Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

sylvie
9. okt 2006

ahoj kalupinka.. tak si uzivaj kludu.. a hladas si novu pracu teraz?

dadka212
18. okt 2006

Monička tak poďme do tejto témy, tu sa môžme "voľne pohybovať" 😉

dadka212
19. okt 2006

ahojki tak som tu 😉

monicca
19. okt 2006

daduuuuuus si tu??? 🙂

monicca
19. okt 2006

no ahoj moja pekna... ako sa dnes citime??? 🙂

dadka212
19. okt 2006

ja sa cítim strašne včera sme sa pohádali ale úplne strašne to bola prvá taká veľká hádka úplne sme po sebe hučali a potom treskol s dvermi tak som celú noc nespala a iba revala 😒 teraz mám oči ako angorák 😀

monicca
19. okt 2006

jaaaaaaaaj mojko... 😢 nebud smutko.... vsetko bude ok... my sme sa tiez vcera vecer chytili... teda nehadala som sa ale uz mi doslo vsetko luto, tak tiez som slzicky vyronila.... lebo zase dosiel domov vyhuleny a este ktomu o pol 11 vecer.... potom mu to bolo aj luto ale ja som bola nekompromisna a nebavila som sa s nim 😀 ... a preco ste sa chytili???

dadka212
19. okt 2006

no tak sme to mali pestré obidve 😒
to bolo tak, že mi slúbil, že so mnou bude, ale zavolal mu Viktor či nejde na drink a ja že mi slúbil že bude so mnou tak on že mu povie že nech príde okolo 22,00 hod. /to ja už spím/ lenže on zavolal že už je skoro pred barákom a Matúš si išiel nohy dolámať /samozrejme mu nič nepovedal/ 🙄
a ja som teraz taká precitlivelá ani pretvarovať som sa nemohla hneď krokodílie slzy a už to bolo.
Potom bábo kopalo celú noc tak som mu hovorila aký je tatino na maminu škaredý 😀 a bábo len kopalo ani jemu sa nepáčilo že je stále preč...

monicca
19. okt 2006

🙂 tak tak.... ved pockaj matus jeden skaredy... od marca na neho budete v presile hehe..... ja som tiez vcera hovorila tomasovi, ze tiez ma nebavi byt samu doma... on sa tula a ja len aby som upratovala, zehlila a este sa mam aj usmievat na nho ked dojde v neviem aku hodinu a akom stave domof... tuuuuudle nudle 😝 a on potom ze ja sa polepsim... ale sak vies ako to chodi... bla bla bla.... a uz sa bavite v pohode dnes???

dadka212
19. okt 2006

no jasné ja nedokážem byť dlho naštvaná 😒
sme ako také žienky domáce len upratujeme, varíme a pod. 😀 a sme stále samé doma 😠

monicca
19. okt 2006

no ale sak pockaj.. ja mu dam... pekne bude aj on doma so mnou... to si vydupem 😠

dadka212
19. okt 2006

xixi....aj ja to vyskúšam, ale keď bude mimi na svete tak mi ani chýbať nebude, ani si neuvedomím, že neni doma...

monicca
19. okt 2006

no ved to ani nebudeme mat cas rozmyslat kde su.... 🙂 budeme mat plne ruky prace...

dadka212
19. okt 2006

veru 😉
bože dnes som sa vážila a už mám +7 kg som skoro zhltla tú váhu, ja budem jak moja mamina - slonica 😀

monicca
19. okt 2006

aale nie... ved to nie je take strasne.... ja som pribrala 7 kg a to som este tehotna ani nebola 😀 a teraz mam takych 60 kg. ale moje didy vazia asi tak 4 kg dokopy... takze to tiez nie je az take strasne.... 🙂

dadka212
19. okt 2006

nooo veď uvidíme, ako nakoniec dopadnem...
čítala, som tu, že jedna kočka pribrala z nejakých 60 na 120 😕 , dúfam, že no nebude aj môj prípad 😉
jééééj a Grco už vie že si tehula? Určite áno a čo ti hovoril...som zvedavá

monicca
19. okt 2006

noooo dufam ze ani ja tolko nepriberiem.... si chcem kupit vahu a kontrolovat si to, max. 1,5 kg za mesiac... 😉

