Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

maaja
30. aug 2007

tak skoro ? 😀 inak aj Marek chodi skoro, okolo deviatej - kupeme sa okolo osmej, potom papa a potom spi .... az do rana ... preto myslim, ze o tej siestej by to nemuselo byt az tak hrozne ... a ked to trva tak hodinku ... my sme z Budmeric, teda 20 minut cesty ... akurat prideme do vane 😉

radoslava
30. aug 2007

Maji ved to by nasu malu zmiatlo lebo tam sa sprchujete ked idete z bazena. Ja malu vzdy samponom vyumývam. No a keby to bolo o tej siestej tak ona by si myslela asi ze to je uz kupanie a ide sa hajat.

maaja
30. aug 2007

hm, tak neviem ako na to Marek zareaguje ... ale mozno si to neda dokopy, ked nevidi ze je v kupelke doma 🙂 len sa bojim ze mi cestou v aute zaspi a zobudi sa az neskoro ☹

radoslava
30. aug 2007

Maji nechcem byt prorok ale tym som si viac nez ista. Co poznam maminy ktore chodia na kupko tak kazdej cestou domov zaspi dieta. 😀
No co tak budete celu cestu spievat a zabavat ho. 😀

maaja
30. aug 2007

ja som si tiez ista ze zaspi 😀 on toptiz v aute zaspi vzdy 🙂
vy chodite pešo ?

radoslava
30. aug 2007

Ano chodime lebo auto ma ocino v praci.

maaja
30. aug 2007

ja len tak, že co v zime 🙂

oki, idem uz spat .... tak pekne plavanie ... paaa

radoslava
30. aug 2007

Aj ja uz idem spat a uzite si to plavanie.
Maji v zime nebudem chodit plavat. Budeme chodit maximalne do novembra

sylvie
1. sep 2007

baby a dokedy trva ten kurz co zacina teraz? resp. kedy zacina dalsi?

inac, od oktobra budeme konecne byvat v Modre.. 😉

katka432
2. sep 2007

ahojte maminky,mozem sa k vam pridat?

mimikyky
3. sep 2007

ahojček kočky 🙂

Ahoj Katka, vítam Ťa 🙂 🙂 🙂

leva
3. sep 2007

Katka vitaj 🙂 No dnes sme boli pozriet prvy rocnik,kam bude nasa baba chodit,tak budeme 1,C trieda vcielky Maji 😉 Pani ucitelka je velmi zlata,deti hned ocarila,bola oblecena za princeznu a pasovala ich za prvakov,take to bolo chutne 🙂

elliana
3. sep 2007

cau levi, som ta vymakla v inej teme...ako? Uz mas doma skolacku, ako prvy den?

katka432
3. sep 2007

Ahojte babulky.......Mimi,dakujem za privitanie.
Leva,a kam bude chodit ta tvoja velkaaaaaaaa 😀 prvacka do skoly,hm??

leva
3. sep 2007

Ano ide do prvej triedy,ja mam stoho vetci strach nez ona,no ale lubilo sa jej dnes a co je hlavne,maju velmi faj pani ucitelku 😉

sylvie
4. sep 2007

leva, to muselo byt super pre tie deticky.. urcite sa im vsetkym v skole pacilo.. 🙂

katka vitaj, odkial si?

katka432
4. sep 2007

sylvi,dakujem.nedavno sme sa stahovali do raci,ale vyrastala som v pk takze sa tam casto zdrzujem.a ty si skade??

