Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
3. aug 2007

Ahojte kocky,tak zase som spet,no zajtra zasa lezeme prec,ale len do nedele 😀 Barja aj mne chodia stale spomienky na dovcu po rozume,bolo nenormalne super 😉 Ale sa spolieham ze rok utece ako voda a je tu zasa dovolenka 😀 Elicek,uz mas navstevu?kocky na prazdninach?

megie
3. aug 2007

ahojky leva, ty máš ročného chlapčeka a pracuješ? 😕

leva
3. aug 2007

ahojcek megie,nepracujem,myslela som dovolenku cez leto niekam k moru,no teraz sme sa len vratili ale uz sa tesime na buducu,co je o rok 😀 😀 ,tak sa s kamoskou smejeme ze pol roka preberame ako bolo na dovolenke a druheho pol roka ako bude na dovolenke 😀 😀 Megie pekne meno mas pre dievcatko 😉

megie
3. aug 2007

leva, aha..Ale rozmýšlala som potom nad tým, že to asi takto myslíš.. Hej, to je pravda.. už pár mesiacov popredu sa teším na dovolenku, a potom ale mesiac spomýname so známimi ako bolo 😉
ďakujem..Už sme mali dlhšie toto meno vybraté.. 🙂 Len sa obávam, aby sa tak nevolalo každé tretie dievčatko, som počula,ž e je to oblubené... mne sa páčilo už dávno, ked som ani nevedela, že ho veľa ludí dáva svojim dcérkam 😒

mimikyky
3. aug 2007

ahojte kočky 🙂

dnes si idem na Moravu pre polovicu mojich detí, zajtra sme späť 🙂

už nám finišuje aspoň kuchyňa, tak sa vytešujem 🙂

megie, Sara je pekné meno

leva
3. aug 2007

Veru,no ale ked sa paci vam,to je hlavne 😉 Mi tiez pri Simonke,sme poznali dve Simonky,aj stoho bola uz jedna dospela,no teraz ako keby sa vrece roztrhlo so Simonkami aj v jej veku aj mladcie ci starsie 😀 Ale zato meno Roman nieje momentalne take pouzivane,ked poviem ze je syn Romanko,nasledovna reakcia automaticky ze po tatovi,no ale nie 🙂

mimikyky
3. aug 2007

my sme dali Marián, tiež na mňa kukali v porodnici 😕

leva
3. aug 2007

No mne v porodnici skor pochvalili,ze take pekne meno tu uz dlho nepoculi 😀 aj sa veru cudovali,no okolie reaguje ze to urcite po tatovi.No mne sa pacilo velmi Adrian,no bolo to zamietnute.

sylvie
3. aug 2007

anaxamon, ja som kazdy den hore od 5-6, ten moj maly zivy budicek ma vzdy zobudi, spravim mu mlieko, prebalim ho a vacsinou spinka dalej.. ale ja uz vacsinou nie.. a teraz kazde rano kontrolujem nove inzeraty na realitach, lebo potom cez den nie je na to cas..

kocky, co ste tu z Pezinka.. ako sa vam tam byva? a v ktorej lokalite byvate? sme rozmyslali, ze ak nezozenieme Modru, tak by sme mozno isli byvat aj do Pezinka..

leva
3. aug 2007

Ahoj silvie,ja byvam v Pezinku uz asi 9 rokov a nikdy som neolutovala,mne sa Pezinok velmi paci a byva sa tu velmi dobre 😉 No je tu aj lokalita sever,tam by som byvat nechcela,no poslednu dobu sa aj tam zacina upravovat okolie.Ja byvam na juhu,hned ako je tesco,lidl,molo.Dobra lokalita je aj stary dvor.Tu na juhu je vsetko po ruke,obchody,zastavka autobusu.

radoslava
3. aug 2007

Ahoj Silvi ja byvam v Pezinku 3 roky. Je tu super vobec nebanujem ze sme odisli z Ba. Ja byvam v centre pri kusocek od Bili.
Nevyhoda u mna je ze byvam v pasazi takze moja Sabinka sa nema poriadne kde hrat. Este je sice mala ale casom.
V PK je ale dost ihrisk aspon sa prejdeme 😀
Megie Sara super vyber aj ja som chcela nepreslo mi.

aida
4. aug 2007

Ahojte. Ja byvam v Pezinku 24 rokov skoro od mojho narodenia a velmi sa mi tu paci prve sme byvali na muskate a teraz od roku 2000 byvam priamo v meste pri zamku. Ale dlho tu uz nebudem lebo s manzelom sme kupili pozemok vo Vistuku a ideme stavat domcek.

sylvie
4. aug 2007

dakujem vam.. mne sa Pezinok tiez paci, aj ked ho az tak dobre nepoznam.. poznam hlavne centrum.. manzel mi bol minule ukazat sidlisko sever a muskat a to sa mi moc nepacilo, ale blizko centra alebo na tom juhu by som si vedela predstavit byvat.. jedine, co ma trosku brzdi je to, ze tam nemam takmer ziadnych znamych, za to v Modre mame aj rodinu aj kopu znamych, tak neviem.. vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody.. Pezinok je zase lepsie vybaveny a ovela rychlejsie sa rozvija ako Modra a Modra ma zase svoje caro tym, ze je tu ohromny klud.. 😉

aida
4. aug 2007

Ja si myslim ze Modra a Pezinok nie je az tak daleko od seba a vasi zmani vas urcite budu chodit navstevovat ja sa tiez tym utesujem ked pojdeme do Vistuka ze to nie je az tak daleko. 🙂

sylvie
4. aug 2007

to je pravda nie su vobec daleko, len musis sadnut do auta alebo autobusu.. 😉 co nie je take strasne.. vsak uvidime co sa nam podari zohnat..
ozaj aida a vy budete predavat byt v ktorom teraz byvate?

radoslava
4. aug 2007

Sylvii neboj znamych by si postupne nasla.
Aidi z Vistuku mam super kamosku je tam pekne.

sylvie
5. aug 2007

radi, no jasne, minimalne z tohto fora.. 😉

jj2202
5. aug 2007

ahojte, ja som z budmeric 😎

elliana
5. aug 2007

ahoj 😉

jj2202
5. aug 2007

aj robite nejake stretka... ja by som tak rada niekam medzi ludi isla, tunak nikoho nepoznam /nepochadzam z budm/ susedy same dochodkyne 😀

elliana
5. aug 2007

jj, ani nie, ale s barjou a levi sa pozname, sme skoro z jedneho sidliska

sylvie
5. aug 2007

take stretko by nebolo zle.. 😉 ja by som sa rada stretla.. akurat, ze by som zatial mohla len cez vikend, kedze do Modry chodime len na vikendy..
jj a odkial si ked nie z Budmeric?

radoslava
5. aug 2007

Silvi tak s tym ze budes mat znamych z fora , teda ja sa hlasim rataj na 100 procent.
Stretko super napad a ked tu budem cez vikend tak strasne rada pridem.
A nepisme iba o tom dajme navrhy kto a potom kedy co vy na to babulky.

leva
5. aug 2007

Pridame sa na stretko,hned ako bude cas 😉 Sice momentalne mame vikendy rozbehane,ale este bude casu.

mimikyky
5. aug 2007

ahojček kočky 🙂

ja bývam v centre pri sporiteľni, a to stretko nieje zlý nápad, ak sa teda môžem pridať, budem rada 🙂

elliana
6. aug 2007

babyyyyy, ja mam doma harem, prisli sesterky, 15, 14 a 12 rocne, budem mat tento tyzden veselo 😉

radoslava
6. aug 2007

Super ako sa pekne pridavame na to stretko. Tesime sa so Sabinkou velmi.
Leto ma kazdy rozbehane, my tiez ked nejdeme k mojim tak ideme k manzelovim rodicom a naopak oni k nam. Volne vikendy su niekedy vzacnost. Asi to poznate?

megie
6. aug 2007

ahojky... 🙂

Sylvie, ja by som určite (a nie preto, že tam bývam) radšej volila Pezinok ako Modru. Neviem prečo, ale PK mi pripada živší alebo čo a nie je tu ruško ako v BA - napríklad, nechcem nikoho uraziť, ale Modra mi pripadá tak odveci.
Bývam tu od narodenia a som veľmi spokojná. Do 19tich som bývala na Muškáte a teraz bývam "za parkom" na Zámockej ulici v spol. rod. dome. 🙂

aida
6. aug 2007

Ahojte.
Sylvie nebudeme predavat byt lebo tu byvaju moji rodicia. 🙂
Radoslava mas pravdu ze vo Vistuku je pekne ale bojim sa ist tam byvat kvoli tomu ze som od malicka zviknuta byvat v meste sice som ako dieta byvala vo Vistuku u babky cele prazdniny ale mesto je mesto. 🙂
Megie tak my sme potom susedky a mozno sa pozname aj z Muskatu ked sme tam byvali. 😀

megie
6. aug 2007

jého, to som šťastná, že je tu konečne tehulka z Pezinka... 🙂 😵 Ale už musím ísť, idem k Dr. do poradne, ale zajtra som tu zas, papaa 😉