• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

12. júla 2016 
dadka dik aj teba poznam z videnia a to asi preto lebo cele dni vysedavam na zmrzke. :grinning:
Ani ja som neni moc ten typ co sa prvy prihovori ale ukecana som niekedy az moc. :grinning:
26. júl 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aida ja som ťa registrovala už skôr ako som ťa poznala z MK...a naposledy som ťa videla s kamoškami pri DM Vanesska sa rehnila na nášho Maťa :grinning:
26. júl 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka akurat som chcela napisat ze sme sa videli pri dm. Malej sa pacia velmi deti. :slight_smile:
26. júl 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matúško má tiež rád deti, ale dosť dlho trvá kým sa oťuká on začal byť strašne hanblivý :unamused: ale také menšie bábätká rád hladká :dizzy_face:
Vanesska je podarená ako sa stále usmieva :dizzy_face:
26. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je asi take obdobie hanblivosti, nie?
26. júl 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi :confounded: a už nám začína obdobie vzdoru, tak si užívame :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, a to je len zaciatok.. pockaj ked bude mat tak 2-3 roky, to bude zuzo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

aida, teraz som kukla do tvojho albumu.. pamatam si vas svadobny album z mojasvadba.sk, mali ste ho tam este medzi prvymi, vsak? a fotil vas J.Feder?
27. júl 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi ano mame svadobny album na mojasvadba a kameroval a fotil nas Jerko Feder. :slight_smile:
27. júl 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aida, aj nas preto to viem.. lebo pred svadbou, ked sme boli u neho, tak som mu nieco ukazovala vo vasom albume a on ze vsak on vas pozna.. :wink: inac odviedol super pracu, aj co sa tyka videa aj fotiek.. ja som bola velmi spokojna.. :slight_smile:
27. júl 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už zase mi to nechce zobrať príspevok :angry:

ahojte kočky :wink:
27. júl 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez nie som moc typ, co sa hned prihovori, som taka hamblivejsia. Aida, zmrzka je super :dizzy_face:
27. júl 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvie mas pravdu ja som bola nadmieru spokojna video je super kazdy chvali a fotky tiez akurat bol pred 2 tyzdnami nas pozriet na zmrzke a ze si dava na rok pauzu s tocenim.
Gretka diky som rada ze chuti. :wink:
27. júl 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aida, to fakt? manzel nic nespominal.. on s nim totiz casto robi.. manzel hudbu, jaro fotenie, video.. musim sa ho opytat..
vy nejak casto travite cas na tej zmrzke, co? :wink: u nas je tiez dobra zmrzka, hlavne ta na namesti.. :slight_smile:
28. júl 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi on robi na v tom mestskom zastupitelstve alebo co a ked mal tu nohu ze sa znovu ucil chodit tak hovoril ze si da tento rok pauzu.
Kedze je zmrzka rodinny podnik tak som tam varena pecena a na buduce leto uz musim dokonca aj robit a moj manzel je tam kazdy den od rana do vecera tak aby videl malinku tak som tam stale. :slight_smile:
28. júl 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :wink:
tak konečne sa to počko aspoň trochu znormalizovalo, tatino nám ráno o šiestej postavil na dvore altánok, včera sme ho zháňali po blave,lebo nám jeden rozbil minulotýždňový fučák :grinning: a naťastie sme zohnali o 20:55 hod v hypáči v avione
bez neho to nebolo ono :grinning: , nestačil ani piesok a šmykľavka s húpačkou,hold,šušeň je náročný maznáčik :wink:
poobee napustíme bazén, a krpec sa bude môcť zase rochniť :grinning: :grinning: :grinning:
ideme na zmrzku,schladiť sa :grinning:
28. júl 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, aida
ani ja nejsom typ čo sa prvý prihovorí, iba vám som sa odvážila prihovoriť,
a už to asi nebudem nikdy skúšať,je to dosť blbý pocit stretnúť niekoho koho "poznáš" a on sa tááák krásne robí,že Ťa nepozná,nevidí... a ja si potom pripadám ako smradľavý syr :frowning2: hold,toť moje ponaučenie na vlastnej koži, necpi sa tam, kde netreba :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aida, o tom ze robi aj na mestskom zastupitelstve viem, akurat o tej nohe som nevedela..
tak to mate super, ze mate zmrzku.. ktora je to prosim ta? ked budeme v Pk, tak ochutname.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

