Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mimikyky
21. nov 2007

aj mne blbol 😀

leva, kedy ideš k doktorke, lebo ja možno pôjdem s Mimi, vyzerá na angínku

leva
21. nov 2007

Zajtra o 12.30 sme obj.

mimikyky
21. nov 2007

možno sa stretneme, keď tam bude veľa ľudí

leva
21. nov 2007

ok,budem sledovat okolie 😀

leva
21. nov 2007

pozeram jojku,mafstory,no ten Baca sa este do akej r..i nepichne.

mimikyky
22. nov 2007

to ja nepozerávam, ale Baca mi strááášne lezie na nervy

mimikyky
22. nov 2007

Tak už sme dorazili, nemáme angínu, ale zápal stredného ucha, mali sme boľavú noc ☹

leva
22. nov 2007

Tak sme sa museli minut,bola som tam uz o 12.oo,boli tam uz len dve mamicky,ordinovala do 12.oo a potom ockovala.Chuda male,aj kvapky do uska mu dala?Aj maly ich mal,no nemal zapal,len ked mu to na pohotovosti potlacila,tak plackal,tak mu dala pre istotu,uz je ok,aj ho pozrela pre istotu pred ockovanim.

mimikyky
22. nov 2007

Ale ja nemám malého chorého, ale Mišku, dostala ATB a kvapky, a sirup, a je už tretia z triedy tento týždeň so zápalom stredného ucha

a to asi preto, lebo som mala byť sama doma cez víkend!!to som ešte nikdy nebola, naposledy som bola bez deciek pred rokom ke´d sme natáčali

leva
22. nov 2007

Aha,tak mimi je Miska 😀,to je ta 8 rocna?A to ked si bola v tej relacii otec v akcii?pozeravala som to,no nespomenem si,niektore casti som nevidela,bola tam aj moja spoluziacka zo ZS.Julia sa volala.A aj si si oddychla,bol to relax?

mimikyky
22. nov 2007

Miška bude mať o chvíľu 9.
My sme boli v tej časti s tým tanečníkom vyholeným z tanečnej skupiny Jara Bekra. To čo ukazovali v telke, bolo len na kamery, žiadne procedúry,nič, žiadny relax, len sme sa tam nadžgávali

leva
22. nov 2007

To vazne,no a ako to nafuknu,ako je mamickam dobre 😅 No ale to asi vsade je tak,ja mam skusenost len so sutaznou hrou,zlaty dazd,tam som bola na natacani,no ako nas tam poucovali,dokolecka dokola,uz my hrabalo z toho,zima tam bola,nieco tam fukalo studeny vzduch,v bunde sa tam nedalo sediet,no este chvilku a mam vlka 😀

mimikyky
22. nov 2007

my sme mali skúsenosti už s viacerými natáčaniami raklám, a ja Vadkerti aj Soňa talkshow, takže ja som, my sme vedeli, že ako to beží, ako sa čo zostrihá...

leva
22. nov 2007

tak potom ste uz otukany profesionali 😉

mimikyky
22. nov 2007

tak teraz zúrim!!!!!!!! Puboš si vymyslel, že ani on nechce ísť na víkend na zabíjčku,že má zajtra rande, tak na neho chce ísť! no fasa!!!!!!!!!!!dúfam,že ma nezlomí 😉

mimikyky
23. nov 2007

halóó nikde nikto ☹

leva
23. nov 2007

Ahoooj,zasa ja 😉

radoslava
23. nov 2007

aj ja som tu

mimikyky
23. nov 2007

čáááááááááááááááv

radoslava
23. nov 2007

ahoj milacik Lucka ma zapal stredného ucha. Povedz jej ze fukam fukam.
No tak mi sme boli dnes na vytere a uz kakame len kazdu hodinku.
Lubi ja som isla ako bez duse proste som len niekomu odkivala a potom mi to cinklo. Som bola mimo

mimikyky
23. nov 2007

nie Lucka, ale Miška 😀

a sme samé doma,my dve, a ja trubka som si na noc zobrala aj Katinu dominiku

leva
23. nov 2007

Ahoj radka,mimikyky,tak ako,synator ide na rande,ci bude pracovat pri zabijacke? 😀

radoslava
23. nov 2007

Aj Miske fukam zlaticku. No teda ty si teda super teta. Dominiku si si kvoli comu brala? I ked Dominika je velmi zlate dievcatko

mimikyky
23. nov 2007

ahojček leva
vykopla som ho 😀 uplatila som ho kreditom, a sľúbenú ma aj sponzorsky jednu cukrošku s frajerkou

mimikyky
23. nov 2007

preto, že je to zlaté dievčetko 😀

ona bežne u nás spáva, a rada 🙂

leva
23. nov 2007

😀 😀 😀 Kuk som album,fesak je ten tvoj syn,kup si poriadnu metlu,nech mas na odhananie 😀 😀

mimikyky
23. nov 2007

ďakujeme za pochvalku 😀 a ako s ním len plieska!!!!!!!!!!!!!!!!§

leva
23. nov 2007

No ale pri druhom chlapovi budes mat uz prax 😀

mimikyky
23. nov 2007

možno 😉

myslela som si, že pri štvrtom decku bude všetko tip top, a on teda s nami riadne cvičí 😀 takže prax je na dve veci 🙂

leva
23. nov 2007

😀 4 deticky mas,no vobec nevyzeras 🙂 To je pravda ze snami cvicia,mala prvorodena,nebola takato jedovita ako krpec,on je aj taky cecusik.