Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mishka711
12. jún 2008

A INAK NAJ KAMOSKA DNES PORODILA 3 -HO SYNA WAU TAK TO MA ZASEBOU USPESNE SA TESIME 😀

dadka212
12. jún 2008

gratulujeme 🙂 že 3 deti som rada, že zvládam jedného zlobríka 😀

mishka711
12. jún 2008

no to aj ja a to ma len 5mes teda bude mat ale coskoro a to 3ti chlapec a ten stredny je za 2ch ti poviem sidlo ale vazne sidlo vsade je neobsedi naposledy Sebkovi pichal prstecky do ocka ze babo babo tak budu mat veselo tak sa tesil s maleho a ked ho teraz bude mat doma sa dobijal do postielky za nim 😀

dadka212
12. jún 2008

To mi niekoho pripomína 😀 môj Maťo je taký istý zbadal bábo tak mu hneď pichal do očka, do pusinky, naťahoval uši, pipíka 😅 najprv sme chceli tak za rok druhé, ale malý je aj za dvoch takže s tým ešte počkáme 😎
Neboj to aj teba čaká, keď začne chodiť tak ti bude veselšie 😀

mishka711
12. jún 2008

haha no ja viem ale tak to patri k tomu no nie bru nocku my ideme pomaly do hajan.......... 😉

dadka212
12. jún 2008

Dobrú, aj ja sa chystám, ešte pomasírujem tatina je hotový z roboty 😝

krajcoanka
12. jún 2008

ahojte ! my sme dnes boli zo segrou u suseda na čerešňách a predtym sme uspali moje detičky-lubko poobede nespal, tak sa vypytal do kočíka ,že on už nevladze 😀 .samozrejme že chcel isť do toho v ktorom bol David. tak som ich tam nasačkovala a urobila foto. mam ho v telefone, tak ho skusim hodiť. 😝

sylvie
13. jún 2008

ahojte, tiez som sa neozyvala.. vcera som bola od rana do vecera v praci, pretoze v stredu som nebola vobec .. v stredu sme mali bohaty program s Ejkom a s kamoskou co ma takmer rovnako stareho chlapceka.. najprv sme boli doobeda na takej biofarme, salasi, za Stupavou.. Ericko videl ovecky, kozicky, koniky, zajaciky.. je tam aj super ihrisko pre deti, inac uplne nove (som zvedava dokedy vydrzi).. su tam rozne druhy smyklaviek, velke, male, zatocene, uzavrete ako tunel, trampolina, na ktorej sa chlapci dobre vyblaznili.. kusok dalej je restika, pieskovisko aj s hrackami - furiky, hrablicky, lopatky a taky maly dreveny domcek.. takze sme si sadli s kamoskou do chladku a deti sa hrali.. 🙂
poobede sme boli v cirkuse ALex.. nic moc cirkus, ale aspon videl Ejko dalsie zvieratka, akrobatov, trapneho sasa pri kt. sa nudil.. 😉 odfotil sa so slonom, vozil sa na ponikovi.. no ale nechala som tam asi 5 kil.. 😨

mishka, ta tvoja kamoska co porodila 3.dieta, nie je to nahodou kadernicka Hanka? lebo o nej viem, ze ze ma uz 2 chlapcov a ze cakala 3.dieta.. 😉

mishka711
13. jún 2008

SYLVIE jasne ze Hanca 😉 prave som snou volala ze je ok a je tam hrozne vela rodiciek ale to asi vsade no.......

sylvie
13. jún 2008

ha, dobra som.. uz zacinam byt ako modrania klebetni.. 😀
mishka, a kde rodila?

