• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
jej to je ale nahoda babule,uz sme tu 3 racanky prestahovane do PK a katka zas opacne :grinning:
6. sep 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky ty teraz byvas v raci ci v pk??
leva,barja,ako zvladli vase deticky prvy tyzden v skole???
a ozaj co robkete,ked je vonku tak skaredo..."ze fuuj dazd "...:cry:
7. sep 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kati,nasi to zvladli zatial velmi dobre,domacu ulohu mali az dnes.pisem nasi preto lebo barjin aj moja chodia spolu do triedy,vlastne su to kamosi od plienok :grinning:
7. sep 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej levi,tak to je super,normalne zavidim(ale v dobrom)ze sa maju deticky s kym hrat :slight_smile: lebo aj tie mlacie mate v ronakom veku :grinning:
a super,ze sa im v skole paci :sunglasses:
7. sep 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, Kati len som ti chcela, že staršie deti máme uplnou náhodou rovnako stare- su medzi nimi len dva dni, a druhe deti ako som zistila , že som tehotná, tak som natlačila do toho aj Levu - príkazom :grinning: :grinning: :grinning: . Lebo je to dobré, keď sme neni samé a možme spolu kočíkovať a teraz vlastne aj tú školu prežívame spolu.
8. sep 2007 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je vazne supeeeeeeeeeer :grinning: sa vam to teda podarilo,xi
8. sep 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no ked sa uz spomina kto kde v BA byval pridavam sa.
Takze najprv pocas skoly Mlada Garda potom Vinohrady a skoncila som na Slovnafte lebo manzelik tam pracuje.
Inak uz som po dovolenke hrozne pocasie.
8. sep 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj radka,a kde ste boli na dovci?a v pk byvas kde??
8. sep 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radi,som si vsimla v tvojom albume,ze chodis so sabinkou plavat.aj mi sme teraz zacali,uz sme boli 2x a celkom sa nam to paci :slight_smile:
8. sep 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super mi sme 2x vymeskali kvoli dovolenke ale teraz to dobehneme. Chodime pondelok a stredu. No a nam sa velmi paci planujeme 4 kurzy to nam vyjde akurat do novembra a potom uz bude zima to nechcem chodit.
8. sep 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi chodime v utorok a stvrtok o 12,40 ale vo stvrtok sme odisli skor,lebo neita bola nevyspata a tak nam tam dost plakala :frowning2: ale inak vodu miluje :slight_smile:
este si nenapisala,kde ste boli?? :confused: asi som moc zvedava :grinning:
8. sep 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie si vobec boli sme v Kovacovej pri Zvolene. Lenze pocasie nevyslo ale co uz. Ja som inak tvoju otazku prehliadla ospravedlnujem sa :grinning:
Byvam pri Bille konkretne je to Kollarova ulica ak vies kde je restauracia Halong tak tam. :wink:
8. sep 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode,stava sa :grinning:tak to je skoda,snad nabuduce vyde :wink: viem kde to je,ja som z pk,teda uz niesom ale byvala som tam 22rokov :grinning:
8. sep 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A preco si sa prestahovala do BA ked sa smiem spytat. My sme mali v hoteli Baronka firemne plesy takze presne viem kde to je. Z PK akoby si kamenom dohodila :grinning:
8. sep 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KATKA ja teraz bývam v Pk,v centre, pri policajtoch
ale v Rači sa mi páčilo, prežila som tam kusisko života

v PK sa mi ale páči viac, len tu nemám žiadne kamošky, a byť stále len s deckami, to je dosť na mozog, chvíľu je zo mňa riadna puboška ako Denis,
chvíľu začínajúca ako Lucka,
chvíľu trdlo ako Miška,
a potom sa mi chce revať, a vyblékam sa ako malý Majki,
a tatino nechápe, prečo mávam také stavy, nevie a ani nemôže to pochopiť.

Tým,že mám toľko detí, sa mi už veľa ľudí začalo vyhýbať, ale aj keď ma to veľmi bolí, decká sú to najdôležitejšie v mojom živote, a to radšej teda zostanem sama
8. sep 2007 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimiky neblazni ved mas krasnu velku rodinu a nahodou byt chvili pubiska a potom trdielko a potom uplakancek to si nemoze kazdy dovolit.
A akoze nemas kamosky a my sme tu odmacochy :grinning: :grinning: :grinning:
A STRETKO DUFAM TIEZ BUDE
8. sep 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš, ale občas vypadnúť a pokecať aj s dospelými, nezaškodilo by, myslím si :slight_smile:
ja sa viac menej v kuse starám o decká už 14,5roka, len chvíľkovo som vždy robila, v kaviarni, ale inak stále MD

stretká sa nasľubovali aj na inom fóre, a potom som sa náhodou dozvedela, že so mnou vyhúpali :grinning: , pripadám si, že sa núkam, ako smradľavý syr :frowning2:
a to radšej budem s malým staviať bábovečky v piesku, alebo sa motorkovať po byte :slight_smile:
8. sep 2007 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimiky na tomto fore uz bolo stretko. Myslim ze nie akurat mi dve sme sa jedine dohodli ze bude a potom sme sa rozhodli ze pockame kym sa prida viac kociek.
8. sep 2007 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimiky a ani nevies ako rada by som isla niekedy na kavicku. Ja tu v PK poznam akurat tak susedov. :grinning:
8. sep 2007 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem
8. sep 2007 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimiky co takto vo stvrtok a ozaj nevies nahodou ci v Mamata aj ja nieje burza oblecenia lebo mala byt niekedy v septrembri
8. sep 2007 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, nechodím tam, a plagáty som si nevšimla
8. sep 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ten stvrtok co
8. sep 2007 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím,že môže byť
8. sep 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne by vyhovovalo poobede a ty ako
8. sep 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môže byť,aspoň bude malý vyspaný
8. sep 2007 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to hlavne aby boli vyspinkany.
No a hodina kedy navrhni.
8. sep 2007 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, baby vy si do´hadujete rande ??? a nemozem sa pridat niekedy ? nejsom sice priamo z PK, ale kusok odtial ...
8. sep 2007 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mylý by mi mal spať teoreticky do 15hod, tak niekedy potom, nie?
veď to by sme si este upresnili
8. sep 2007 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radoslava, my sme si pisali o tom plavani, pametas ???
uz sme boli a bolo celkom fajn - aj ked Marek na prvom plakal :frowning2:
8. sep 2007 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok