Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

dadka212
21. apr 2008

Ahojte 🙂 Mimi aj mne to šlo v pohode...dnes 😝

mimikyky
21. apr 2008

nie, nemala, neviem čo sa dialo 😀
ahojte kočky 😉

dadka212
21. apr 2008

tuším sme sa tu stretli online 😀

mimikyky
21. apr 2008

no, veru to tak vyzerá 😀

dadka212
21. apr 2008

no nestáva sa to často 😝 ale predsa 😉

ako sa máš?

mimikyky
21. apr 2008

ozaj, Dadka, pekný albumík 😉

dadka212
21. apr 2008

Ďakujem 😵 tebe som už tuším chválila...alebo som si to len myslela 😕 vždy si pozerám fotoalbumy, či niekto známy nepridal...Lucka je zlatá ako baletka 😵

mimikyky
21. apr 2008

ďakujeméé, akurát s ňou telefonujem 😀 😀 😀 som jej to prečítala 😀 😀 😀

dadka212
21. apr 2008

nie je začo...strašne jej to sekne 😉
teraz ju máš asi na intráku čo?

mimikyky
21. apr 2008

no, veru je na intráku 😀

dadka212
22. apr 2008

Dobré ránko 🙂

mishka711
22. apr 2008

Ahojte Dadka skusim zavolat takze casenky ako prides tuknes do masiny a da ti to cislo ??/alebo no zavolam preistotu snad mi povedia nieco pozitivne mna boli zub jak slak ale musi von tak to si necham az na svk dovtedy musim trosku vydrzat 😀

dadka212
22. apr 2008

mishka tu je stále komunistický systém s kartičkami, dajú ich do nádobky a keď prídeš vyberieš si poradové číslo 😀 😉

mimikyky
22. apr 2008

a je tam vždy strááášne veľa ľudí

mishka711
22. apr 2008

jeziis no to mi nehovorte s malym cakat hrozneee ale tak musime prezit ked ine prezili dadi maly jaky chutny kde ste boli pozret konikou??

mimikyky
22. apr 2008

som mrtva 😀 malý sa zavrel v detskej so slovami "budem holý chlap!" a keď vyliezol, naozaj bol holý chlap 😀 😀 😀

dadka212
22. apr 2008

Mimi mám tehličky na bruchu z toho rehotania 😀 zlatý je 😵

Mishka, my sme tam chodili vždy skôr okolo asi o pol hodinku a boli sme vždy do prvých 5 ludí a ide to dosť rýchlo dovnútra sa ide po troch detičkách...
A Ďakujeme za pochvalu 😵 boli sme na kejde kuknúť ale chystáme sa asi cez víkend keď bude pekne na ten ranč čo je v kučišdorfe

mimikyky
22. apr 2008

Dadka 😀

už steperujééém povysávala som, umyla zem, a teraz sa idem zodrať 😉

dadka212
22. apr 2008

fúha ťa obdivujem 😉
ja som ledva zvládla 10 min. mňa to tak strášne nebaví 😖

mimikyky
22. apr 2008

ani mňa to nebaví ☹

dadka212
22. apr 2008

ale aspoň sa vieš donútiť 😉

mimikyky
22. apr 2008

musím 😀

krajcoanka
22. apr 2008

miška,na klbiky chodime aj my. Je to dr. Marián Palko. Je to tam kde vysvetlovala dada. Je dobre byť tam na 11,30.Ak tam nikto nebude,zobere ťa hneď(aspoň nas zobral).Ordinuje v štvrtok 12-13hod.Tel.č.:6412106.
Ja som maleho tiež nebalila na široko! 😝 Aj my hovoril, že už nemusím baliť na široko. No nič som mu radšej nehovorila. 😖
Teraz neviem ty máš zdrav. poisťovňu na malého?
Na srdce môžeš ísť do Modry na detskú kardiologiu-P,U,Š.Je to na prízemí. Treba mať tuším odporučenie od Pediatra, ale neviem či je to nevyhnutné!Skus zavolať 6902761.My tam ideme na budúci týždeň- sme objednaní s LUbkom. Už sme boli na rtg a teraz ideme na ultrazvuk.Pozoruju mu detskú šelesť. 🙂 😉

radoslava
23. apr 2008

Dobre ranko , chodite niektora aj na vinne trhy do Kulturaku? My sa chystame tento rok prvy krat je to dobra akcia alebo o ničom 😀

dadka212
23. apr 2008

Radi neviem, chodia tam iba tato s kamošmi a vždy prídu "narobení" a s flašou vína, takže im sa tam páči 😅 😀 mňa také akcie nejako neberú...

mimikyky
23. apr 2008

Radka, my nechodíme, nejsme na víno, a tatino už mesiac preistotu na nič

môj Denis má ťažké rozhodovanie pred sebou, prijali ho na strednú aj do BA aj v PK, som zvedavá, čo vymyslí 😀

leva
23. apr 2008

Ahojte,ani my nechodime na vinne trhy.No keby nalievali sampanske de luxe 😀 Vinko niak nemusim asi preto ze je skoro vsetko vinko suche a trpke,aj ked vraj to je na tom to naj.Mala uz je v skole,chvala bohu 😀 ,len som sa doma jedovala,nudila sa ako hrom,tak isla aj rada,kamosky,tanecna o den postarane 😀

dadka212
23. apr 2008

Mimi a s tým istým zameraním? 😕 lebo mne by sa teda nechcelo stávať do BA skro ráno keby som mala takú istú školu pod nosom 😝

Levi super, že je už lepšie aj ty si odpočinieš 😉

katka76
23. apr 2008

radi, my chodievame, mame radi vinko a ideme vzdy cela partia. teda tatovia sa viac-menej dokostuju, deti lietaju po celom kulturaku. mas to na jednom poschodi a listujes v brozurke a kostujes

leva
23. apr 2008

No veru,dnes som dostala mrchu,tak som ako otapena,ani som ju necakala este,tak prekvapko 🙄 Mimi,neviem neviem,predsa v Blave su baby rozneho tipu 😀 😀 No ti poviem budes odhanat,ked pozrie na ne ten tvoj fesak.