ani ja by som sa asi nikomu neprihovorila, lebo asi by som vas ani jednu nespoznala.. :pensive: aj tu v Modre ma hocikedy niekto pozdravi a ja nechapem kto to je.. :confused:
28. júl 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi zevraj bol na tom dost zle a musel sa ucit nanovo chodit tak preto ta pauza by nevladal behat za nevestou a zenichom aj u vas tak lietal?
zmrzka sa vola iceland a je to priamo v meste oproti byv. jednote uz vies?

mimikyky aj mne sa to stava :unamused:
28. júl 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aida
aj moje decká majú radi vašu zmrzku, a nielen preto,že je bližšie :grinning:
28. júl 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky to som rada :slight_smile:
28. júl 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aida, veru aj u nas lietal ako sarkan, vselico stvaral.. pocas jazdy autom, ktorym isli popri nas, mimochodom v protismere si sadol do okna, aby nas mohol dobre nafilmovat.. mala som pocit, ze kazdu chvilu z neho vypadne.. no nechapala som z neho.. :wink: ale teda ten vysledok stal fakt za to.. nevidela som lepsie svadobne video ako je to nase.. :sunglasses: :slight_smile:

bohuzial neviem kde je byvala jednota, mozno moj manzel by vedel.. ja viem v meste kde je kaviaren Radnica, kaviaren Zurnal, kaviaren Travel Cafe a este viem kde je VUB a Billa.. a este Vinarsky dom, lebo tam sme mali svadobnu hostinu.. :wink:
29. júl 2008 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi presne aj nam to vystrajal sadol si v aute do okna aby mohol nafilmovat kolesa na aute ako sa krutia no hotovy kaskader ani ja som nevidela lepsie video ako nase :wink:

je to vyssie od zurnalu smerom k parku. :slight_smile:
29. júl 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa naschváľ zatiahlo keď som napustila bazén??? :angry:
29. júl 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aida, tak to uz nejak najdeme.. ked budeme v PK urcite ochutname, nech mozme porovnat s modranskou zmrzkou.. :slight_smile:

mimikyky, v PK je zatiahnute? :fearful: lebo v BA pecie slnko ako sialene.. este ze mame klimu, lebo by sme sa tu uvarili. no utekam, koncim.. uz sa mi nechce pracovat.. :wink:
29. júl 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvie
potom sa vyčasilo, a decká sa sťažovali,že som im napusila teplú vodu :grinning: a baby teraz vypadli na plaváreň
29. júl 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aida, stavime sa potom na zmrzke. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak tam budeš tak sa prihovoríme, dufam že nebudeš na nas pozerať ako na ufonov :grinning:
Dadi, však ja som sa prihovorila na cirkuse, :grinning: pamätáš? Ja sa prihovorím ak osobu poznám, alebo ak sa chcem niečo spýtať, ale ak nema dotyč. záujem , tak sťahujem chvost :grinning:
mimi, davno si tu nebola :wink:
30. júl 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my mame novinku.. uz je bytik nas a uz sme aj kluce prevzali, takze uz zaciname pracovat na nejakych prerabakch, aby sme sa mohli co najskor prestahovat.. :slight_smile:
30. júl 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anka kludne sa mozes prihovorit. :slight_smile:
sylvi no super :slight_smile:
30. júl 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aida, tesime sa.. najlepsie je, ze je to presne ten byt co sme chceli kupit este pred 2 rokmi, ked ho investor dostaval, ale nam ho vyfukli ti, co nam ho teraz predlali.. :wink: neviem, ci si spominas, som tu o tom vtedy pisala..

a zahliadla som ta v teme Dunajska Luzna, takze byvate aj v Luznej aj v Pezinku? :wink:
1. aug 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok