Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
13. sep 2007

No veru,prvacka,no zatial je to ok,do skoly sa tesi,tak dufam ze jej to vydrzi 😀 Inak dost spravilo aj to ze ich je v triede asi desat zo skolky kam chodila,tak sa poznaju,takze skolkarsky kolektiv 😀

radoslava
13. sep 2007

To je super , je to pre nu mensia zmena ako keby tam nikoho nepoznala. To by asi horsie znasala. 😀
Vydrzi baby vydrzia 😀

radoslava
13. sep 2007

Dobru nocku vsetkym ale tu asi nikto nieje ☹

mimikyky
14. sep 2007

ahojte kočky

mimikyky
14. sep 2007

na kávičke s radkou bolo super, aj detičky poslúchali 🙂

katka432
14. sep 2007

ahojte babule,tak aky ste mali dnik???
mi tu uz mame vinobranie,no ale este sme tam ani neboli,bo sme boli v bojniciach na vylete,bolo super,aj pocko vyslo..zajtra snad pojdeme kuk na vinobranie,ked uz ho tu mame rovno pod oknami, 😀

radoslava
14. sep 2007

Vy sa mate nas to caka o tyzden. Velmi sa tesime , nebudem varit lebo budeme papkat tam. 😀

katka432
14. sep 2007

he,to sa vazne mame,teraz sa krmime tu a o yzden v pk..xi 😀

radoslava
14. sep 2007

Takze dojdete na vinobranie, mozno do seba narazime 😀

leva
14. sep 2007

Kati aj mi tak isto,tento vykend v raci,nabuduci u nas v pezinku 😀

radoslava
14. sep 2007

Levi tak ty takto k susedom najprv natrenovat aby si potom doma vladala.

katka432
14. sep 2007

levi,tak to sa mozno stretneme,he.len skoda,ze sa nepozname 😉
radi,no mozno hej,mzno narazime doseba cezobed,dakde pri vyjedani stankou s obcerstvenim,hehe

radoslava
14. sep 2007

To si pis. Kati pre pripad ti hodim do IP telefon keby si chcela Neitu prebalit a chcela by si sukromie alebo len tak 😀

katka432
14. sep 2007

okk,si zlata,ja ti dam svoje,a kludne sa mozme dakde stretnut a trosku pokecat 😀 😉

radoslava
14. sep 2007

ok cisla vymenene 😀
mas rada Vidiek lebo som pozerala telerano a vraj budu u vas hrat?

mimikyky
15. sep 2007

čaute kočky
zase som sa sem večer nedostala, lebo Majkimu sa nechcelo zase zaspať ☹

katka432
15. sep 2007

radi,dako ho napocuvam,ale na vinobrani je v pohode taka hudba.radi,vi sa sem nechystate?
mimikyky neite sa nechce spat nikdy,ja nechapem odkial ma to dieta tolko energie 😀

mimikyky
15. sep 2007

🙂 🙂 🙂

radoslava
16. sep 2007

Kati vcera sme robili malinke upravy v byte a boli sme so susedmi na kavicke a pivku 😀
kto co ma rad 😀
No a dnes isiel manzelik pomahat kamosovi na dom takze som doma i ked motorizovana ale asi nikam nepojdem. ☹
Keby bol aj Matko doma teda manzelik asi by sme isli 😉

radoslava
16. sep 2007

Mimiky ako bolo vcera na vylete 😀

sylvie
16. sep 2007

caute, ako sa mate? nejak som sem zase nestihala chodit..

katka, ty si sa ma pytala odkial som.. takze ja som z ba, vzdy som tu byvala a este aj byvam.. za 2 tyzdne sa budeme stahovat do Modry.. moj manzel odtial pochadza, ma tam rodinu aj priatelov.. ja tu mam najlepsiu kamosku, kt. sa sem asi pred rokom prestahovala z Petrzalky.. ale aj manzelovi kamarati su uz aj moji kamarati.. 😉

na PK vinobranie by som aj ja rada isla.. len to musim nejak zosuladit, lebo buducu sobotu je v dk ruzinov orientalny vecer a aj tam by som chcela ist.. bude tam okrem inych vystupovat aj studio kam chodim na brusne tance, oni to vlastne organizuju..