nooo grco vie... sa smial... ze uz som ako taka mamina... jak vagon myslel... 🙂 ale to len zo srandy hovoril... ved boli sme asi tak pred vcerom na palacinkach v poluse.... tak som sa zase nazerkala... mnam 🙂

dadka212
19. okt 2006

mňáááám aj ja by som si dala palacinky, asi si ich dnes urobím 😝

už sme mali debatu o tom byte...Peťo hovoril, že jeden chalan predaj obdobný byt za 2,2 mil., ale bol tam iba jeden balkón my máme 2 a nebola tam komora takže tiež by sme ho mohli švihnúť za nejaké 2,2 mil. a potom sa už len posnažiť kúpiť 2 izb. za nejakých 1,5 mil. to by sa nám mohlo podariť 😉 a nemusíme brať hypotéku iba nejakú malú pôžičku na prerobenie 😉

monicca
19. okt 2006

ahoj zlatinko som mala trosku robotky.... 🙂 no to s tym bytom ste vymysleli vyborne... drzim palce aby sa to podarilo...

hmmmm palacinky aj ja by som si dla.... mnam... 🙂 ked prides do ba pojdeme na palacinky.... dobre som to vymyslela ze??? 😀

dadka212
19. okt 2006

no veď konečne si to môj drahý nechal vysvetliť /s tým bytom/

super...pôjdeme na palacinky...veď 7.11. idem na ten 3D som objednaná tuším na pol 9 takže sa stretneme 🙂 už sa teším, odkedy si v BA vidíme sa vééélmi málo

teraz v sobotu ideme kupovať postieľku do IKEI iba takú obyčajnú za 1350,- Keď sa začne malé zdvíhať tak ho dám do ohrádky aby si neublížilo v tej positeľke šak viem ako to mala malá Katka skoro si tam vykĺbila končatiny 😀

monicca
19. okt 2006

hej aj ja sa tesim velmi.... a to ze sa vidime malo mi je luto 😢 , ale sak to napravime... ked bude mimi tak to vzdy mozme nejako sklbit.... ale az ked bude trosku vacsie... by si si mohla spravit vodicak aby sme sa mohli navstevovat navzajom....

no sak aj ja som na to myslela... ze kupim tu ohradku... tam aspon vies ze si nic nespravi... 🙂

dadka212
19. okt 2006

jáj aj ja sa na to teším 🙂

áááááá pokukáme spolu po obchodoch, lebo tu v PK som bola a nič v neutrálnej farbe nemajú len ružové alebo modré 😒

no nejako to musíme vymyslieť s tými stretkami 😉 už sa teším ako budeme vychovávať 😀

monicca
19. okt 2006

dadka na mna kasle ☹

dadka212
19. okt 2006

dadka tu mala škaredého šéfa 😀

monicca
19. okt 2006

jaaaaaaaj a uz je sefino prec???? ale ty ides za chylu domo co??? 😖

no neva.... ved aj zajtra je den 😀

a ozik vies co??? bol tu za mnou radko... hehe som sa smiala jak sa smial ked som mu povedala ze budem mat mimi.... ale tesil sa... zlate to bolo, konecne sa uz normalne rozpravame... ved uz by sa patrilo po takej dlhej dobe ze??? 🙂

dadka212
19. okt 2006

noooooo tak to áno, ja som myslela že sa spolu normálne bavíte 😒
a už sa lúčim, veď zajtra popíšeme pááá 😎

monicca
19. okt 2006

hmmmm nebavili sme sa uplne v pohode... bol vzdy taky zaseknuty ked som ho stretla.... ale teraz bol uz normalny.... 🙂 ´

dobre mojko papacko....

dadka212
20. okt 2006

no ahojki 🙂 ....už som tu

monicca
20. okt 2006

no ahojky aj ja somtu.... tak ako dnes??? 😉

dadka212
20. okt 2006

nooo dnes som bola konečne na veľkej po 4 dňoch, a posledné dni som ani prdkať nemohla ☹ , ale babenky poradili a Danka dnes všetko vypustila 😕
teraz ma strašne bolí bruško, asi som veľa tlačila 😒
a ty ako???