a ty si kde,hod debatu 😀

elliana
6. jún 2007

diiky levi, ja som bez MM ako bez ruky, si musim zvykat...

leva
6. jún 2007

N

elliana
6. jún 2007

strucneeee 😀

leva
6. jún 2007

to verim,ale niekedy mi padne ze je v tahu 😀 Momentalne som na nho napalena,tak reakcia ako mi je bez neho smutno nebude niaka srdcervuca 😀

elliana
6. jún 2007

levi, zajtra slavite s Romankom, vsak?
Vsetko naj, naj, naj.... k jedenastinam...
Na Roberta, moj brat je Robo

leva
6. jún 2007

Sorry,to N ani neviem ako sa odoslalo.

leva
6. jún 2007

Ozaj a uz vam doslo vyuctovanie?ako?

elliana
6. jún 2007

Ach, ti muzski, mne je smutno, len ked tu nieje...Cim ta na.ral?

leva
6. jún 2007

Ano zajtra mame presne jedenast mes.Dakujemeeeee 😉