Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
14. nov 2007

Tak to mas fajn,moj ma tento tyzden poobednu,dojde uz ked deti spia.Simonka mala priedusky a maly ma hrdlo,obaja dostali antb.Maly mal aj teploty 39,no chvalabohu uz je dobre.Snad tuto zimu sme si chorobu uz odkrutili. 😅

katka432
14. nov 2007

presne,aj ja ale kde sa obiavim,kazdy racej zdrha..he,asi sa ma boja 😀 😀
levi,no ten moj je s nami doma,tak ja nemozem furt za pc vysedavat...by ma asi nakopal,hehe
len neh sme zdravi,teda hlavne drobci..klop klop klop

leva
14. nov 2007

Ja to tak tiez robim,hned ako zbadam v znamej teme ze je rusno,uz aj po nej lapnem 😀

dadka212
14. nov 2007

Bože to boli obidve detičky choré? to je strašné, ale super, že už je lepšie,no dúfam, že nám sa choroba vyhne, lebo keď sme teraz asi milión krát hore neviem, čo bude potom 😒

katka432
14. nov 2007

ale zasa nieje dobre ked je moooc rusno bo tak kym sa dostanem akotak do obrazu tak som stratena..
drobci uz hajaju??neita este vystraja

leva
14. nov 2007

kati poznam,moj ked je doma a ja tu sedim,stoji za mojim chrbtom a cita,ja to tak nemam rada 😠

dadka212
14. nov 2007

Ja tiež tak mi oči svietia, keď vidím, že sa v známych témach diskutuje 😵 😀

katka432
14. nov 2007

moj sa venuje malej,ale no potom ovie ze nic nerobim,len za pc vysedavam..
babule,inak,nechcete sa pridat a ist zajtra na kavu??

dadka212
14. nov 2007

Levi presne aj môj ale ja si vždy zoberiem noťasa na kolená a poviem mu, že nech mi nechá aspoň chvíľku pre seba 😝

leva
14. nov 2007

ale kde,tiez sa hraje,dnes si odspal dlhsie,tak neviem.

dadka212
14. nov 2007

No Kati neviem ako bude na tom ten môj ancikrist, on nevydrží v kočíku len tak sedieť on v kočíku iba spí 😠 a keď sa zobudí tak malého vláčim na rukách a kočík pred sebou 😠 a kam chodievate, že by aspoň po zemi lozil

katka432
14. nov 2007

neita zasa za cely den spala asi pol hodku a potom poobede asi 15min a stale sa jej nechce spat..neviem nacom fici..ale aj mne by sa take zislo 😀

katka432
14. nov 2007

dadka,to ani neita nechce byt v kociku...minule sme boli v pluse tam je taky mini kutik,no zajtra neviem kam pojdeme,poslem ti cislo a ke budes chciet tak mi crnknes,no este sme sa ani na case moc nedohodli..

leva
14. nov 2007

Normalne som pozadu,pozrela som reflex,bol tam zaujmavi pribeh.Kati,radi,no este sa doliecujeme,mozno nabuduce.

dadka212
14. nov 2007

Ok pošli mi IP a veď potom napíš na koňa, že o koľkej asi a uvidím čo malý 🙂 , ja si to určite prečítam aj keď ráno, ja ešte nemám rozdrapené oči a už to zapínam 😅

katka432
14. nov 2007

okk,tak poslem c aj tebe 😀 a ked nie teraz tak inokedy.ja moc reflex nepozeram,bo mi je potom z tych pribehov smutno a ja som taka citlivka,ze sa aj rozplacem dakedy,to mi ostalo z tehotenstva 😀

katka432
14. nov 2007

dadka,tak tomu sa hovori zavislost.. 😅 aj ja som mala take stavi ze furt som tu lapela..no a teraz mam take obdobia ked sa mi nechce nejdem sem aj 3dni... 😀

leva
14. nov 2007

ok,vdaka,inak niekedy ked budem aj v raci,u brata,on byva v tom 12posch.pri skole.

dadka212
14. nov 2007

číslo prišlo 😉
Ja tiež plačem za všetkým smutným 😔

leva
14. nov 2007

aj mne prislo 😉

katka432
14. nov 2007

jej,tak to by bolo super,levi.on je teda z vedlajsieho baraku 😀

dadka212
14. nov 2007

No musím ísť okúpať malého, tatino to nechce robiť, že čokeď sa mu zalúbi, že sa ho dotýka chlap 😅

leva
14. nov 2007

Ano z Plickovej 11,ty si z Jurkovicovej,tusim?

leva
14. nov 2007

Ja uz mam kupanie za sebou 😉 Kati,tam su pekne byty.A tie balkony.

katka432
14. nov 2007

unas je kupanie tainkova robota..aj uspavanie ale toho dakedy vymenim 😀
levi,no mi sme ten byt vzali koli balkonu... 😀 teraz trosku lutujem koli bytu,bo sme boli predtym v centre vo vecom ale 2izbovom,no nemali sme balkon...koli balkonu som ale rada.. 😉

katka432
14. nov 2007

levi,ano z jurkovicovej..ten zeleny...jeeeeeeeeej neita uz haja 🙂

leva
14. nov 2007

Aj ja mam rada ten balkon,ten zeleny to je tusim Jurkovicova 3,vsak,na dvanastom byva,byvala spoluziacka,no mozno uz nebyva neviem.Tie byty maju aj spajze,2 maju velke a dva male,aj kvoli tomu to su fajn byty,bud rada co mate,su to ozaj pekne byty,ako ste vyriesili prechodovu kupelku,ako deti sme sa s brachom nahanali dookola 😀 😀 Po case sme ju zastavali.

katka432
14. nov 2007

my mame vchod do kupelne z chodby...spojili sme zachod a kupelnu a dvere su v strede..preburali sme priecku v obyvacke,tu co tam bola ta codba,takze sa z nej ide do oboch izieb aj kuchyne..a kuchynove dvere su raztak sirsie ako boli,takze je to take otvorenejsie a vzdusnejsie..kuchynu mame v tvare u takze je to celkom fajn..mame ten byt,co ma malu spajzu a je po lavej strane...keby sme mali s vecou spajzou,vedela by som to poriesit inak,aleno couz 😅
ci tu byva ta spoluziacka,to neviem,bo u nikoho nepoznam,teda teraz uz konecne sme sa spriatelili so susedmi pod nami,ale odchadzaju,tak som z tpoho trochu smutna..no co narobim 🙂

leva
14. nov 2007

tak parada,mate ducha na prerabku 😉

katka432
14. nov 2007

levi,a ty kde to na juhu byvas??bo aj tam su super byty,ajked ale mensi balkon,no da sa nan zvyknut.. 😉