• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
No tusim idem,natahuje sa to ako zuvacka,dlho to trva :rolling_eyes: dojdem ked sa prebere konik k zivotu,pa
18. jún 2007 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozvem sa aj ja asi až večer. pa
18. jún 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huraaa,konik ide ako po masle :grinning:
18. jún 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim
18. jún 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupííííííí už nečakám jak idiot na každu stránku :grinning: Akurat sa chystáme trošku von.
18. jún 2007 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barja, ono to este stale obcas zblbne
18. jún 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky,ste na prijme :grinning:
18. jún 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj levi, asi sa obchadzame, ja som teraz :wink:
18. jún 2007 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja až teraz :grinning: :wink: Večer som musela PC uvolniť prďolovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Levy nejdeš nahodou zajtra do poradne? Len tak sa pýtam, lebo ideme logopedičke.
19. jún 2007 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj barja,nejdem do poradne,az 11,7 idem.svokra ide dnes domou,tak sa od logopedky zastav na kafe. :wink:
19. jún 2007 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,obchadzame sa :unamused: MM mi vravel ze ta vcera stretol.
19. jún 2007 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, zas je hovadsky teplo...levi, takze svokrovci? Ja som vcera hodila ockom na balkon a videla som nejakeho chlapa...a tvoj odchadzal autom, no co som si mala mysliet????? :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2007 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no svokor je na balkone vareny peceny,aj obeduje na balkone,ze on tak radcej :sweat_smile:
19. jún 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Pezincanky, ako? Zoji ide osmy zub, tak cez den v naj horucavach sedime doma, lebo hnackuje, chudatko
20. jún 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuda male,ale ste nqas predbehli,Romanko ma zatial 7 zubkov.Krpcovi sa zase spat dnes niak nechce,mal o 10,00 spat a nic,len lasuje po suplikoch.Ostrihala som maleho :wink: teraz nanho pohlad,ako mna maleho sintera :sweat_smile: Teraz ked mi niekto povie ze je baba,tak uz neviem :sweat_smile:
20. jún 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, chcela by som ho vidiet, musi byt fesak, juj
20. jún 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som Simonke trhala zub,no cirkus ako hrom :unamused: ona revala ako tur a mali samozrejme ked ju pocul tak spustil,no susedia museli mat dost,eli nebolo pocut okolo 15,45? :grinning: :grinning:
20. jún 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levi, ja ze co sa to deje :grinning: :grinning: :grinning:
prvy mliecny?
20. jún 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mliecny a prvy :wink: tolko sa pitala ze kedy jej vypadne lebo jej kamosky uz maju vonku aj 3 zuby.No hrozne sa bala,kapesnickom to neslo tak sme zvolili metodu nitky,priviazali o zub,podarilo sa priviazat na desiaty krat,kedze sa trepkala ako kapor,no podarilo sa a je vonku :grinning:
20. jún 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky kdeeeste,zasa budete nocne sovy?
20. jún 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levi, ja som akurat uspala to moje nezbedne, vrtke dieta a som grogy...
20. jún 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli aj mi sme mali dnes perny den,rano vstal a okolo 10,30 chodi spavat,no dnes placu ako hrom,nie a nie spat,len lasoval suplikoch,rozhadzoval hracky,no potom az o 13,15 zaspal,co mi kamoska zobrala malu zo skolky lebo bi som ju o 15,00hod nestihla zobrat kedze krpec spal,no vecer zasa isiel spat s placom,neviem,neviem co to bolo,mozno teplo,dufam,lebo normalne som mala nervy,najedeny,okupany,caj som mu dala a furt pistal :unamused:
20. jún 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levi,ja sa ani necudujem, tak je hrozne teplo, my si vieme aspon ponadavat a schladit sa sprchou, ked je uz zle, ale oni vedia len plakat...aj mala je nervozna, ved je skoro stale spotena a to ju uz 2-3 kat denne ochladzujem kupelom, ale aj tak, je to des...Zoja mi spi uz len 1 krat cez den, ale to je fajn, lebo pospi aj 2 hodky a tuto noc uz spala super, od 9 az do 7 rana
21. jún 2007 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,tak to je fajn.Romanko prespi chvalabohu celu noc,klop,klop,klop.To teplo len zacina,dufam ze na dovolenke to bude v pohode,teraz tu stoji pri mne a robi zle,tuka mi tu po klavesnici,otvara skrinku a vybera papiere.Dnes co robkate?este hnackuje mala?
21. jún 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levi, uz je to lepsie, aj zubok uz vidno, takze dufam, ze najhorsie uz mame za sebou,
hehe, pisem tento prispevok na 2 krat, lebo som ju musela ist nahanat do spalne a mendi tym hodila taku slehu...
21. jún 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levi, mi hovor, peklo, ja som sa len tupo divala z okna a cakala, ktory strom skor zlomi...ved konare len tak lietali, lampa, stoziare na strechach...no brutus...a tie moje paradajky, chuuuudence :frowning2:
21. jún 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli ip.aj konar ako sme stali pod balkonom pol metra od nas padol.eli no co budes mat s paradajok kecup,po tych krupach :grinning:
21. jún 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa smejem ale nemozem na to prestat mysliet,normalne mi je zle,ked si spomeniem na ten kocar a to chudatko v nom :cry:
21. jún 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som citala, levi, joj, daj si kupel, nieco fajne a zabudni, lebo ta to bude matat, ze co vsetko sa mohlo stat

levi, keby tie paradajky boli aspon zrele :unamused:
21. jún 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak to potom nebude kecup :sweat_smile: eli dnes pri kolajach tam kde su zahradky boli hasicske auta,asi strom na trati,su tam niake stromy?
21. jún 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok