Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
30. jún 2007

Ak som dobre pochopila,tak mrcha su tie nase dni.?aj ja cakam akurat,aj som rada ,aspon na dovci budem mat pokoj 😉 Aco ste sa s manzelom poskriepili?

elliana
30. jún 2007

levi, hej, nase dni 😉
ale ani sa nepytaj, muzi su naozaj z Marsu

leva
30. jún 2007

No,tak to aj mne pripada 😒 ale aspon ten tvoj je ticho,ten moj,vtedy brble ako stara blazkova.

elliana
30. jún 2007

levi, co by som ja dala za to, keby pobrblal...ja neznasam ticho, take ticho, ked nic nehovori

leva
30. jún 2007

Mna zas jeduje,ked mi vola z roboty 10 krat za den a nic dolezite,vecne kde sme ,co robime,no dojde domou a pita sa kde sme boli,co sme robili,no v tom je ten pc fajn ze aspon nachvilu da pokoj,su aj take dni ked ma nevnima ked mu nieco vravim,to ma vie hrozne napalit tak isto,no co uz 😒

leva
30. jún 2007

eli,mas bicykel?

elliana
30. jún 2007

nemam ☹
MM mi niekedy nevola vobec a dalsi den telefonuje kazdu chvilu za blbosti...napr. poslal som ti mail, stavim sa po praci v obchode...no proste nepodstatne kraviny...ale to, ze pride poobede s nim k nam aj kamarat, ktory bude u nas spat, to mi akosi do telefonu zabudne povedat

leva
30. jún 2007

no tak taka neohlasena navsteva moc nepotesi ani mna 😒 Ach ty chlapi,idem hajnut,niak ma bere,tak dobru eli,zajtra sa sem mozno dostanem skor.

elliana
30. jún 2007

oki, pa a sladke sny 😉

leva
30. jún 2007

D.aj tebe a hlavne Zojinke 😉

elliana
30. jún 2007

vdaka

leva
1. júl 2007

konecne aj ja prva zaprajem,,dobre ranko 🙂

barja
1. júl 2007

ahojček, tak u nás hneď zrána klasika - s fotrom som trielila na pohotovosť do Blavy.

elliana
1. júl 2007

a co, Barja, co sa deje? A preco klasika?

barja
1. júl 2007

Ahojte babule, nespíte ešte? Eli za posledné cca 2 mesiace som tam už s ním bola asi 3x, - rozbitá hlava, čelo, kolená a dneska to bol prst, lebo si nejako gramblavo otváral ráno pašteku a strašne si porezal prst. išiel na pohot. tu v Pk , ale povedali mu, že to sa musí zašiť a tu to nerobia , tak preto sme kmitali do Blavy. A zhodou okolností, vždy sa mu niečo stane v nedelu. Tak preto vždy v nedelu keď volá tak už čakám, čo sa zas stalo 😉

elliana
1. júl 2007

juj, moje....na prd takto zacinat nedelu 😠

leva
2. júl 2007

Ahoj,ja som vcera vecer uz ani nezapla pc,lebo sa poznam ze tak skoro sa zas neodlepim.Pozrela som si to slunce,seno...a isla som spat 🙂 Vraj sa ma od zajtra zas ochladit.? 😒

elliana
3. júl 2007

caute, vcera Martin skoncil u nas a este jedni mladi dosli a skoncili sme o pol dvanastej...a ze len kofola 😀

barja
4. júl 2007

Tak ste si trošku zašportovali 😀 😀 Ja som sa včera par krat snažila dostať na konika, ale zas mi haproval,tak som sa na to vykašlala.

elliana
4. júl 2007

hej barja, zasportovali 😀 😀 😀 MM bolel zaludok, ale svalovica to nebola...
inac, vcera konik nesiel nikomu, ale uz to ficiiii

leva
4. júl 2007

Ahoj kocky,eli vcera som ti chcela napisat,no nedalo sa.Tak ste mali veselo 😀 Konecne ten konik ide,pisem lebo tu do nedele nebudem ☹ Aj mi bude za vami smutno,no v nedelku vecer sa ozvem 😉 To je zas pocasie na nic,no vraj v piatok sa to ma zas upravit,ja len kvoli kupaniu,mala sa tesi hlavne na to kupanie,no musi vydrzat.

elliana
4. júl 2007

leviii, ja ze sa uz ani neozves....tak si to teda uzite...od soboty ideme aj my najskor k svokrovcom a v utorok k nasim....dojdeme az buduci tyzden v pondelok. Ale MM maju doma net, tak vas mozno obcas kuknem
potom sa uz asi neuvidime, vy v stredu idete na dovcu, ze?

leva
4. júl 2007

Eli mi ideme na dovcu v piatok 13,no otrasny datum 😒 eli,bud tyzden budes domka?ze by som este tie plienky od teba kupila na dovcu.Alebo len v pondelok budes este domka?

elliana
4. júl 2007

levi, tak to sa uz neuvidime, v sobotu odchadzame a dojdeme domov az 16.7
ale dnes by som ti ich mohla dat

leva
4. júl 2007

ok a kedy by si mala cas ze by som vybehla,lebo o 15,00 odchadzame uz prec.

elliana
4. júl 2007

kedykolvek...ak pojdes dnes von, prezvon ma a ja vybehnem

leva
4. júl 2007

ok,tak aby ti mala nespala,si jeM doma?ja pojdem asi za hodku do tesca,tak s tesca by som ta prezvonila?

elliana
4. júl 2007

ved ja ju necham tu, v postielke a to len vybehnem, snad nic nevyvedie...alebo ju vezmem sebou dole, prezvon mi, ked budes odchadzat z tesca, nech som prichystana a potom ked budes prichadzat k baraku, prezvon este raz

leva
4. júl 2007

ok 🙂

elliana
4. júl 2007

mas cislo?