• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
Ak som dobre pochopila,tak mrcha su tie nase dni.?aj ja cakam akurat,aj som rada ,aspon na dovci budem mat pokoj :wink: Aco ste sa s manzelom poskriepili?
30. jún 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levi, hej, nase dni :wink:
ale ani sa nepytaj, muzi su naozaj z Marsu
30. jún 2007 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,tak to aj mne pripada :unamused: ale aspon ten tvoj je ticho,ten moj,vtedy brble ako stara blazkova.
30. jún 2007 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levi, co by som ja dala za to, keby pobrblal...ja neznasam ticho, take ticho, ked nic nehovori
30. jún 2007 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna zas jeduje,ked mi vola z roboty 10 krat za den a nic dolezite,vecne kde sme ,co robime,no dojde domou a pita sa kde sme boli,co sme robili,no v tom je ten pc fajn ze aspon nachvilu da pokoj,su aj take dni ked ma nevnima ked mu nieco vravim,to ma vie hrozne napalit tak isto,no co uz :unamused:
30. jún 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,mas bicykel?
30. jún 2007 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam :frowning2:
MM mi niekedy nevola vobec a dalsi den telefonuje kazdu chvilu za blbosti...napr. poslal som ti mail, stavim sa po praci v obchode...no proste nepodstatne kraviny...ale to, ze pride poobede s nim k nam aj kamarat, ktory bude u nas spat, to mi akosi do telefonu zabudne povedat
30. jún 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak taka neohlasena navsteva moc nepotesi ani mna :unamused: Ach ty chlapi,idem hajnut,niak ma bere,tak dobru eli,zajtra sa sem mozno dostanem skor.
30. jún 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, pa a sladke sny :wink:
30. jún 2007 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
D.aj tebe a hlavne Zojinke :wink:
30. jún 2007 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka
30. jún 2007 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne aj ja prva zaprajem,,dobre ranko :slight_smile:
1. júl 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček, tak u nás hneď zrána klasika - s fotrom som trielila na pohotovosť do Blavy.
1. júl 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co, Barja, co sa deje? A preco klasika?
1. júl 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, nespíte ešte? Eli za posledné cca 2 mesiace som tam už s ním bola asi 3x, - rozbitá hlava, čelo, kolená a dneska to bol prst, lebo si nejako gramblavo otváral ráno pašteku a strašne si porezal prst. išiel na pohot. tu v Pk , ale povedali mu, že to sa musí zašiť a tu to nerobia , tak preto sme kmitali do Blavy. A zhodou okolností, vždy sa mu niečo stane v nedelu. Tak preto vždy v nedelu keď volá tak už čakám, čo sa zas stalo :wink:
1. júl 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, moje....na prd takto zacinat nedelu :angry:
1. júl 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,ja som vcera vecer uz ani nezapla pc,lebo sa poznam ze tak skoro sa zas neodlepim.Pozrela som si to slunce,seno...a isla som spat :slight_smile: Vraj sa ma od zajtra zas ochladit.? :unamused:
2. júl 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, vcera Martin skoncil u nas a este jedni mladi dosli a skoncili sme o pol dvanastej...a ze len kofola :grinning:
3. júl 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ste si trošku zašportovali :grinning: :grinning: Ja som sa včera par krat snažila dostať na konika, ale zas mi haproval,tak som sa na to vykašlala.
4. júl 2007 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej barja, zasportovali :grinning: :grinning: :grinning: MM bolel zaludok, ale svalovica to nebola...
inac, vcera konik nesiel nikomu, ale uz to ficiiii
4. júl 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky,eli vcera som ti chcela napisat,no nedalo sa.Tak ste mali veselo :grinning: Konecne ten konik ide,pisem lebo tu do nedele nebudem :frowning2: Aj mi bude za vami smutno,no v nedelku vecer sa ozvem :wink: To je zas pocasie na nic,no vraj v piatok sa to ma zas upravit,ja len kvoli kupaniu,mala sa tesi hlavne na to kupanie,no musi vydrzat.
4. júl 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leviii, ja ze sa uz ani neozves....tak si to teda uzite...od soboty ideme aj my najskor k svokrovcom a v utorok k nasim....dojdeme az buduci tyzden v pondelok. Ale MM maju doma net, tak vas mozno obcas kuknem
potom sa uz asi neuvidime, vy v stredu idete na dovcu, ze?
4. júl 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli mi ideme na dovcu v piatok 13,no otrasny datum :unamused: eli,bud tyzden budes domka?ze by som este tie plienky od teba kupila na dovcu.Alebo len v pondelok budes este domka?
4. júl 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levi, tak to sa uz neuvidime, v sobotu odchadzame a dojdeme domov az 16.7
ale dnes by som ti ich mohla dat
4. júl 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok a kedy by si mala cas ze by som vybehla,lebo o 15,00 odchadzame uz prec.
4. júl 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedykolvek...ak pojdes dnes von, prezvon ma a ja vybehnem
4. júl 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,tak aby ti mala nespala,si jeM doma?ja pojdem asi za hodku do tesca,tak s tesca by som ta prezvonila?
4. júl 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja ju necham tu, v postielke a to len vybehnem, snad nic nevyvedie...alebo ju vezmem sebou dole, prezvon mi, ked budes odchadzat z tesca, nech som prichystana a potom ked budes prichadzat k baraku, prezvon este raz
4. júl 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :slight_smile:
4. júl 2007 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas cislo?
4. júl 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok