Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mimikyky
10. apr 2008

tak teda klíďo - píďo, hocikedy 😉

leva
10. apr 2008

ok,tak ked bude bud.tyzden pekne,si mozme sem napisat 😉

dadka212
10. apr 2008

stretávka? kde? kedy? ideme 😀

leva
10. apr 2008

Dadi,mozno aj bud.tyzden,hlavne nech je pekne a mozme vyrazit,potom si sem napiseme,my mozme ist uz odtialto z juhu 😉

leva
10. apr 2008

myslela som spolu.

dadka212
10. apr 2008

Ok 🙂 no dúfam, že už bude konečne pekne...tak si potom napíšeme a môžeme vyraziť 😉

dadka212
10. apr 2008

ale muselo by to byť niekde kde si môže malý aj bezpečne pobehať lebo on mi ledva vydrží v kočíku tú cestu a nieto aby pri mne sedel keď ja budem kávičkovať 😝 a vôbec ma neposlúcha on je taká samostatná jednotka 😖

leva
10. apr 2008

Tak si mozme ruky podat,ten moj sarkan sice cestu obsedi,no hned ako sa kocik zastavi,hned dole,neviem ci aj s kockami a tebou riadne pokecam,bo musim mu byt stale za ritkou,on ide nepozera kam,a volanie,ako keby nic 😝

dadka212
10. apr 2008

Presne 😀 a hlavne tam ide kde sa mu môže niečo stať a keď ho volám tak buď ma "nepočuje" alebo sa mi rehoce do tváre a pokračuje 😖 tak porozmýšlame kam by sme tak mohli ísť.......

krajcoanka
10. apr 2008

no, neviem či to počasíčko do budúceho týždňa vydrží. 😖 ževraj sa má zase ochladiť. ☹

mimikyky
10. apr 2008

tak my sa samozko pridáme 😉 , a aj na Majkiho sedí tá spomínaná "hluchota" 😀

radoslava
11. apr 2008

Cafte aj ja sa chcem stretnut.
Mimiky neulievam len pracujem trosku .
😀

leva
11. apr 2008

Ahoj kocky,no tak dufam ze nam pocasie bude priat.My s Dadkou sme sa videlu uz dnes na ihrisku(zdravim ta 😉 )

dadka212
11. apr 2008

ahoj 🙂 ale pri tých našich dobrodruhoch si tak lahko nepokecáme 😝

leva
11. apr 2008

Tak to ano,dnes sme mali nacvik 😀 Ale bolo krasne,ako v lete,bola by som aj dlhsie,no krpec uz bol hotovy,dnes poobede moc nepospal,musela so uz bezat pre krpatu do skoly,tak som ho mierne zobudila a to by sa veru ani mne nepacilo 😝 Matusko podareny,ako on vsetkych lubi 🙂

leva
11. apr 2008

Inak sme si priniesli domov asi 500g piesku,aj v plienke bol 😀

dadka212
11. apr 2008

chudatko Romanko, bol nevyspatý to aj ja neznášam...
Matúško spáva ešte 2x za deň, ale dnes spal iba raz tak bol vélmi kludný oproti normálu a aj dosť unavený ani nerobil zle 😀 a on lúbi ale iba sem tam niekedy aj bacá 😅 lebo mu nikto nechce dať pusinku...ale väčšinou si nevšíma iba okuká a potom kašle na deti on je taká samostatná jednotka, ale dúfam, že sa to zlepší 😒
My sme kupodivu ani nemali vela piesku, ale Romanko si nasypal ten piesok s lopatkou za tričko tak to asi preto ste mali doma pieskovisko 😀

mimikyky
11. apr 2008

ahojte 😉

Dadka, dnes som Ťa videla pri bille na prechode, bola si so sestrou, a ja s kamoškou, vy ste boli na strane pri radnici, my pri múzeu, ja som kývala Teba a kamoška Tvojej sestre, a Vy ani jedna nič ☹ tá kamoška ju pozná z tesca

Radka, Kata mi tvrdila, že si nás videla??? ja Teba nie, a čo si sa neozvala?

mimikyky
11. apr 2008

baby ja som grogy, bola som lucke v blave na rodičku, malo začať o 17:00, a madam triedna sa dotrepala o 17:50, zase si odbehla, a všehovšudy to sprosté rodičko trvalo 7minút 😠

a nič som sa nedozvedela, iba to, že lulu je hviezda a má perspektívu

Radka, dnes som bola aj v Pohode, a bolo tam docela fajn, majki sa motkal 😀 a keď sme odchádzali, začali sa tam mamičky zliezať

mimikyky
11. apr 2008

moja Lucka si píše svoj blog :

www.baletkalulu.blogspot.com

dadka212
12. apr 2008

Mimikyky, ja som ťa ani nespoznala, som troška slepá do dialky asi mi trebo nové sklá do okušiek, som myslela, že kývate tomu autu lebo trúbilo 😅
a ako to je teraz v Pohode, keď ju rozširovali je tam aj nejaký detský kútik???
ten blog je superský 😉

mimikyky
12. apr 2008

Dadka, ten detský kútik vonku zostal ako bol, a dokonca včera umývali hračky, aj domček 😀

my sme kývali Vám dvom 😀

leva
13. apr 2008

ahojte,mimikyky,ten blog je uplne super,ako tam je vsetko krasne napisane.Dnes mame nahodou fajn pocasko,no nasa Simi ma teplotu od vcera,do pol noci som jej davala obklad,mala 39,5,triasla sa ako osika,tak na nu nieco urcite lezie.

mimikyky
13. apr 2008

no, my sme boli s Miškou včera na pohotovosti, a zajtra máme ísť na kontrolu, a Majki je už týždeň nakapatý, a neprechádza mu to
mám sa teda zajtra na čo tešiť, stvrdneme u Križanky ☹

práve som došla z rakúska, som grogy, nachodená

dadka212
13. apr 2008

Veru je super ten blog, aj sa mi tisli slzy do očí keď som si to čítala 😵

Takže vy máte choré detúrence, to nie je bohviečo 😖 my našťastie nič, asi preto lebo som ho začala troška otužovať lebo predtým sa len pozrel na chorého a už mal 40 horúčky 😝

Mimi čo ste boli na tej burze?

mimikyky
13. apr 2008

kočky, ďakujem za pochvalu, budem tlmočiť aj Lucke, už je na intráku ☹

Dadka, chodím tam s kamoškami na oblečko pre decká, vždy tam dobre nakúpim 😀

dadka212
13. apr 2008

ja sa na tú burzu chystám odkedy som bola tehotná 😀 kým sa tam dostanem malý bude asi pubiš 😎

mimikyky
14. apr 2008

my chceme ísť o dva týždne znova 😉

leva
14. apr 2008

Ahojte,ja idem zajtra ku Krizanke,malu horucka stale drzi,maly ma uz od vcera hnacku zasa,tak nech pozrie aj jeho,Simonka bola v stvrtok na kontrole na imunologii a bola ok,no a v sobotu uz teplota ☹

dadka212
14. apr 2008

Mimi tak vám je hej 😀

Levi akurát keď sa vyčasilo tak ti ochorejú detičky 😖 no ale želáme skoré uzdravenie 😉