mimikyky, pozerala som si tvoj album.. mas krasnu rodinku.. musi to byt narocne starat sa o 4 deti.. alebo nie? 😉

radoslava
16. sep 2007

Sylvie ja chodim kazdy utorok na brusne tance do Vrakune.
Tancujeme tam aj s babatkami , viac ale kvakame ako tancujeme ale aj tancujeme 😀

katka432
16. sep 2007

radi,o nic si neprisla,mi sme dnes tiez neboli,radsej sme sli hned rano do pk k mame.vcera sme boli,a bola som taka vytocena,zo vsetkych tych ludi..bolo to tu strasne,nedalo sa tu ani pohnut,a to este nepominam s kocarom...
no sylvi,tak to mas super... urcite sa ti tam bude pacit,modra je pekne mestecko..
aj ja som bola parkrat na brusnych tancoch,ked som bola tehotna.velmi sa mi to paci,ale mna to bohuzial dako nechytilo.. 😀
radi,a ako sa tancuje s babatkami???to musi byt super

radoslava
16. sep 2007

Kati je to sranda malu mam na rukach a vlnim sa , no a ruky si ani necitim.
Potom s nimi cvicime v lehu a rozne ale nejako to nesylime robime to co chcu babetka. Ale je to sranda a mala je strasne zlatucka a tesi sa ze su tam aj ine babatka.

sylvie
17. sep 2007

jejda radka, to by mi asi chrbat odisiel keby som mala maleho drzat a pri tom sa vlnit.. ale asi to nie je pre takych corgonov ako je Ericko.. 😉

mna brusne tance dost chytili.. chodim tam aj preto, aby som si od vsetkeho oddychla a robila aj nieco ine.. uz mam kupeny aj kostym na dalsi recital kt. budeme mat v decembri.. 😉

radoslava
17. sep 2007

No teda takze ty si riadna brusna tanecnica. No neboj aj mne niekedy idu ruky odpadnut 😀
A ty chodis kam na brusne tance?

leva
17. sep 2007

Ahojte kocky,poviem vam ze tohtorocne vinobranie v raci bolo uplne o nicom,okrem toho ze tam bolo straaasne vela ludi,co je pochopitelne kedze bolo take pekne pocasie,no strasne zle sa chodilo,no co mi liezlo na nervy bolo ze ludia za mnou mi skakali pred kocar a dobre videli ze aj ja sa trepem tadial,no kedze som si davala pozor aby som niekomu neviliezla na paty a nechala som si odstup 20cm,normalne sa tam pichali ludia zo zadu,no otrasne 😠 jednemu som aj povedala ze len nech mi do kocara nespadne,no bolo to skor na nervy ako na prechadzku,mali zacal bit nesvoj,reku mu kupim loksu alebo nieco pod zub,no stanky nestihali,vsade ludi ako hrom,no potom aj ta ciganska tak chutila,prepaleny olej,spalena cibula a mastna ako hrom.Ani sprievod nemala raca tento rok,no proste to bolo o nicom,dufam ze nam to PK vynahradi 😉 Pk je celkovo vetsi,tak snad to nebude az take hrozne.

anaxamon
17. sep 2007

jaaaj vinobranie v pezinku,na to sa tesim aj ja...my sme si uz aj na doma objednali 200 loksi, kupime jednu hus, moji rodicia donesu dve kacky, narobim kapustku este nejake knedliky, pojdeme kupit vinecko aburciak a bude lahoda...a este aj nejaku strudlu upeciem..uz coby tu bol vikendik🙂))

sylvie
17. sep 2007

anaxamon, na lokse s kackou sa uz aj ja hrozne tesim.. zboznujem ich.. mnam.. 🙂 okrem vinobrania chodime kazdy rok do grobu.. 🙂

radi, ja chodim do studia jasmina, je to na sancovej ulici, medzi trnavskym a racianskym mytom.. je tam asi 7 urovni, aj flamenco a aj brusne tance pre deti.. na konci kazdeho trimestra je zaverecny recital..

radoslava
17. sep 2007

Anaxamon kde byvas ja sa pridem najest uz teraz ked to citam slintam ako bernardin 😀
Sylvi to je super a v ktorej urovni uz si?