barja
4. sep 2007

ahojte kočky, jej Katka ja to mám naopak - vyrastala som v rači a teraz už asi 6 rokov bývame v pezinku 😅

elliana
4. sep 2007

jeeee, barja, teba vidiet...uz davno som ta nevidela

barja
5. sep 2007

Jej Eli ahoooj 😉 Máš pravdu, dlhšie som nebola, ale občas aj nakuknem, ale nejaká som lenivá na písanie 😲 a neviem či som ti spomínala, minulý týždeň som bola s malým Maťkom na Kramároch na tej operácii očiek, tak som tak nejak nemala ani na nič náladu a tento týždeň zas Majuško išiel prvý krát do školy , tak to ďalšie stresy, ale teraz ako kukam aj na to počasie, tak už tu budem častejšie. 😀

katka432
5. sep 2007

barja,ahoj a kde v pk byvas?ja som byvala NA SEVERE a teraz byvame pri hot.BARONKA

katka432
5. sep 2007

barja,tak ty mas prvacika?ako sa mu paci v skole?a co mal matko s ockami?

barja
5. sep 2007

Katka ahoj, tak teraz bývame na Starom dvore, a v rači moj muž býval pri baronke na Jurkovičovej ul. a ja som bývala pri trhovisku- lepšie povedané pri vieche 😀 - na Gelnickej. Tak tak mam doma prváčika tak mi pribudli starosti 😉 . Najviac ma šokovalo, keď nám povedali v škole , že už aj prváčikovia musia mať 3x do týždňa vyučovanie do 13.30. Sila čo? 😖 Akože maju 4 hodiny, potom majú hodinu na obed a potom sa ešte jednu hodinu učia. Tak ja som ho najprv neprihlásila na obedy, že keď som doma na materskej bude jesť doma, ale takto ho musím prihlásiť. Veď neviem si predstaviť čo by robil, keby všetky deti išli cez tu hodinu na obed a on by ostal sám v triede? No pekne. Taká som napálena. Ja čo si pametam, tak my ako prváci sme mávali len 4 hodiny. Furt musia niečo vymýšlať. O Maťkovi napíšem neskor, muž ma tu zas o niečo otravuje.

leva
5. sep 2007

Ahoj barja,tak so ta tu zase necapla,no nic,urcite ty dvaja drvia hry 😀 Simonka zas uz konecne odisla od PC,tak som sledovala a hned som sa sem vtrepala ja 😀 Katka,aj ja som byvala v raci,tiez pri baronke,tie 12 poschodaky,Plickova ul.

katka432
5. sep 2007

mi byvame na jurkovicovej v tych dvanastposchodovych he.chudatka deticky,takto ich hned v skole trapia taak dlho?a kam chodi do skoly???ja si uz sice nepamatam ako bolo v prvej triede,ale urcite som sa tesila vzdy domov. 😀 Je to inak blbost,ale myslim,ze to tak spravili koli tym rodicom co chodia doprace,neviem
Babky,a ako sa vam pacilo v raci??ja som sem chcela ist byvat,nechcela som ostat v pk,ale dako si tu neviem zvyknut.. ☹

leva
5. sep 2007

Kati,ja som byvala v raci od malicka,no moj manzel je s PK a tak sa mi pezinok zapacil ze sme si tu kupili byt,ja byvam na juhu, v 12 posch,Bystricka ul.Mohla som aj v raci ostat,no PK sa mi zda krajsi 😉 Ale ved teraz sa vsade buduje a stavia,clovek to po rocku ani nepozna.No do race chodime,mam tam brata aj maminu.

katka432
5. sep 2007

leva,teraz,ked sme uc skoro rok tu som si uvedomila,ze sa mi v pk tiez pacilo viac,ice je to blizko do centra ale tu v raci je mrtvo,teda aspon prenas bo tu nikoho este nepozname,vecinou stale chodime do pk k nasim.snad sa mi tu zapaci 🙂

leva
5. sep 2007

Tam bolo vzdy tak mrtvo,ako sa vravi skapal tam pes 😀 😀 No ale aj tak je to lepsie ako ostatok blavy ako petrzka,dolne hony,vrakuna ci dlhe diely atd...

katka432
6. sep 2007

to mas teda pravdu,he to je uplne v keli uz. 😀 😀 😀

mimikyky
6. sep 2007

ahojte kočky,
aj ja som z rače, z Kafendovej,a neskôr z Kubačovej 🙂