Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

elliana
5. nov 2007

leva, no nech sa stavi manzelik, alebo ako... Vsak podla mna tam nebudes musiet tahat malu. Skus cinknut a dohodni sa s dokinou

leva
5. nov 2007

No veru na to som aj myslela,ze to tak urobim,dufam ze da razitko aj bez prehliadky.

elliana
5. nov 2007

dadi, no neviem si to predstavit, Zoja spala od narodenia dobre...a ked sa nahodou stane, ze ma horsiu noc a ja musim v noci par krat vstat, cely den chodim, ako na praskoch...uplne mimo. To teda obdivujem

dadka212
5. nov 2007

Ja som už zvyknutá byť nevyspatá, len potom som dosť nervózna 😅

No idem si ja k nemu lahnúť lebo už ani nevidím, dobrú noc 😉

elliana
5. nov 2007

bruuuuu, susedka 😉 😀 a co najmenej nocnych zobudeni prajem

leva
5. nov 2007

No idem aj ja veru,dnes zaspal krpec skoro,rano bude brzo hore.

elliana
5. nov 2007

levi, no uvidis, za telefonat nic nedas...a mozno bude chciet za to nejake prachy, myslim, za to potvrdenie. Ja som bola so Zojou na odbere krvi, na krvnu skupinu a zacvakala som 200 Sk, ze vraj ked je to na vlastnu ziadost..A to mi dokina povedala, ze to trba vediet, ze treba odobrat...ale kedze som to spomenula ja, uz je to na vlastnu ziadost. Pekne, co?

dadka212
6. nov 2007

Ahojte 🙂

táto noc bola fantastická 😵 😵 😵 iba 2 krát hore, asi ho už nebolia tie zúbky čo sa prerezávali 🙂

inak je tu niekto 😕 či sa učíte....

mimikyky
6. nov 2007

ahoj dadka 😀

dadka212
6. nov 2007

Ahoj 🙂

konečne ide kon 😀 strašne sa nervačím, keď nejde 😅

mimikyky
6. nov 2007

ja už si zvykám, a ke´d ide, nikoho tu neni

dadka212
6. nov 2007

Asi nikoho, len my dve 😕

leva
6. nov 2007

Ahojcek,aj ja som sa sem konecne dostala,krpata to tu okupovala.Nieje v skole,lebo kasle,tak tu sedi ako prilepena.

mimikyky
6. nov 2007

vystačíme si, nie? bola si s malým vonku? v tom počku?

dadka212
6. nov 2007

Dnes nie, len som ho zobrala do chodítka a ja som dolu vo vchode robila službu a malý mi tam pobehoval 😝

Ahoj Levi 😉

mimikyky
6. nov 2007

ja som ho zobraala von v gumákoch a pršiplášti, a nechcelo sa mu chodiť, tak som si zaposilovala

ahoj Leva

leva
6. nov 2007

Dnes nam aj snezilo,no hned na to prsalo 😒 Este ked bude vecer mrznut,tak to zas bude na cestach 😕

dadka212
6. nov 2007

No ten môj ešte nechodí, ešte má čas 😀

Ale asi s ním dnes pôjdem, lebo musím kuknúť nejaké zimné boty, keďže už sneží 😀 ja všetko robím na poslednú chvíľku 😝

leva
6. nov 2007

Sme rozpravali z muzikom,kam dat vianocny stromcek,Romanko je ako tajfun,uz vidim ako bude kazdu chvilu lezat,myslim stromcek.

mimikyky
6. nov 2007

tak ten problém so stromčekom máme aj my 😀

dadka, my sme zháňali boty malému, a nikde nič, musela som objednať cez net, ani v ba nemali naše číslo

dadka212
6. nov 2007

No s tým stromčekom sme na tom podobne, malý všetko zhadzuje 😝

A boty no neviem, lebo budeme potrebovať aspoň dvojo a zdá sa mi dosť drahé dať za jedny 900 korún keď ich bude mať iba jednu zimu 😒

A cez aký link si objednávala

mimikyky
6. nov 2007

vybrala som si u baťu na www.bata.sk, také čierno oranž na šnurovanie,za 699 a ani nikde v ba ich nemali, a v avione boty na neho že 1690 a pod adidasy nemali naše číslo v pk, a v ba žiadne

dadka212
6. nov 2007

Pozerala som, vyzerajú dobre 🙂 , ale pre nás sú to všetko veľké čísla ☹ malý potrebuje najväčšiu 19 lebo teraz nosí 16 s je mu akurát

mimikyky
6. nov 2007

no, niesú úplne podľa mojich predstáv, ale čo už 😉 mali by mi zajtra doraziť

katka432
6. nov 2007

nie nie Lubi,ty tajnostkarka 😀

mimikyky
7. nov 2007

Ahojte kočky 😀

dadka212
7. nov 2007

Ahoj 😉

leva
7. nov 2007

Ahojte 🙂

dadka212
7. nov 2007

😀 😀 😀

leva
7. nov 2007

Co robkate?dnes je v telke program na nic 😒