• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
mam,vdaka,minule si mi napisala do ip.
4. júl 2007 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko, tak sme tu ostali samé :frowning2: Levuš už dovolenkuje . Čítala som Eli, že aj vy sa chystáte z mesta. My sme mali ísť dnes , ale MM kvoli robote nemože tak ideme až zajtra poobede do rakuska k sestre na víkend. Sami tam moc nechce trepať, ale už sme jej to slubili tak ideme.
5. júl 2007 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky....my chceme ist v sobotu...ale Zoja zacala kaslat a prskat a ak jej to neprejde, asi sa s nou nebudem nikde trepat...zmena vzduchu jej moze ublizit...
Inac, vcera som sa fajne zasmiala..MM sedel na sedacke, a mala sa mu zacala stverat po kolenach a aby nahodou nespadla, tak si rozkrocil nohy a kolenami ju pridrzal...a mala sa mu zahryzla medzi nohy...a ona, ked sa zahrizne, nechce pustit...som sa smiala este hodinu po incidente
5. júl 2007 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zlatá musím sa tu šúlať aj keď tvojmu M to asi nebolo príjemné. :wink: My sme sa práve vratili z Hypernovy a sa vytešujem ,lebo prvý krat sa nám stalo, že sme niečo dostali zadarmo. Tak začalo to hneď pri vchode - tam nám dali 4 croisanty 7days, potom pri odchode dali 2 Hipp kaše a 1 detskú výživu a MM ešte na takom kolese šťastia vytočil taku drevenú sadu misiek na šalat a dorazili nás 2 balonmi. Tak som rada :slight_smile:
5. júl 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co je v hypernove nejaka akcia, alebo co
5. júl 2007 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No oni to tam nejak popremieňali tak asi kvoli tomu. tiež sme kukali ako puci
5. júl 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli pa tak dnes aj my frčíme.
6. júl 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzite si to...dufam, ze vyjde pocasie, ma porazi, ak bude takto zima
pa :wink:
6. júl 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik
6. júl 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat ci mi neviete poradit, ktore kvetinarstvo v pezinku je cenovo najlacnejsie ale primerane kvalitke..V hypernove sa mi zdaju dost drahy...dakujem kocky:slight_smile:
7. júl 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj anaxamon,viem o dvoch kvetinarstvach v meste,jedno je dolu oproti nabytku Galan,druhe je hore v tom starom obchodnom dome,dole su potraviny a oproti je malinke kvetinarstvo,maju tam pekny vyber za rozumne ceny.Ja som z juhu,tu je tesco a tam je to tiet velmi drahe ako v hypernove :confounded:
9. júl 2007 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem leva, uz som dostala avizo na tie kvetinarstva co spominas, tak ja ich pojdem presondovovat:slight_smile:
9. júl 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj barjus a eli,nik tu neni? :wink:
10. júl 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček, zas mi ide koník nejako pomaly, tak na to nemám nervi :angry:
11. júl 2007 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby, viete o nejakom cvičení pre tehulky v Pezinku? dik :slight_smile:
11. júl 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj megie asi ti neporadím -vobec netuším. ale možno by si sa mohla opýta´t či náhodou necvičia tehulky v takej novej judo hale v PK. Viem že tam býva aj aerobic tak možno že sú tam aj tehulky. Je to oproti plavárne a futbaloveho štadionu. tuším je to ul. 1 maja. skús sa teda tam spýtať. pa
11. júl 2007 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky, nerada sem takto vpadam ale rada by osm sa zoznamila s maminou z pezinka, o chvilu sa tam stahujeme a nerada by som s detickami ostala uplne sama. :frowning2: :unamused:
13. júl 2007 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj luci,vitame ta :wink: Napiseme si,dnes odchadzame na 2 tyzdne,tak tu nebudem,no potom napisem.zatial ahoj
13. júl 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem a moc sa na vas budem tesit
13. júl 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,este sme doma,odchadzame az navecer.A kam sa stahujete?Ja som z juhu,mas deticky?
13. júl 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A prepac akurat citam ze mas deticky :sweat_smile:
13. júl 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my sa presne stahujeme do slnecneho udolia, hadam to tam poznate, a ako si uz spomenula,tak mam dve detticky, katka 3,5 mesiaca a lucka 19 mesiacov
13. júl 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, tu v PK je strasny hic a smutno :frowning2: leva a barja su na dovci a ja nemam s kym na pokec pri kave :frowning2: :frowning2:
18. júl 2007 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyy, co to? Tu je nejako ticho...
26. júl 2007 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

Keď je tu tak veľmi smutno, a ticho, tak sa pridám. Môžem?????

Ahojček Evička :wink:
Ahojček Lucka :wink:

Konečne sa nám tošku ochladilo aj v Pk, však?
My sa zajtra schladíme ešte viac, vezieme Lucku do Tatier na liečenie.
Ľuba
29. júl 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky, aj my sme chceli ist do Tatier (vcera), ale muzovi zrusili dovolenku v praci, tak trcime doma.. :angry: a na liecenia som aj ja chodievala od detstva, naposledy som bola v r.2003 v Heliose.. bola som aj vo Hviezdoslave a este v Novom Smokovci.. vy sa kam chystate do ktoreho LD?
29. júl 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj kocky, nepoznate niekoho kto predava byt v Modre? Uz ho zhaname snad veky.. :frowning2:
29. júl 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojcek kocky,konecne som sem kukla :wink: Vcera som vybalovala a prala.Eli ahoj,aj nam bolo smutno za tebou,neraz sme ta spomenuli :slight_smile: Bolo perfektne,ozaj super,behali sme stale niekde.Cesta bola dlha,no dalo sa :wink: Inak v Taliansku je ozaj krasne,Pineta ci Sabiodaro nema chybu,veselo a zivo je tam,v Pinete je strasne vela zabavnych parkov pre deti,nevedeli sme kam skor a objavovali sme stale nove :grinning: No tak len tak skratka.
29. júl 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , Lucka už bola v Dolnom Smokovci v šrobárovom ústave, a teraz ide do Horného. ešte ju teraz dobaľujem :cry:

tak to ste museli byť riadne nahnevaný, za tú dovolenku, to fakt naštve
30. júl 2007 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejda, leva, uz ste doma? sa tesiiiiiiim, stretneme sa a pokecame, som zvedava na vas

lubi, ahoj, tak uz zostanes len s malym, pockaj, o chvilu ti bude smutno, bude ticho...Ked sa umudri pocasie, niekam vybehneme...
30. júl 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok