Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

radoslava
19. sep 2007

tak dobru Kati

mimikyky
19. sep 2007

🙂 zase neskoro? 🙂

radoslava
19. sep 2007

som tu som

zuz11
19. sep 2007

radi, ahoooj, no ako fotenie u vas?

radoslava
19. sep 2007

Zuzi ako sa to vezme. Instruktorka malu zanorila dvakrat ale neviem ci dostatocne hlboko.
A mala dost plakala ked sa vynorila vlastne vsetky detičky okrem jedneho u nas dost plakali ked sa vynorili.

radoslava
19. sep 2007

Dobru malinka sa mi zobudila

elliana
20. sep 2007

bre ranko...leva, barja, ja na vas uz dlho myslim a stale rozmyslam, ako sa takmersusedy nevideli uz 2 mesiace? Haaaaa? Sa schovavate, co? Ak sa dnes budete nudit, ja by som skocila na nejake kafco doobedu. Len tu na juhu, niekde blizucko, musim potom robit rajony, cakame navstevu.
LEVAAAAA a BARJAAAAAA, halooooo

barja
20. sep 2007

Elik ahoj, nestíham, malí sú nejakí nakapatí Majko nebol 2 dni v škole, ale dnes som ho už dala, lebo sme boli aj u doktorky a že to neni nič vážne, lebo on len ráno pokašlal, ale, že to z toho suchého bytového vzduchu a z toho, že mal trochu sopel. Maťkovi sa tiež trochu spustil soplík,tak poctivo odsávame. Chudák len ma zbadá s tou odsávačkou v hube, tak už začne revať a schovávať sa. NOOOOO čo som vlastne chcela povedať - idem za chvílu - asi o hodinu do Mola na poštu, čo tak hodiť kafčo tam?

elliana
20. sep 2007

ja suhlas...okolo pol desiatej?

barja
20. sep 2007

Tak asi radšej o trištvrte, aby som nemeškala 😉

elliana
20. sep 2007

oki, ja mam tiez problem so stihanim...a co leva, spi ?😀 😀

barja
20. sep 2007

kašle na nás ☹ 😀

leva
20. sep 2007

Akurat citam,ako si pijete kafco 😀 No rano som mala navstevu,manzelovu tetu,ta odisla 9,50hod a mali po 20 minutach zaspal tak teraz hajka,no dnes sme mali desnu noc,neviem co mu bolo,ale od 24,00 bol 4 krat hore kazdu pol hodku 😒 Plackal,nechcel ani cajik ani dudku,asi zubky.Mala tiez trosku rano kasle.Dnes sme dosli do skoly a mala bit prva hodina telesna,vlastne aj prva od nastupu do skoly,tak ti zacala plakat,ze ona nechce cvicit,nechapala som ved ona rada skace a cvici 😅 No dnes som ju prihlasila na tanecnu,tak som zvedava ci ju to bude bavit,Eli tak manzelik vari na namesti,fazulovu?To bude aj v telke 😀 Tam sa tusim sutazi o miesto,tak drzime palceky!Ak sa podari dame stretko,len na vinobranie dojde aj rodina aj kamosi nie z PK,takze to bude perne 😅

sylvie
20. sep 2007

kati, az teraz som zaregistrovala meno tvojej malej.. este som take nepocula.. akeho je povodu?

katka432
20. sep 2007

sylvi,je z povodneho mena neith z arabciny.v starom, grecku to bola bohyna zbani a bojovnicka.ale niepreto ma take meno,len sa nam velmi pacilo,tak sme jej ho dali 😀

radoslava
21. sep 2007

Kati ahoj uz stavaju u nas stanky, rovno pred domom.
Malu pojdem za chvilu ulozit hajat potom trosku upracem a ked sa zobudi ficime do ulic. Zajtra dojdete na vinobranie?

katka432
21. sep 2007

radi,ja cakam na mata a ideme do pk.mam tam este daku robotku a potom ideme doulic.ostavame spat v pk dnes,lebo zajtra vecer musime byt doma,mato sa uz musi balit bo v nedelu ide prec
kde byvate,ked to mate rovno pred domom,hmm?

radoslava
21. sep 2007

Byvame kusok od Billy na Kollarovej ulici. V pasazi je tu restika Halong.
Neviem ale kedy si to precitas kedze spite v PK. My sme totiz so Sabinkou dnes skoro cely den vonku a asi pred hodkou sme sa vratili.

mimikyky
21. sep 2007

ahojte baby 🙂

Radka, aj my sme boli celý deň vonku, prišli sme o 21hod, aj som Ťa vyzerala, ale nič ☹
Snáď zajtra, a možno sa stretneme s Katkou pri tej cukrovej 😉

radoslava
21. sep 2007

Lubi ani ja som ta nevidela, bože ved tolko ludi ledva som sa s tym kočikom predierala.
Aj ja dufam že sa s Katkou stretneme pri cukrovej vate

mimikyky
21. sep 2007

🙂 🙂 🙂

ozaj, malému sa na kolotočoch páčilo 😉

radoslava
21. sep 2007

Na ktorych ste boli? Na tych pri Bile?

mimikyky
21. sep 2007

tam nie, na kruháči a pred kulturákom, zajtra doženieme aj tie pri bille 😉

radoslava
21. sep 2007

Tam ani neviem ake presne su ale zajtra omrknem. Lebo ked som sa prechadzala s malou tak pri Matyšakovi som zistila ze je pokakana tak som isla rychlo do Plusu ju prebaliť. No a ani som si nevšimla ake su kolotoče pri Kulturaku 😀

mimikyky
21. sep 2007

my sme nestihli kuknúť až na trh,aké sú kolotoče tam a baby boli naduté,lebo mi bola zima, tak sme leteli domov, a Dena máme vonku, prvýkrát nás ukecal na tak dlho, má dojsť o 10min domov, som zvedavá, či to dodrží

mimikyky
21. sep 2007

Denis dorazil, živý, zdravý, triezvy, a meškal len štyri minúty

elliana
22. sep 2007

babyyyy, ja som z okna kukala na ohnostroj, no paradny bol...aj ked by som radsej bola v meste, ale Zoja...sopli, furt place, hnackuje...ale stolicka uz skoro kuka z pusy

katka432
23. sep 2007

ahojte,babule,na vinobrani bolo faaaaaaaaaaaajn,skoda,ze sme sa nestretli,ale na cukrovej som bola poctivo aj piatok aj v sobotu 😀 .som sa vam chcela ozvat,ale zabudla som si doma telefon.to som cela ja 😠
uz som samaaaaaaaaaaaaa ☹ mato prave odisiel.juj,uz teraz mi je smutno 😢
sa v pondelok vtierknem do pk na par dni,tak by sme mohli dat stretko,ked nam to uz na vinobrani nevyslo,hmm??co vi nato???
eliana,no ti zavidim,ze uz budete mat tie zubky zasebou..ajked,teraz,ked rastu to nieje ziadna sranda 😖

radoslava
23. sep 2007

Kati už si sama doma? Juj nemam to ani ja rada , ja sa dokonca bojim.
Super vtierkni sa na cely tyzden. Ja okrem pondelka mozem.
Sice v stredu a piatok mam plavanie ale to mam o 13,20 takze nemozem iba od 12,30 do 15,00.

mimikyky
24. sep 2007

ahojte kočky 🙂
akosi tu zostalo ticho ☹

Radka, Katka povedala, že sa máme dohodnúť, a zavolať jej kedy 😉
a vyzerá úplne úplne inak ako na fotke