Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
7. nov 2007

Ozaj,ake darceky prinesie jezisko k vam pre drobcov?

dadka212
7. nov 2007

Ja kukám jedným oko CSI a druhým koníka 😀

A zatial som malému kúpila chodítko, ale už som mu ho aj stihla dať 😅 a neviem čo mu mám kúpiť, keďže jeho zaujímajú hrnce, varechy, káble atď., ale vy všetky okrem Katky máte už väčšie detičky takže to je asi trochu ľahšie či nie 😕

leva
7. nov 2007

Takze kuchyna,kable,a podobne maleho zaujma a predpokladam ze aj ovladace a mobil? 😀 To ako keby som nasho videla,chvilku je v linke uz mam vonku vsetko,po novom zacal malu zufankou capat.Uz tento rok to veru mame lahsie,uz ho zaujma dost veci,minule vianoce mal len 5mesiacov a to bolo take,ze aby tam pod stromkom nieco mal,no hlavne dostal potrebne ako kozmetiku,oblecko,tento rok donesie jezisko,niake skladacky a niake zvukove hracky.

dadka212
7. nov 2007

Ovládač už jeden pokazil 😠 a v mobile nič nepočujem, keď telefonujem tak musím cez slúchdlá alebo reproduktor 😖

leva
7. nov 2007

😀 mne zas vcera poslal kamoske 10 krat prazdnu sms,pisala som kamoske a na to som nezbadala a schmatol ho,len kamoska vola ze dostala od nas este 10 pozdravov 😀

leva
7. nov 2007

jeeej,to najhlavnejsie som zabudla,kluce,to je jeho tromf,to ked vezme ani kuzelnik nenajde,minule neboli tyzden moje kluce,este ze mame nahradne.

dadka212
7. nov 2007

😀 to sa nám zatiaľ nestalo, iba telefonoval

mimikyky
7. nov 2007

úplne ako u nás!! a u krpca teraz najviac fičí pištoľ

leva
7. nov 2007

No pistol,nas len caka,este to asi nechape,svagrove deti,su tiez pistolove,pobral im ich,ocucal,ohrizal,zahodil

katka432
7. nov 2007

no levi,ja vzdy ked jej daco kupime sa tak tesim,ze nevydrzim a hned jej to dam..takze este nevieme co na vianoce vymyslime...babule,no neita ma tiez najradsej spominane veci...a najnovsie oblizuje kolesa od kocara,to ked vidim,az mi je zle..
dadka,ty si zo severu??myslim,ze a z videnia poznam 😅

leva
7. nov 2007

Tusim deti maju rovnaku zabavu,bolo aj kolesove obdobie,skoncilo sa pred zimou,kocar nechavam na vonkajsej chodbe az na noc ho dam dnu 😉

mimikyky
7. nov 2007

pred týždňom nás ešte bavila vŕtačka, tú mal dostať na narodky, ale tatino vŕtal, tak som to psychicky nevydržala a dala som mu ju, nech pomáha

avóój Katka

katka432
7. nov 2007

no unas by na chodbe asi dlho nepobudol..hehe
jeeeeeeeej lubi,caf..a de sa zasa tula radka??ta sa predomnou schovava asi..
inak v nedelu mozno pojdeme do tej viedne ci kam na tie trhy,snad tam dako trafime 😒

leva
7. nov 2007

maly majster 😉 podarene su tie deti 🙂

mimikyky
7. nov 2007

Katka, keď bude pršať, bude to tam o ničom

leva
7. nov 2007

katka,do toho Svechatu?Aj my ideme,pravdepodobne o 2 tyzdne.

leva
7. nov 2007

No ked bude prsat asi ich tam moc predavat nebude,vsak?

dadka212
7. nov 2007

No Kati pôvodne som zo severu, teraz bývam na juhu v tých 12-posch. v tom istom vchode ako Eli s malou Zojou 🙂 aj mne si povedomá 🙂

No tak tie kolesá sú aj malého špecialita...fuj...a na našej chodbe neviem radšej neskúšam 😎

katka432
7. nov 2007

levi,ano tam...
tak ja sa zasa lucim,drahy ide pracovat ☹
majte sa pekny vecer
pa lubicenka 😉

leva
7. nov 2007

Dadka,ja som 32,12poschodak vedla 🙂

leva
7. nov 2007

katka,maj sa 🙂

mimikyky
7. nov 2007

veru keď je pršavo a veľká kosa, je tam veľmi málo predávajúcich, a rúbu dosť vysoké ceny

pa Katulík 😀

dobrú nocku kočky 😉

dadka212
7. nov 2007

Dobrú noc 🙂

Levi teba som ešte asi nevidela 😲

leva
7. nov 2007

Ja teba asi tiez nie,nechodili ste v lete na ihrisko dole,vsak?

katka432
7. nov 2007

este som na skok tu...
ked bude prsat tak nepojdeme,ale snad nebude 😅
dadka,byvala si kusok od nas,a poznam aj tvojho tata 😉

radoslava
8. nov 2007

Dobre ranko
Kati nesili jej to uz sa to zrasta akurat tam ma taku zrazeninku. Budeme chodit na kontroly k mojej zubarke ona je velmi dobra a ma vela znamym na Haydukovej takze keby nieco tak nas tam odporuči.
Lubi srdiecko co porabas?

dadka212
8. nov 2007

Levi nechodili sme na ihrisko malý bol ešte moc malý 😀 , ale budúci rok sa tam chystáme 😉

Kati aj môjho brata, no to bol aj je taký ancikrist, že ho tam poznal asi každý 😅 😀

mimikyky
8. nov 2007

čaute kočky 🙂

keď budete nakupovať v DM, máme tam fotku v súťaži, dáte nám svoj hlas, prosím prosím 😀 , máme č 7 Ďakujeméééé

leva
8. nov 2007

jasnacka a kde sa hlasuje?Hned ako nakupim mam zahlasovat za sedmicku priamo tam?Inak sedem stastne cisielko 😉 moj Romanko je 7.7. 😉

mimikyky
8. nov 2007

keď nakúpiš, za každý bloček si vypýtaš hlasovací lístok, vypíšeš meno marianko a č foto 7 a plus č bločka, len tie lístky si treba pýtať, sliepky ich nedávajú !!!

aj minulý rok sme boli 7 a vyhrali sme 😀

pekný dátum, 7.7 😀