Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mimikyky
8. nov 2007

a vopred ďakujemééé

katka432
9. nov 2007

dadka,aj toho...boli sme sa stavili aj u tvojho tata a on ze je tiez detko,no a nakoniec sa tu stebou aj stretkem 😅
lubi,aj mi by sme dali,ale vecinou chodime do dm unas v raci ☹ a co ste vyhrali???

dadka212
9. nov 2007

a kde ste boli s mojím tatkom?

katka432
9. nov 2007

boli sme zanim na kolbe

dadka212
9. nov 2007

jáj...inak neviem čo sa vychvaluje, že je "dedo" keď ho nezaujímame ani ja, ani moji súrodenci a ani malý 🤐 no ale to je už jedno 😎

katka432
9. nov 2007

dadi,to ja neviem ako to je medzi vami,takze sa nestaram...ale sa asi ajtak tesi

dadka212
9. nov 2007

veď v poho ja sa iba nad tým vždy rozčúlim 😀

katka432
9. nov 2007

prepac,asi som ho nemala spomenut 😖

dadka212
9. nov 2007

ále to je vážne v pohode 😉

radoslava
9. nov 2007

Katuska ahoj no kedy dame tu kavicku alebo si uz bola 😀

katka432
9. nov 2007

dadi,ok tak som rada,ze sa nehnevas 🙂
radi,nebola,a nuz sa na vas strasne tesim ale mato furt daco ma a dako nam to nevychadzalo,sme sa nevedeli dohodnut koli autu ale snad sa vidime co najskor...daj sabinke pusinku zanas 😀

radoslava
9. nov 2007

dam dakujeme a my posielame velky bostek na nostek Neituške
Ideme sa kupkat a spinkat. Ocka mame v BA zapija s kamaratovho synceka narodil sa v stredu Adamko. 😀

katka432
9. nov 2007

aj nas tato bol tento t.na panskej jazde..ale naststie prisiel v normalnom stave a v rozumnom case,bo by som asi penila..hehe...tak sa bezte kupkat,mi uz sme sa,ale nei je daka zia tak skoro hajat asi nepojde 😀 krasne snicky a tiez dakujeme za boztek..papa cmuk

mimikyky
11. nov 2007

Ahojte kočky 🙂

Radka, Katka, polovičkám všetko najlepšie 😀 😀 😀 ale ten sneh nemuseli 😉

katka432
11. nov 2007

lubi,dakujeme,a vazne nemuseli nosit sneh,este nemame zimne pneumatiky 😠

mimikyky
12. nov 2007

ahojte všetky 🙂

katka432
12. nov 2007

ahoj lubicenka,co robitze v stredu??dame mineralku?? 😀

mimikyky
13. nov 2007

Kačenka,môžeme ale ja môžem len do piatej

radoslava
13. nov 2007

Ahojte babulky takze stretko davate a v stredu no pekne to nemozem 😠
PLAVEME

mimikyky
13. nov 2007

čau Radulík 😉

radoslava
13. nov 2007

Milacik som ti zabudla povedat ze ti dnes ta ciapka velmi pasovala.
😉

mimikyky
13. nov 2007

fíha, ďakujem, čapice nenosím už asi tak štvrťstoročie 😀 , ale túto som objavila, a z hlavy ju už nedám!!!
kedy dáme rande?

katka432
13. nov 2007

juj,radi,tak to je skodaaaaaaaa..mi ideme zajta do pk na kataster,tak som myslela,ze to spojim..inak ideme potom aj stvrtok,ved ideme plavat a potom o jednej mam daku robotku,tak ak sa bude dat by som ostala dlhsie a mohli by sme sa vidiet,ale este to niej iste,zalezi od draheho ci mi neha afto alebo ci ma pocka..uvidime co sa mu do stvrtka vyskytne 😝

radoslava
13. nov 2007

okej Katulik tak daj vediet ako.

leva
14. nov 2007

ahoooj,nik tu nieje?Barja,eli,poznate stranku modry konik 😀 😀

dadka212
14. nov 2007

Levi iba ja tu pobehujem 😀 ale tuším som videla aj Katku

leva
14. nov 2007

ahoj,ja tiez pobehujem po temach,ako sa mate?My sa doliecujeme,uz nam doma hrabe,uz aby sme mohli ist von.

dadka212
14. nov 2007

ja sa teraz mám super, tatino prišiel z roboty a strčila som mu malého tak mám klud 😀

a čo vám je ani som nevedela, že ste chorí 😒

katka432
14. nov 2007

dne sme nakoniec neboli v pk ale zajtra idem takze sa vidime...a kedy mozte??asi tu robotku zrusim,takze mam casu a casu
dadka,aj ja som tu,dobre si videla 😀 ale ked som na koniku ja tak zydy tu zdochol pes...no ked sa neukazem tak to tu vsade fici...asi to nieje dobre,ze sa tu takto ukazujem 😅 😅

dadka212
14. nov 2007

Kati aj ja mám taký pocit, keď mám konečne čas tak nikde nikoho, len sa vtieram po témach 😅 😀