Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

elliana
21. jún 2007

vies co? Tam , kde mame my zahradku su, ale skor take nizsie, to muselo byt asi niekde inde...dufam, nie ze zajtra nenajdeme nic...ani chatky, ani zahradky...potom sa uz fakt mozem na tie paradajky vytoto

leva
21. jún 2007

😀 😀 😀

elliana
21. jún 2007

dobru nocku a sladke snicky 😉

elliana
22. jún 2007

bre ranko 😎

leva
22. jún 2007

dobreee 😉

leva
22. jún 2007

ahojcek babule 😉

elliana
22. jún 2007

ahoj, levi, bola som v tescu a tam maju babiky baby anabel za 499 sk + autosedacka pre babikyk tomu, jednu som si zarezervovala, budem mat pre malu na neskor

kittyna
22. jún 2007

ahojte mamulky... ako ste prežili včerajšu výchricu? som bola na dvore a hrala sa so psom a potom vedla mna spadol lad ako golfová loptička. A som začala nadávať môjmu starému že prečo hádže po mne lad. A on sa chudák vyhováral že to on nie. A naraz som vyšla hore na balkon a v tom sa sputili krupy ako tenisová loptička... 🙂 🙂 sranda však?

elliana
22. jún 2007

to nemyslis vazne...a to kde? Lebo v PK na juhu len prsalo

elliana
22. jún 2007

baby, co sa to v tom Pezinku robi???? Hruuuuza

barja
23. jún 2007

Ahojte babulky. Som tu nebola , lebo segra mi prišla šlohnuť monitor a ja hniloba som dva dni nebola schopná si nahodiť moj monitor. Ale už som nevydržala 😀 😀 Ježiši búrka riadna, aj včera to vyzeralo dost hrozostrašne , ale predvčerom to bolo asi horšie 😢 Keď som pozerala cez okno, len som videla poletovať oblečenie, uteráky - asi niekto nezvešal pradlo- aj slnečník som videla letieť !, Normálne som sa bála! Kamoška nechala otvorenú ventilačku a že im zlomilo garnižu.

kittyna
23. jún 2007

v Modre...som počula aj praskať od susedov sklo.. takže im tam muselo niečo rozbiť, len sa čudujem že to nedávali v správach. Aj som to chcela odfotiť, ale nemala som telefon po ruke.
Eli a čo sa deje v Pk?

leva
23. jún 2007

eli tak fajn aka akcia,to sa oplatilo ako hrom 😉 mala ma tolko babik,ze to uz nemam kam davat,cloveka to laka aka cena,no ma aj take podobne ako tato,jedna dycha,place smeje sa,potom karolinku,ta je chodiaca a rozne ine aj skrupinu dostala na meniny,tak nesmiem kupit aj ked to ma taku super cenu 😅 ja som zas nadabila pre maleho take balenie boli tam dve zvukove hracky...telefon a este nieco neviem co to je,no ma to pekne melodie,iba za 130sk,tak som vzala 😉

elliana
23. jún 2007

levi,mobil a diar...aj ja som to chcela, aj som to mala v kosiku...ale ako som si isla dat odlozit tu babiku, kosik som nechala tam, pri tych hrackach, si jedna maminka s chlapcom vybrala prave ten mobil...a dalsi uz nebol 😅
sa pytala potom, ci mi ho ma vratit, ale nechala som jej ho....som si uvedomila, ze aj tak mam len nervy z tych pipajucich hraciek a ma ich plnu prdel...Sme kupili komodu na hracky a nezmesila sa jej tam ani polovica...nervyyyyyyyyyyy

leva
24. jún 2007

ano,ten mobil a diar 🙂 mali ma toho tiez vela,no vo vetcine nema baterky,to by sme nestacili kupovat baterky,tak mu to obmienam a prehadzujem baterky ako blazon,no co uz ked ich to bavi chvilku a zas nieco nove treba dat do ruk.Ja mam odskusane pri malej ze som strcila krabicu s hrackami do skrine na pol roka,po pol roku som jej to dala a prehrala sa ako hrom,stare a vzacne 😀

leva
25. jún 2007

ahoj 😀

elliana
25. jún 2007

ahoj, rano som ta videla, ked si isla zo skolky...aj toho tvojho ostrihaneho fesaka 😉

leva
26. jún 2007

no,tento tyzden ma MM rannu,tak musim do skolky trepat aj krpca,no dnes som zobrala ten druhy kocar,predsa je vnom viac schovany,kvoli tomu ako fukalo,isla som aj hned na nakup do tesca,ked som nakupila tak sa to ukludnilo,ten vietor.co robkate,ste domka?

leva
26. jún 2007

ahoj baja,aj tebe ide konik zas tak pomali?

leva
26. jún 2007

Sorry,tusim som ta premenovala 😅 este ze som nedala bajaja 😀

barja
26. jún 2007

😀 😀 ide jak posr..ný. Porazí ma. Konečne mam čas Maťzulo spí a koň sa takto vleče 😀

barja
26. jún 2007

ja som tuším premenovala vlastne dieťa 😀 😀 😀

leva
26. jún 2007

Tusim aj tebe sa pletu prsty na klavesnici 😀

barja
26. jún 2007

To mam keď sa ponahlam. Neprečítam si to po sebe a potom to tak to dopadne 😉

leva
26. jún 2007

Matko ti hned zaspal?No super 😉

barja
26. jún 2007

Zaspal hneď ako sme došli. Už po ceste mal snahu sa ukladať , ale stale som ho nejak zabávala len aby vydržal až domov. Predsa len v kočári by spal tak pol hodinku a možno ani to nie, lebo večšinou ako nahle vojdeme do baraku tak je hore a potom by už doma nespal. Už by bol akože vyspaný. Tak to som ho dala do postielky a dúfam, že tie tri hodiny potiahne. Keď je taketo zamračené počasie tak sa nám stalo už par krat, že spal až 4 hodiny.Tak uvidím.

elliana
26. jún 2007

ahojte Pezincanky, ako? Ja som bola dnes na kave pri Katke a Terezke...juj, aka je chutna
barja, co to? 4 hodiny? Neblazni, aj ja chceeeeeeeem

barja
27. jún 2007

dobre ránko, my sme tiež už malinku Terezku videli - je úplne nádherná. Ja si už ani nepamatam aké sme aj my mali malé deti. Stráááááášne to letí. žeby nastal čas rozmýšlať nad ďalším bábom? 😨 😀 😀 Keby toto čítal moj muž tak asi dostane infarkt 😀 😀

leva
27. jún 2007

no veru Terezka je zlataaa,ake vlasky ma 🙂 Katka ako prutik.Ako keby ani nerodila 😅

leva
27. jún 2007

Ahoj eli,co si bola na nakupe?