Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

melory
5. sep 2006

sylvie aj my zhaname byt v modre a nedari sa nam, za tie ceny by mohli lepsie vyzerat, alebo zla poloha, alebo nato co vyzeraju mohli byt lacnejsie. 🙂 🙂 drzim vam palce.

sylvie
5. sep 2006

melory, my sme chceli kupit byt v tej novostavbe na Vajanskeho, neviem ci poznas.. ale napriek tomu, ze sme ho mali rezervovany nam ho predali.. a byty co tam zostali sa nam nepacia.. vedla sa bude stavat taka ista bytovka, ale tam budu uz ovela mensie byty.. a vy chcete kupit nejaky starsi byt ? aj ja vam drzim palce.. 🙂

kalupinka
autor
6. sep 2006

ahojkaj sylvik 😉
no skoda co ste sa neozvali?
jaaaaj vsak nemame kontakt na seba 😅 sme mohli hodit zmrzku 😀
aj my cakame ze najdeme nejaky fajn pozemok nooo ale nie je to take lahke
nasli sme minuly rok taku jednu barabiznu rd za 800.000 co bolo prijatelne ale museli by sme to skoro cele zburat len to malo troch majitelov a boli s tym tahanice tak sme to nechali tak

nas byt budeme raz predavat ale az ked najdeme byvanie ine rodinne jedine jedine domcek tiez


ahojkaj melory

melory
6. sep 2006

kalupinka ak by si vedela aj ty o dakom byte - peknom byte - v pezinku alebo kde je pekne, ozvi sa prosim. chceme sa prestahovat, lebo manzel dochadza do blavy. cize blizsie. dakujem aj ostatnym ak sa ozvu.

kalupinka
autor
6. sep 2006

ahojkaj melory a inak odkial ste?

melory
6. sep 2006

teraz byvame v trnave.
muzovi sa nechce daleko dochadzat, tak hladame modru, alebo pezinok, lebo blava je brutal.
aj celkovo ako mesto aj cenovo.

kalupinka
autor
6. sep 2006

hm viem ja sama som z BA a prestahovala som sa do Modry muz je modran
ale robim v Ba takze denne do prace dochadzam tiez nic moc co sa tyka cestovania

melory
6. sep 2006

asi tam nieje zeleznicna stanica ze? a autobusom je to kolko?

kalupinka
autor
6. sep 2006

nie nie je mame v modre takeho super starostu ci neviem kto o tom rozhoduje a nesuhlasili aby tade modrou viedla zeleznica
vedie cez pezinok senkvice

sylvie
7. sep 2006

caute kocky.. melory inac Pezinok je tiez dost drahy, pomaly ako BA.. ☹
kalupinka a kde to presne byvate ?

melory
7. sep 2006

pezinok je drahy a ako mesto sa mi nepaci, ta modra viac, ale bude to jedno, hlavne, ze nieco vhodne najdeme. predsa su v blave o par tisic drahsie. nam pomoze aj 300000,-rozdiel.

sylvie
8. sep 2006

melory, mne sa tiez na byvanie viac paci Modra.. Pezinok je dobry na nakupy, na posedenie pri kave... a pod.
som zvedava, ci sa nam nieco podari zohnat.. vsetky pozemky su v Modre Harmonii a to sa mi zda trochu od ruky.. 😒

kalupinka
autor
11. sep 2006

ahojkajte ja byvam pri evanjelickom kostole pri mestskych policajtoch

no mu chceme tiez hladat pozemok a hlavne mi ide o pekne prostredie takze harmonia je fajn ale aj vrsky su fajn v Modre ta lokalita

sylvie
11. sep 2006

tak v haromonii je dost pozemkov na predaj.. a na vrskoch viem len o tej lokalite co predava Martinak a vyhradzuje si tam pravo na stavbu hrubej stavby.. ale ked vidim ako sa dom, kt. postavil pred 10 rokmi rozpada, tak by som mu veru nedala postavit ani garaz.. 😖

melory
11. sep 2006

harmonia je v modre oblast alebo od ruky?

kalupinka
autor
11. sep 2006

harmonia je v podtstate sucast modry je to kusok za modrou

melory
11. sep 2006

su tam aj byty? pekne? lebo na mape to vyzera ako chatova oblast.

kalupinka
autor
12. sep 2006

rodinne domceky vily 😕

myslim ze je to mozne skor ako pozemok tam najst a postavit si svoj domcek

potom je tam MODRA-KRALOVA tam boli byty je to vsak take ais odrezane tam sa predavali lacno byty priamo ako pre rodinky mlade

ale myslim ze v Modre nie je taky problem kupit bytik stale sa tam niekto pristahuje novy aj mi budeme predavat keby sme vsak mali kam ist ked ho predame 😀
chceme stavat zatial vsak nemame pozemok spekulujeme

sylvie
13. sep 2006

melory, Modra Harmonia je povodne chatova oblast, ale posledne roky sa tam zacali stavat rodinne domy a bude sa to dalej rozrastat.. medzi Modrou a Modrou Harmoniou je taky dost strmy kopec a klukata cesta.. a to mi dost vadi, ze nie je az tak lahke odtial sa dostat do centra Modry.. ale je tam pekne.. Modra Kralova je tiez az za tym strmakom.. vlastne je to tak, ze vlavo je Harmonia a vpravo Kralova..

kalupinka
autor
14. sep 2006

SYLVIE A TY BYVAS V pk?

jj2202
14. sep 2006

sylvia takze byvas na tej zakrute...? tak to ti fakt nezavidim, odtial sa pripojit je zlozite...

sylvie
14. sep 2006

baby, ja byvam v Bratislave.. ale chceme ist byvat do Modry 🙂 to som len pisala, ze preco nechcem Harmoniu ani Kralovu.. 😉

jj2202
14. sep 2006

no tak pod do budmeric, tam je to ok 😉 😀

sylvie
18. sep 2006

jj, to sa mi zda uz dost daleko.. a tam nikoho nemame.. teda okrem jednej kamosky, ktoru poznam ale len cez mojasvadba.sk.. 😉
inac, mate krasny ten zamok.. mame odtial svadobne fotky.. teda odtial a este aj z ceveneho kamena..

anaxamon
21. sep 2006

awojte, ja byvam tiez v pk ale asi by som sa tu ani nemala ukazovat kedze este ani nesnazilkujeme nie to este cakat babo🙂
ale chcela som aspon pozdravit😉

sylvie
25. sep 2006

ahoj anaxamon, kludne sa tu ukazuj.. myslim ze to nikomu nebude vadit.. ved na tuto stranku chodi kopu nesnaziliek, netehuliek al. nemamin.. 😉

kalupinka
autor
26. sep 2006

ahojkajte chcem vas aspon pozdravit uz nemam pristup na net hm ale coskoro sa to snad zmeni
vetko dobre prajeem 😉

sylvie
27. sep 2006

ahoj kalupinka, takze uz nepracujes.. drzim palce 🙂 budeme tu na teba cakat.. 😉

anaxamon
3. okt 2006

sylvie, vdaka, obcas sa tu predsa len popromenadujem🙂

kalupinka
autor
4. okt 2006

no chvilku som tu nahopdne u kamosky som na nete okrem teda ineho 😀
som domka uzivam si kludu 🙂

anaxamon ja som z modry teda byvam tu uz nejaky casiiik a zdravim ta tiez len netik zatial nemam nuz co uz hmmmmm