Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

radoslava
16. nov 2007

Katuska ja neviem serka sa jej to vsetko na kopu. Uz druhy den je zavreta doma je z toho smutna, ked vidim tie jej smutne ocka ktore sa vzdy tak krasne smialy je mi do placu. Pravdupovediac poplakala som si uz dost lebo mi je to luto ze je chorucka. Aj plavko sme uplne zrusili mozno pojdeme az v januari

mimikyky
16. nov 2007

Radi, tak má toho bambuľka naozaj dosť!!! chudatko malinké

katka432
16. nov 2007

radi,ja viem ze ta to trapi,ale no na deticky sa vzdy lahko daco nalepi..nusite byt obe silne,neboj,to ju prejde,a bude lepsie,aj ocka sa jej rozziaria..mi vam drzime prsteky,neh je to co najskor

radoslava
16. nov 2007

Dakujem babulky ste zlate dufam ze buduci tyzden pojdem s nou aj von ked jej to ovsem prejde lebo doma je nuda a hlavne smutno.
Lubi veru ma najhorsie bolo dnes ked strasne plakala a nevedela som preco drzala som ju na rukach a ona kakala a hrozne silno sa ma drzala. ☹

mimikyky
16. nov 2007

trdlo prečo si mi nebrnkla?

radoslava
16. nov 2007

Som volala dokine a ona ze jej mam kupit ten Hylak teda sestricka mi to povedala.
Nechcela som ta otravovat

katka432
16. nov 2007

radi,hlavu hore,hej??a bola si s nou aj u lekara??

mimikyky
16. nov 2007

mohla si, by som Ťa aspoň trošku podržala, mojenko ☹

radoslava
16. nov 2007

Lubi v tej chvili som nevedela co robit a prve ma napadla doktorka a potom som volala susede ci nepojde do lekarne.
Kati boli sme v stredu na pohotovosti a potom vo stvrtok u lekarky. Na pohotovosti povedala ze su to uska ale mackala aj brusko.
No nasa Dr nam dala len na usko lieky brucho ani neskusala krava.
Lubi ved ty vies ktora

leva
16. nov 2007

Ahojte kocky,radka tiez my je luto,chuda male,tiez mame teraz chorlave obdobie,uz sa chvalabohu doliecujeme,maly mal 39teploty a tiez hnacku.Dufam ze to malinkej cim skor prejde.

radoslava
16. nov 2007

Dakujem aj ja dufam

mimikyky
16. nov 2007

zlatko, uvidíš, bude jej už zajtra lepšie 😉

radoslava
16. nov 2007

Dufam a este k tomu Matko neni doma a nejaky idiot nam dvakrat za sebou vypol a zapol prud, ked na to pridem kto to bol ho .....

katka432
16. nov 2007

radi,dufam,ze nechodis orlickej,a je taka expertka 😠
levi,vas to este tale drzi?? 😢 to je inak asi daka vyroza blba zasa 😠 😠 😠

mimikyky
17. nov 2007

katka, tichý bonz, trafila si do čierneho!!!

leva
17. nov 2007

Kati,uz je lepsie,mala uz je ok a maly este vykasliava.mimikyky,raz zastupovala nasu dr.Krizanovu,no ta jej homaopaticka liecba stala za prd,mala bola zahlienena a ona jej dala homeopatikum,co jej vobec nepomohlo,no este sa jej to zhorsilo 😠

mimikyky
17. nov 2007

ja mám na ňu svoj názor už takých desať rokov, a vôbec ju nemusím!!!ináč tiež chodím Križanke, alebo samoliečba, pri toľkých deckách už ľavou zadnou 😀

leva
17. nov 2007

samoliecba,to pozname aj ked mame len dve,lekarke ideme len v nutnosti 😉Inak dnes dobreho doktora tak lahko nenajdes 😒 Ak nieco potrebujes,musis si to vyziadat sama a prist na to sama,ze treba chodit s dietatom na imunologiu,pre caste chore priedusky,ktore mozu viest k astme ☹

dadka212
17. nov 2007

bože nestrašne ma ja chodím k Orlickej 🤐 😕 , ale snáď ju nebudeme potrebovať 😉
ja som k nej chodievala, keď som bola mladšia a nemám zlé skúsenosti 😒

leva
17. nov 2007

ahoj dadka,nestresuj sa 😉 Ja mam od Orlickej len jednu takuto skusenost,no ani nasa neni 100percentna,ako som uz pisala,dnes ozaj dobreho doktora treba lupou hladat.

dadka212
17. nov 2007

To ja som išla preto ku nej s malým, lebo ja som k nej chodila a poznám ju a ostatné nepoznám a čo počúvam, tak na každú doktorku nadávajú 🤐
no prinajhoršom keby bolo naozaj nejak zle tak sa určite nespoľahnem len na jednu doktorku, ale pôjdeme po známosti do BA 😝

sylvie
17. nov 2007

ahojte, konencne som sa dostala na net.. este stale nemame doma.. dufam, ze najneskorsie do vianoc sa to zmeni..

ked tu pisete o tych doktoroch, tak my napriek tomu, ze sme sa prestahovali do MOdry, este stale mame doktorku v devinskej.. je velmi dobra a preto sa mi od nej nechce velmi odist.. zatial mi nikto neodporucil nejaku dobru dr. v Modre alebo Pezinku.. o Orlickej som pocula, ale nechcem chodit k dr. kt. liecila este nasu generaciu.. kamosky chodia v Modre k Vanatkovej, ale podla ich reci to nie je ziadna slava, skor naopak..
nepoznate niekto dr. Dzupovu z Modry? alebo nejaku inu dobru doktorku z Modry, prip. z PK?

katka432
17. nov 2007

lubi,takto si ju bonzla?? 😝 to je inak teda doktorka,vam teda poviem..ja som k nej chodila osemnast rokov,tak viem svoje...ona sa vzdy pyta teba,ze co ti je a co ti ma predpisat,akoze sila 😅

katka432
17. nov 2007

ja mam doktorku v starom meste,keby sme ostali byvat tam,mam ju 5min.od domu,ale z race k nej cestujeme rano vyse hodiny,no som s nou spokojna..je velmi dobra..no ale zatial ju netreba,hehe,a dufam,ze ani nebude 😀
sylvi,dnes sa ti nestikalo??sme boli v modre,tak som na teba myslela,ze tam dakde byvas.. 😀

radoslava
17. nov 2007

Kati veru mame Orlicku a ani mi nehovor lebo sa mi uz teraz tlak dviha len si spomeniem.
Veru homeopatikami lieci truba.
Ozaj neviete nahodou niekto poradit. Mala kaka zelene a ja jej davam Hylak kvoli hnacke ale stale kaka zelene.

maaja
17. nov 2007

hm, aj my chodime k Dr az do BA, ale nemame s tym problem 😉

dadka212
17. nov 2007

Ja by som tiež chodila do Ba, ale nemám auto ani vodičák 😝 a tatino auto potrebuje a autobusom, no božechráň 😀 Veď hovorím, keby sa mi niečo nezdalo idem radšej inde

maaja
17. nov 2007

no tak to hej, bez auta a bez vodicaku sa fakt neda ...
my byvame v Budmericiach ... nepozname tu nikoho a uz vobec ne doktora - my sme taki pristahovalci 🙂 takze my mame vsetko v BA 🙂 a som rada 🙂 neviem preco mam pocit ze v BA je vsetko najlepsie 😀
ale povodne sme zo Sale 😎

katka432
17. nov 2007

radi,no ja ti poradit neviem

sylvie
18. nov 2007

no ved to, keby som mala auto, tak nad zmenou doktorky neuvazujem.. na aute jazdi manzel a ten je vpraci od rana do vecera a len tazko sa moze odtrhnut..
bojim sa, ze bude treba ist surne k doktorke a nebude nas mat kto odviezt.. len sa modlim, aby taka situacia nenastala, lebo z Modry do Devinskej je to dobra streka..

katka, nestikutalo.. 😉 ale sme teraz od piatku s malym u nasich v devinskej..

radi, neviem ti presne poradit s tou zelenou stolicou.. kamoskina mala ju mala, ked mala alergiu na nejake jedlo.. ale viac bohuzial neviem.. ☹