dadka212
13. jún 2008

Sylvie aj my sme boli v tom cirkuse keď bol v PK, ale tiež nič moc, fotka so slonom rozmazaná 😖 a ostatok taký trápny, malý tam nevydržal úplne dokonca 😝
A každý sme svojim spôsobom klebetný 😅

krajcoanka
13. jún 2008

no babeny aj ja poznam Hanku, ale iba ked kamoška Aďa sa bola u nej strihať. Vtedy mala iba jedno. No, dobre to rozbehla a bude mať čo robiť. 😝
Na cirkuse sme boli aj my a dokonca som tam 1x videla aj Dadu-ešte že ma take haro a červene okušky 😎 a ten klaun bol fakt suchy, neviem či nemal aj vypité 😒 .Bol čudný ,naozaj! Ale Lubko si od tial doniesol blikačku z ktorej ma velku radosť. A najviac sa mu páčil slon. 🙂

sylvie
14. jún 2008

kocky, ja si neviem momentalne predstavit ani ze by som mala 2 deti a nie to este 3 😝 ja mam doma take sidlo neposedne ze az.. taku malu motorovu mys.. 😉

inac pri tom klaunovi sa aj Ericko dost nudil.. vzdy ked vysiel na scenu, tak uz sa aj zacal mrvit.. a tiez mi pripadal akokeby mal vypite a ani sme ho poriadne nepoculi a to sme sedeli uplne vpredu.. ale zvieratka a akrobati ho zaujali.. hlavne ta sexica s loptami.. 😀

dadka, jasne ze sme vsetci klebetni, ale tu v Modre je to asi narodny sport.. 😀 (dufam, ze som sa teraz niekoho nedotkla, nemyslim to v zlom) ako som uz pisala, tu sa mi viac paci aj to, ze sa pozname skoro so vsetkymi susedmi, v BA som nevedela ani kto byva vedla nas.. 😉

mishka711
14. jún 2008

Ahojte tak Hanca je teda inak popularna sakra poviem jej 😀 je to moja naj kamoska uz dlhe roky akurat ze sme uz cez 3 roky od seba no a za tie 3 roky stihla 3deti snad to nebude podla rokou xi no ja druhe xcem urcite dokonca ma to teraz chyta aj ked viem ze to je skoro ale to prejde ak pojdu zubky a zacnem do prace .......pekny vikend babule 😉

sylvie
14. jún 2008

mishka, vsak pockaj ked ti maly zacne behat, hned ta to druhe prejde.. 😉 jedine, ze by si mala super dobre dieta.. 😉

ja mam tiez taku kamosku ako ty.. ona zije zasa v Prahe, ale to je uz 7 rokov a je velmi mala pravdepodobnost, ze by sa vratila na SK.. uz tam kupila aj byt a uz ma aj obcianstvo..

hanku pozdravuj, a ze jej blahozelame.. aj ked neviem, ci si ma bude pamatat.. stretli sme sa len par krat a uz je to aj nejaka doba..

mishka711
14. jún 2008

no pozdravim neboj a rodila v ruzinove aspon myslim sa mi zda ze to spominala a rodila aj Martinka tam teraz ma Simonka mam uz aj foto taky maly pokrceny este 🙂

sylvie
15. jún 2008

myslis manzelovu sesternicu? ta rodila na kramaroch.. 😉 a inac vsetko ok? ked to bolo uz tretie, tak to musela byt rychlovka.. 😉

mishka711
15. jún 2008

SYLVIE ale nie myslela som Martinka ako meno MARTIN toho stredneho vies A DOKONCA JA PRVEHO no a Maca na kramaroch jasan Nikolka je uz velika ked sme bol doma boli sme ich poztret NIKOLKA bola chora mala nejaku bakteriu no a inak by si mohla spravit aj album sak nech vidime fotecky radi si pozrieme 🙂

sylvie
15. jún 2008

mishka, dik za vysvetlenie, nevedela som, ze ten stredny sa vola Martin, resp.si to nepamatam.. 😉
album nemozem spravit, lebo moj manzel si to nezela.. ale mozem ti poslat na mail, ak mi napises do IP adresu..

mishka711
15. jún 2008

aha oka v poho nevedela som 😉

sylvie
16. jún 2008

mishka, poslala som.. 🙂

Tak ako sa mate vsetky po vikende? Aj ste boli niekde? My sme boli vacsinou doma, alebo len tu v okoli na prechadzke, ale aj tak som dost unavena po vikende..

mishka711
16. jún 2008

AHOJTE no hej pozrela som podarena family 😉 Ericek uz aky macher na tej poslednej fotke 😀 my sme boli vcera na dlhej prechadzke az sme ledva dosli domou chceli sme ist aj k moru ale mracilo sa stale a nakoniec sme prisli domou a rozprsalo sa takze sme to vymakli a nastastie ze sme nikam az tak daleko nesli a dnes to iste slnko mraky tak asi pojdem len kaderke lebo ked zacnem pracovat nebude kedy uvidim este lebo sa mi nic nece ...zevraj bola v blave nejaka vychrica ci co a prsalo

sylvie
16. jún 2008

mishka, dik 🙂
v piatok dost fukalo, ani sme nesli radsej von.. tam u vas musi dost casto prsat, co? pamatam si, ked som bola v Anglicku, tak tam napr. komplet cely april prsalo, kazdy jeden den..

mishka711
16. jún 2008

no stymi dazdami to je roznenapriklad teraz posledne roky to neni take hrozne skor jesen je taka uprsana ale aj to unas neviem uz som si zvykla a to som neznasala nedelu a ktomu ked prsalo depka ale tu nemam nic take a nedela je premna pekny den no ale ked som si kdesi davala ze co som bolo v minulom zivote vyslo mi ze muz a zila som v irsku tak asi preto som tu taka spokojna 😀 ........

mishka711
19. jún 2008

hallo sem uz nikto nechodi/????? ☹ 😢

sylvie
21. jún 2008

ahojte,
mishka, cez tyzden som nemala akosi cas sem nakuknut.. som dost vypluta z celeho tyzdna.. 😝 mam pocit, ze to nikdy nedospim.. a to ma zajtra caka zaverecny recital z kurzu brusnych tancov..ale potom budem chodit az v septembri na kurz.. takist na francuzstinu az od oktobra, mozno cez leto hodim nejaku konverzaciu s kamoskou, ale to bude taka oddychovka..tak cez leto to budem mat trochu volnejsie.. a od septembra zacne mozno Ejko chodit do skolky..

neviem kde su ostatne baby, ze by uz dovolenkovali? 😉 ozaj chystate sa niekam na dovolenku?

mishka711
21. jún 2008

hallo no brusne tance ?franzustina no pekne teda aspon manzelikovy krasne tancujes pred spanim co??hihi s tou dovcou no xceme vcera sme pozerali ze ibiza alebo tak ale nemam pas len obciansky tak neviem kam mozem ist na obciansky lebo neviem ci je ibiza v eu no musim si pozistit teda a vy mate nieco na plane??/

dadka212
21. jún 2008

Ahojte 🙂

aj ja som tu, len trávime veľa času vonku 🙂

Silvie a kde je ten ranč čo si spomínala, lebo chceme ísť malý miluje koníky...

mishka711
21. jún 2008

dadi asi v modre v lese ale presne ti nepoviem ide sa tam tou cestou ako je kino hore hore zabocis do lava a hore do kopca u nas dnes leje no hruuza zase krasny vikend mame pred sebou maly i zle spi budu sa placom neviem co sa snim nedeje 😒 takze som krasne vyspana svieza 😀 nechapem tie deticky ktore prespia celu noc ako to je mozne to neni feeer 😀

sylvie
21. jún 2008

mishka, manzelovi doma netancujem, to nie je ono bez kostymu, hudby a ostatnych tanecnic.. 😉 takze on ma vidi vzdy len na tom recitali, to je kazde 3 mesiace.. 😉

co sa tyka dovolenky, tak neviem ci sa niekam dostaneme, kedze kupujeme novy byt a bude tam este dost roboty..

mishka, balearske ostrovy patria tiez do schengenu.. 😉

dadka, tak ako pise mishka, po tej ulici ako je kino, teda Kalinciakovej a na konci dolava hore po takej lesnej ceste..
Ale to co som pisala ale naposledy, ze sme boli na biofarme, salasi, tak to bolo za Stupavou..