Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
6. jún 2007

Ale musim mu tristo krat nieco vraviet aj tak nepocuva 😖 Ako male dieta niekedy,tak mam niekedy pocit ze mam o jedno dieta viac.

elliana
6. jún 2007

levi, ak som to spravne nastudovala, tak doplacame 130 sk
Ak to bude viac, tak ma picne...Ja som tajne dufala, ze nam nejake peniazky vratia, lebo budeme doplacat este za ten byt, kde sme byvali do jula 2006...Im prisiel nedoplatok 11000 tis, uvidim, aku ciastku z toho potiahneme my

elliana
6. jún 2007

levi, ani nie dieta, to skrotis lahsie...Ale ako pubertalny adolescent...ako moj 😠

leva
6. jún 2007

no ked tam mas znamienko minus tak doplacas.Bud.vyuctovko by malo byt lepsie,zima skoro nebola,kurilo sa minimalne 😉

leva
6. jún 2007

Eli tak to je veru pravda 😀 😀 Mna vie dozrat ked sa ho x-krat nieco pitam a odpoved ziadna a to kolko krat stojim za jeho chrbtom vrrrrazdila by som 😠

elliana
6. jún 2007

levi, bodaj by, sa to SBDO nabaluje, jak svina...Nie je mozne, aby sme za teplo platili viac, ako u nas na Orave, kde je o X stupnov menej a kurime velky barak

leva
6. jún 2007

No to je pravda,aj tieto merace,neviem ake mate,mi mame take stou vodickou na vyparovanie a v kuchyni nekurim a aj tak sa vyparuje,vraj to sa aj v lete vyparuje ked svieti slnko,tak aka regulacia 🙄

elliana
6. jún 2007

levi, my sme v detskej izbe v zime nekurili, vsak na co? Ked sme tam nebyvali...A na dielikoch sme mali len o nieco menej, ako na obyvke a viac, ako v spalni a v kuchyni, tak neviem, co to je...A v juli nam ich menili, ked sme sa stahovali

leva
6. jún 2007

No ved mi sme si to vsimli uz po minule roky a pitali sme sa na to aj viac ludi na schodzi sa pitalo a vraveli ze to sa aj v lete od tepla odparuje,hlavne ze tie merace,regulatory boli take drahe a niesu bohvie ako ucinne 😠

elliana
6. jún 2007

tak tak, stale si myslim, ze je to len dobry biznis, ako zarobit na ludoch...Akosi ma lame, mozno za chvilu "odpadnem"

leva
6. jún 2007

Akurat som na to myslela ze aj ja zalahnem,niak ma aj ten prst na tej nohe furt boli.tak elicek dobru nocku 😔 Neviem isto ale zajtra by som mozno sla do mesta,co mas zajtra?

elliana
6. jún 2007

levi, uvidim, ak bude normalne pocasko, tak aj ja...Fukam prstek, aby uz nebolel....Pa

leva
6. jún 2007

Vdaka si zlata,ked bude skaredo ani ja nejdem,zajtra ti napisem do ip.pa

leva
7. jún 2007

Ahoj eli,zajtra idem do mesta urcite.co robis zajtra?

leva
7. jún 2007

Eli dneska si sa tulala dlho 😀

elliana
7. jún 2007

este neviem, levi, asi idem dopoludnia na zahradu, MM mi kazal vytrhat burinu 😠

leva
7. jún 2007

Aha,tak ides pracovat.Burina je burina,to rastie aj keby neprsalo mesiac.Ja som to mesto celi tyzden odkladala,tak zajtra musim.

elliana
7. jún 2007

levi a kedy sa chystas? Mozno by som isla aj ja, este uvidim...Aj ja by som potrebovala do drogerky, kupit malej cumel, ten, co ma je uz vydudlany a ked sa oplachne vodou, cudne pisti

leva
10. jún 2007

ahoj eli 😉

elliana
10. jún 2007

ahoj, boli ste niekde mimo PK? Ste mali zatiahnute zaluzky, som kukla 😉

leva
10. jún 2007

Ahojky,bola som v raci u nasich,MM bol s malou korculovat.cez den mame zatiahnute aj ked sme doma,lebo ked tak pece mame doma saunu.boli ste niekde?

elliana
10. jún 2007

v sobotu iba na zahrade a prjst sa a dnes sme boli v krcme na terase, prisli kamosi na bikoch Z BA, tak sme si isli sadnut, akurat, ze sme posedeli dost dlho, lebo sme cakali, kym prestane prsat

leva
10. jún 2007

Tak bolo fajn 😉 Ozaj nevies co ta katka caka? 🙂 Tip chlapec 😉

leva
10. jún 2007

na bikoch? 😅

elliana
10. jún 2007

Bicykloch 😉
ja tipujem babu, ale ani katka nevie, stale je otocene prdelkou

leva
10. jún 2007

Nechce sa ukazat 😉 tak uz len pri porode,ultrazvuk uz mala posledny 🙂 Manzela mas domka?Moj je na nocnej tento tyzden 😒

leva
10. jún 2007

Pisem a pritom pozeram bailando.

elliana
10. jún 2007

MM je v chr, az do utorka vecera, alebo stredy? Uz ani neviem 😠

leva
10. jún 2007

Jaj uz je tam,myslela som ze zajtra ide.Tak sme take slamene vdovy momentalne 😀

elliana
10. jún 2007

ja uz od stredy