Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
25. apr 2008

Tak to je super,to dobre padne sa troska odreagovat a zabavit.

leva
25. apr 2008

Tak ty si bola na rizikovom?Kde si rodila?Ja som este stihla u Kocha.

dadka212
25. apr 2008

Veru 😉 no idem ja hajať...dobrú noc 🙂

leva
25. apr 2008

Dobru 🙂

krajcoanka
26. apr 2008

dadi, dobrú zábavu a oddýchni si! 😉 🙂

dadka212
26. apr 2008

Diki 😉 ale tá svadba je až 17. mája takže ešte mám nejaké 3 týždne...

krajcoanka
26. apr 2008

aha, no ja idem 17.5. na dovolenku do Viedne-aj s mužíčkom už sa nevieme všetci dočkať, tak dufam že si tiež užijeme. Plánujeme ísť do Zoo a ked bude teplo , tak na čln na dunaj 😉 🙂

dadka212
27. apr 2008

Anka no super 😉 my sa tento rok nikam nedostaneme iba na také víkendové dovolenky na slovensku 😖 ale lepšie ako nič 😉

mishka711
28. apr 2008

ahojte tak pocula som ze ste mali krasne teplucko no unas bolo tak 18stupnou aj to staci tak sme boli na vylete pri mori maly spal ako zabity to ten morsky vzduch pridala som nejake fotky mozte kuk 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

leva
28. apr 2008

🙂 jej pri mori,ako to dobre znie,my musime vydrzat do leta 😀

sylvie
28. apr 2008

ahojte, tak sa hlasim opat po dlhej dobe.. konecne som v praci dostala notebook s pripojenim, aby som mohla robit aj doma.. takze uz sem odteraz budem chodit castejsie.. 🙂

mischka, veru dnes bolo super pocasie.. tie fotky pri mori su krasne.. kedze som ta tu este nevidela, tak neviem kde byvas, vsimla som si, ze zahranicie.. kde to je prosim ta?

ked sa tu tak rozpravate o dovolenkach, tak zatial neviem kam pojdeme v lete, ale buduci tyzden ideme do Tatier na taky predlzeny vikend, od stredy do nedele.. tak aspon neco.. 🙂

mishka711
28. apr 2008

sylvie no byvam v Dubline irl ale inak pochadzam s Modry a ideme pozret domou 11.maja po 9mes 😀 nech si vsetci uziju maleho a ja trochu oddychnem a inak asi ta poznam teda nie osobne ale som si dala dokopy 🙂

leva
28. apr 2008

Ahoj sylvie,do Tatier by som isla aj ja uz pozriet,boli sme naposledy pred 4 rokmi,v Strbe,bolo nadherne,mozno bud.rok,ak nepojdeme k moru sli by sme do Tatier,sme mali s muzikom debatu.Dnes bolo ozaj na kr.rukav,vraj do stredy by to malo vydrzat,akurat na sviatok uz vraj nema byt tak pekne,skoda,ked mozme cela rodinka ist niekam,no ale snad na vikend bude pekne.

sylvie
29. apr 2008

mishka, dobra si.. to si ako prosim ta na to prisla kto som? ja ta poznam?

leva, ja som bola naposledy v tatrach v roku 2003, bola som tam na lieceni 5 tyzdnov.. to bolo zuzo.. 😀 ale odvtedy nic.. ☹ takze sa tiez teraz tesim.. 🙂

krajcoanka
29. apr 2008

chcem vam oznamiť, že sa davidkovi prerezal 3 zubček 😀 .Ale 3 ma ešte zapalené 😖 .Takže sme trpezlivy a nemôžeme byť ani dlho na nete. 😖

mishka711
30. apr 2008

Ahojte SYLVIE nie asi nie ale poznam Tvojho manzela jeho brata ktory je tiez v irl a babka je suseda mojej babke takze tak 😀 Anka no super 3zubky no nam asi tiez sa tlacia ale si pockame este trosku a neviete niektora tel cislo na dr. Palka nemozem sa tam dovolat xcem maleho objednat na klbiky vopred vdaka

dadka212
30. apr 2008

Mishka našla som toto http://www.pezinok.sk/uploadfiles/File/sluzby/l...

Anka gratulujeme k zúbku, my máme iba 6 ktoré sa prerezali v 8 mesiaci a odvtedy nič, ale teraz sa tlačia už aj stoličky vyzerá to, že mu ich ide aj 8 naraz 😕

mishka711
30. apr 2008

dadka dakujem 😉

dadka212
30. apr 2008

nie je začo 😉

krajcoanka
30. apr 2008

no komp mi blbne statočne aj v tuto nočnu hodinu 😖 .
Miša, nová fotka? Super! 😉
Dada, aj dobre že mu idu všetky naraz, aspoň to bude mať odbité na jeden krát. 😉 Inač stoličky bolia-au, au, au.Aj mna bolí teraz jedna v zadu ☹ .Budem musieť ísť k zubárke! ☹

sylvie
1. máj 2008

so stolickami sme si aj my dost uzili.. tie nocne zachvaty nic moc.. len plakal a plakal aj hodinu v kuse.. ale uz to mame nastastie uspesne za sebou.. 🙂 dadka, drzim palce nech to mate aj vy co najskor za sebou..

mischka, aj tak ziram ze si ma spoznala.. este som si nezvykla, ze v Modre sa pozna kazdy s kazdym minimalne cez 1 osobu.. v devinskej sme nepoznali ani nasich susedov na poschodi.. tu sa pozname s viacerymi a vzdy prehodime aspon zopar slov ked sa stretneme, to sa mi paci viac.. ako ked ides s niekym vo vytahu a potom si prekvapeny, ze ten clovek vystupil na tom istom poschodi ako ty.. 😉

krajcoanka, teraz si mi pripomenula, ze ani ja som nebola u zubara 100 rokov.. 😉
viete mi niekto odporucit dobreho zubara v Modre alebo Pezinku?

sylvie
1. máj 2008

ozaj co dnes planujete? pojdete niekam pozriet alebo budete len tak doma lenosit? u nas to zatial vyzera na tu druhu moznost..

leva
1. máj 2008

Ahoj kocky,no vonku to nevyzera zle,no ani teplo neni,tak uvidime co poriesime,malu zobrali stari rodicia,vraj do mesta do Ba,ze su tam niake bojove predstavenia,pod Michalskou branou,uz vidim ako ju to bude bavit 😀

sylvie
1. máj 2008

leva, tak aspon si od nej oddychnes.. 😉 a v meste urcite bude aj nieco ine..
s tym pocasim to vyzera mozno aj na dazd..

mishka711
1. máj 2008

Ahojte no hej Modra je mala kazdy o kazdom viem ale ja som rada ze domou chodim raz za cas takze to je v poho 😉 ja sa tiez chystam zubarke vypadla mi blombaa zub sem tam boli no takze asi pojde von no couz a idem asi labudovej do polokliniky lebo som chodila kovacovej a co ja viem nic moc vzdy vypitala prehnanu sumu len zato ze som v zahranici takze tak 🙂 tak pekny prvy maj my sa chystame do shopingu kupit nejake hryzatko a male darceky pre rodinu ak Sebko bude dobry v kociku 😀

krajcoanka
1. máj 2008

Inač my mame korene v modre. Mužov dedo odtiaľ pochadza. 🙂 Včera, teda dnes som bola do 2,30 hore.chcela som to riešiť bez liekov, ale už som to nevydržala.Hodila som si paralen.Takže teraz mam pokoj.No rano ma deti budili-klasika o 8,30.

Sylvi, takže v modre sa lepšie byva? 😉 A kde tam byvaš?V centre?Inač ja by som išla hned do Modry byvať. Je to take pekne male mestečko.

Ja čakam sestru takže neideme nikam. Ale Lubko je už vonku.Opravuje s tatom auto 😀

sylvie
1. máj 2008

ahojte, tak my sme boli trosku na prechadzke v harmonii, nastastie ta moja predpoved s dazdom nevysla.. boli sme na obede v tom novootovrenom hoteli Majolika.. je to tam super, vobec sa tam nefajci a robia aj obedove menu za 99,-, malemu spravili polovicne bez problemov.. jedlo vyborne, slusna obsluha, velmi pekne zariadenie.. takze odporucam.. a v lete sa bude dat sediet vonku na takej terase v atriu..

krajcoanka, byvame na sidlisku majolika, ak ti to nieco hovori.. 😉 inac do centra 5 min... to sa mi paci na tychto malych mestach, ze je vzdy do centra kusok.. ano v modre sa mi lepsie byva ako v devinskej novej vsi, kde sme tiez byvali na sidlisku, ale uz sa mi nepacilo, tako to tam zacalo byt preludnene, a s parkovanim je to tam uplny otras, parkuje sa vsade, na trave na chodniku a niekedy ked prides neskoro vecer, tak uz aj ten travnik a chodnik je velakrat obsadeny.. v modre je taky ovela vacsi klud, je tu taka strasna pohoda..
inac ani pezinok by som neodmietla, ale tam uz su lokality ktore su trochu dalej od centra, napr. Sever, Muskat, Cajla, tam by som asi nesla.. ale niekde blizko centra urcite. Pezinok mam tiez velmi rada a rada tam chodim..

sylvie
1. máj 2008

ozaj mischka, ukazovala som manzelovi tvoju fotku, ze ci ta pozna a povedal, ze no jasne.. tak mi porozpraval suvislosti.. ako sa tu vsetci poznate.. 😉

mishka711
1. máj 2008

sylvie no presne tak Modra je mala 😀 a ako sa vam inak dari?ty uz pracujes ci si na materskej este ?pocula som ze ste mali krstiny maleho Dusanka juniora NO my skrstinami este pockame a budu asi tu v irsku uvidime zatial to ma cas ale uz sa tesim na slovensko a nevedia sa dockat maleho a ja si aspon trochu oddychnem 😀

sylvie
1. máj 2008

mishka, ja pracujem od tohto januara.. ale pracujem na polovicny uvazok, cize 2,5 dna za tyzden a mozem pracovat aj z domu, cize staci ked pridem do prace na 1,5-2 dni.. je to super, lebo sa mozem venovat viac malemu a pracovat mozem ked zaspi, vecer alebo poobede..inac by som na to nepristupila..

ano mali sme krstiny duska juniora, ale teraz si uz presne nespominam kedy to bolo, vo februari, alebo v marci? fakt neviem.. my sme maleho krstili ked mal len 1 mesiac, ale to je kazdeho vec ako si to zariadi..

predpokladam, ze ty si este na materskej a este asi neplanujes navrat do prace, alebo sa mylim? 😉 lebo moja svagrina musi ist pracovat po pol roku, inac pride o pracu.. ozaj a ty si rodila tiez v Irsku? bola si spokojna?