Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

sylvie
2. jún 2008

tak ste si aspon pekne nakupili.. predpokladam, ze asi hlavne pre malych.. 😉

ja som bola minuly tyzden malemu nakupit nejake letne veci v Tesccu, aj tam rada nakupujem, inac nakupujem tiez najradsej v Rakusku..

mimikyky
2. jún 2008

tretí pokus, už zúrim, zase nejde odoslať!!!!!!!!!!

ahojte kočky 😉

sylvie
2. jún 2008

ahoj mimikyky.. konik neposlucha? 😉

mishka711
2. jún 2008

ahojte my sme mali aj dnes volno ako bank holiday tak sme boli trosku na plazi len tam nebolo take teplo ako niekde kde je 35stup tu je dnes teda bolo len 22 a pri mori asi 19 ale maly irova sa aj tak kupali 😀 ako sa vy ako okrem toho ze blbne konik 😀

mishka711
2. jún 2008

este jedna prosba Pezincanky vite adresu na polikliniku do pk pretoze posielame pohladnicu dr Spacinskemu bol unho moj manzel pred odchodom a tak mu slubil teda maju dohodu vopred vdaka 😀

leva
2. jún 2008

Ahojte,ako sa mate?mishka7,myslym ze to je Holleho 2 Pezinok 90201.

mishka711
3. jún 2008

leva vdaka 😉 pekny den vsetkym

mishka711
4. jún 2008

anka bola si aj s adou ako inac sa mate u nas prsi 😒

krajcoanka
5. jún 2008

mishka IP

krajcoanka
5. jún 2008

inak mam aj fotky zo Schonbrunu v albume 😉

sylvie
6. jún 2008

Krajcoanka, pozerala som fotky, pekne.. pocuvaj tu tortu Thomasa, to si fakt robila ty? vyzera super.. z coho si to prosim ta robila?

mishka711
6. jún 2008

ahojky tak ja zachvilu nastupujem do prace takze bude menej casu na koniika ale snad sa mi podari sem tam namrknut aj napisat sylvie ako sa dari???bude svadba v rodine som pocula 😀 samozrejme Modra je mala hihi

krajcoanka
6. jún 2008

sylvie,korpus som robila normal biskvit a plnka puding s maslom a cukrom-nedala som vela a marcipanovú hmotu som našla na nete recept (farby som kupila v lidli).
Mňna to strašne baví, ale ti poviem, robila som ju do 4 rana 😢 ☹ 😝

mishka711
7. jún 2008

anka klobuk dole teda ja som vyuc cukrarka ale taku tortu by som teda nevedela 😉 a to preto lebo som take nieco nepiekla ani nepametam a tiez potrebujesmat k tomu vstah atak.........

dadka212
7. jún 2008

čaute 🙂

anka perfiš torta 😉 ja sa zatiaľ zmôžem len na také jednoduché 😀 a pekné fotečky z Austrie 😉

sylvie
7. jún 2008

mishka, svadba v rodine? o nicom neviem.. aspon nie o niecom urcitom.. 😉 teda ta modra je dobra dr...na 😉

anka, fakt ta obdivujem, ja by som si na to netrufla..ja spravim tak maximalne smotanovu tortu nepecenu a to je vsetko.. 😔 ja to radsej ponecham na efekt v pezinku.. 😉

krajcoanka
7. jún 2008

no diki babeny za pochvalu. Včera som robila ďalšiu tortu, ale tento krat to bolo len tak na rýchlo, takže žiadne hranie!!!No aj tak som bola hore do 2,15. ☹ už som naozaj rada že tie oslavy už mame za sebou. 🙄
dadi, delová fotka! Najlepšia je ta tvoja hriva 😀 Máš krásne vlasy, naozaj.Nevymeníš? 😀

dadka212
8. jún 2008

Anka aj druhá pekná tortička 😉 si šikovnica, ja sa tiež troška snažím, zatiaľ najkrajšiu som vytvorila pre sestrinu kamošku som si ju aj dala do albumu, ale tento víkend sa idem učit marcipánom poťahovať, tak som zvedavá ako to dopadne 😒
A ďakujem za pochvalu 😵

sylvie
8. jún 2008

anka, aj ja som bola vcera dost dlho hore.. isla som spat o 1:00, ale nemohla som zaspat, lebo som si dala poobede o 17:00 kavu.. kedze som bola na navsteve, tak asi mi ju spravili moc silnu.. potom som aj zaspala, ale maly ma stale budil a okolo 5:00 ked ma zobudil, uz som nemohla zaspat, tak som odvtedy hore..
zachvilu pojdem maleho ulozit na poobedny spanok, tak asi s nim zalahnem aj ja.. ale asi len nachvilu, lebo mam vela roboty..

sylvie
8. jún 2008

dadka, a tu hrivu zavidim aj ja.. ja by som chcela bud rovne vlasy alebo take ako ty.. lenze ja mam nieco medzi a nikdy neviem ako si to mam upravit.. 😒

krajcoanka
8. jún 2008

dadka diki za pochvalu. ale aj ty si šikovná.Klobuk dolu! 😉
Prosím ťa to kedy si maly buchol to čelo? 😲 To vyzerá hrozne!!!musel dobre revať.Buchol sa o stol?

dadka212
8. jún 2008

Sylvie ďakujem 🙂 aj moja sestra má vlasy niečo medzi tým a stále na to nervačí 😝

Anka aj tebe ďakujem,ale na teba nemám to musím ešte veľa tôrt upiecť aby som sa na niečo také zmohla 😀 a tá hrča no malý sa jašil utekal za tatinom, poplietli sa mu nožičky a treskol sa o roh ☹ ale skoro vôbec neplakal to ja viac 😅 ale nič to nebolo iba odreninka, boli sme aj u dokyny aj na chirurgii, na druhý deň hrču ani nemal...

krajcoanka
8. jún 2008

tak to pri vás stáli anjeli. 😕 Vyzeralo to dosť zle. 😢

sylvie
9. jún 2008

caute, no my sme tiez mali dnes pad.. ale to nie je nic nevycajne u nas.. maly tak strasne rychle uteka, ze potom vela krat spadne.. aj doma aj vonku.. vzdy ma na tele minimalne jednu odreninu a o nohach ani nehovorim, sama modrina.. no vyzera ako tyrane dieta.. 😉

krajcoanka
10. jún 2008

no tak aj davidko včera zletel z postele-dole hlavou.našťastie sa mu nič nestalo. 😝

sylvie
10. jún 2008

a Ejko vcera poobede zase utekal ako o zivot, spadol a odrel si kolienko, cely den som musela fukat.. 😉

krajcoanka
12. jún 2008

Dadka, kde si ? postradame ťa tu. 🙂

mishka711
12. jún 2008

Ahojte dlhsie som tu nenakukla ospravedlnujem sa 😉 mam tu uz maminu aj brata zajtra ide prvy krat mojej sefke poupratovat tak je trosku nervozna ale bude to oka a brat uz robi tak pohoda https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 😀 sylvi no zevraj no taak mozno niekto zase kecal u know...... 😕 🤐

dadka212
12. jún 2008

ahojte 🙂
Anka 😉
Mishka Sebastiánko je zlatučký 😵 to sú s tebou v Irsku?

mishka711
12. jún 2008

dadi ano uz ano mama bude varovat maleho lebo materska tu je ln pol roka takze tak ......... 🙂 a dakujeme