Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko :-N
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA
leva
18. jún 2007
No tusim idem,natahuje sa to ako zuvacka,dlho to trva 8-( dojdem ked sa prebere konik k zivotu,pa
barja
18. jún 2007
ozvem sa aj ja asi až večer. pa
leva
18. jún 2007
Huraaa,konik ide ako po masle 😃
elliana
18. jún 2007
aj ja sa tesim
barja
18. jún 2007
jupííííííí už nečakám jak idiot na každu stránku 😃 Akurat sa chystáme trošku von.
elliana
18. jún 2007
barja, ono to este stale obcas zblbne
leva
18. jún 2007
ahoj kocky,ste na prijme 😃
elliana
18. jún 2007
ahoj levi, asi sa obchadzame, ja som teraz 😉
barja
19. jún 2007
ja až teraz 😃 😉 Večer som musela PC uvolniť prďolovi :-p Levy nejdeš nahodou zajtra do poradne? Len tak sa pýtam, lebo ideme logopedičke.
leva
19. jún 2007
ahoj barja,nejdem do poradne,az 11,7 idem.svokra ide dnes domou,tak sa od logopedky zastav na kafe. 😉
leva
19. jún 2007
eli,obchadzame sa :-| MM mi vravel ze ta vcera stretol.
elliana
19. jún 2007
cafte, zas je hovadsky teplo...levi, takze svokrovci? Ja som vcera hodila ockom na balkon a videla som nejakeho chlapa...a tvoj odchadzal autom, no co som si mala mysliet????? 😃 😃 😃
leva
19. jún 2007
no svokor je na balkone vareny peceny,aj obeduje na balkone,ze on tak radcej :-N
elliana
20. jún 2007
ahojte Pezincanky, ako? Zoji ide osmy zub, tak cez den v naj horucavach sedime doma, lebo hnackuje, chudatko
leva
20. jún 2007
Chuda male,ale ste nqas predbehli,Romanko ma zatial 7 zubkov.Krpcovi sa zase spat dnes niak nechce,mal o 10,00 spat a nic,len lasuje po suplikoch.Ostrihala som maleho 😉 teraz nanho pohlad,ako mna maleho sintera :-N Teraz ked mi niekto povie ze je baba,tak uz neviem :-N
elliana
20. jún 2007
jeeeej, chcela by som ho vidiet, musi byt fesak, juj
leva
20. jún 2007
dnes som Simonke trhala zub,no cirkus ako hrom :-| ona revala ako tur a mali samozrejme ked ju pocul tak spustil,no susedia museli mat dost,eli nebolo pocut okolo 15,45? 😃 😃
elliana
20. jún 2007
levi, ja ze co sa to deje 😃 😃 😃
prvy mliecny?
leva
20. jún 2007
no mliecny a prvy 😉 tolko sa pitala ze kedy jej vypadne lebo jej kamosky uz maju vonku aj 3 zuby.No hrozne sa bala,kapesnickom to neslo tak sme zvolili metodu nitky,priviazali o zub,podarilo sa priviazat na desiaty krat,kedze sa trepkala ako kapor,no podarilo sa a je vonku 😃
leva
20. jún 2007
kocky kdeeeste,zasa budete nocne sovy?
elliana
20. jún 2007
levi, ja som akurat uspala to moje nezbedne, vrtke dieta a som grogy...
leva
20. jún 2007
eli aj mi sme mali dnes perny den,rano vstal a okolo 10,30 chodi spavat,no dnes placu ako hrom,nie a nie spat,len lasoval suplikoch,rozhadzoval hracky,no potom az o 13,15 zaspal,co mi kamoska zobrala malu zo skolky lebo bi som ju o 15,00hod nestihla zobrat kedze krpec spal,no vecer zasa isiel spat s placom,neviem,neviem co to bolo,mozno teplo,dufam,lebo normalne som mala nervy,najedeny,okupany,caj som mu dala a furt pistal :-|
elliana
21. jún 2007
levi,ja sa ani necudujem, tak je hrozne teplo, my si vieme aspon ponadavat a schladit sa sprchou, ked je uz zle, ale oni vedia len plakat...aj mala je nervozna, ved je skoro stale spotena a to ju uz 2-3 kat denne ochladzujem kupelom, ale aj tak, je to des...Zoja mi spi uz len 1 krat cez den, ale to je fajn, lebo pospi aj 2 hodky a tuto noc uz spala super, od 9 az do 7 rana
leva
21. jún 2007
ahoj,tak to je fajn.Romanko prespi chvalabohu celu noc,klop,klop,klop.To teplo len zacina,dufam ze na dovolenke to bude v pohode,teraz tu stoji pri mne a robi zle,tuka mi tu po klavesnici,otvara skrinku a vybera papiere.Dnes co robkate?este hnackuje mala?
elliana
21. jún 2007
levi, uz je to lepsie, aj zubok uz vidno, takze dufam, ze najhorsie uz mame za sebou,
hehe, pisem tento prispevok na 2 krat, lebo som ju musela ist nahanat do spalne a mendi tym hodila taku slehu...
elliana
21. jún 2007
levi, mi hovor, peklo, ja som sa len tupo divala z okna a cakala, ktory strom skor zlomi...ved konare len tak lietali, lampa, stoziare na strechach...no brutus...a tie moje paradajky, chuuuudence 😞
leva
21. jún 2007
eli ip.aj konar ako sme stali pod balkonom pol metra od nas padol.eli no co budes mat s paradajok kecup,po tych krupach 😃
leva
21. jún 2007
sa smejem ale nemozem na to prestat mysliet,normalne mi je zle,ked si spomeniem na ten kocar a to chudatko v nom 😢
elliana
21. jún 2007
som citala, levi, joj, daj si kupel, nieco fajne a zabudni, lebo ta to bude matat, ze co vsetko sa mohlo stat

levi, keby tie paradajky boli aspon zrele :-|
leva
21. jún 2007
aha,tak to potom nebude kecup :-N eli dnes pri kolajach tam kde su zahradky boli hasicske auta,asi strom na trati,su tam niake stromy?

Začni písať odpoveď...

Odošli