Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

aida
26. júl 2008

dadka dik aj teba poznam z videnia a to asi preto lebo cele dni vysedavam na zmrzke. 😀
Ani ja som neni moc ten typ co sa prvy prihovori ale ukecana som niekedy az moc. 😀

dadka212
26. júl 2008

Aida ja som ťa registrovala už skôr ako som ťa poznala z MK...a naposledy som ťa videla s kamoškami pri DM Vanesska sa rehnila na nášho Maťa 😀

aida
26. júl 2008

dadka akurat som chcela napisat ze sme sa videli pri dm. Malej sa pacia velmi deti. 🙂

dadka212
26. júl 2008

Matúško má tiež rád deti, ale dosť dlho trvá kým sa oťuká on začal byť strašne hanblivý 😒 ale také menšie bábätká rád hladká 😵
Vanesska je podarená ako sa stále usmieva 😵

aida
26. júl 2008

to je asi take obdobie hanblivosti, nie?

dadka212
26. júl 2008

no asi 😖 a už nám začína obdobie vzdoru, tak si užívame 😔 😝

sylvie
27. júl 2008

dadka, a to je len zaciatok.. pockaj ked bude mat tak 2-3 roky, to bude zuzo.. 😝 😉

aida, teraz som kukla do tvojho albumu.. pamatam si vas svadobny album z mojasvadba.sk, mali ste ho tam este medzi prvymi, vsak? a fotil vas J.Feder?

aida
27. júl 2008

sylvi ano mame svadobny album na mojasvadba a kameroval a fotil nas Jerko Feder. 🙂

sylvie
27. júl 2008

aida, aj nas preto to viem.. lebo pred svadbou, ked sme boli u neho, tak som mu nieco ukazovala vo vasom albume a on ze vsak on vas pozna.. 😉 inac odviedol super pracu, aj co sa tyka videa aj fotiek.. ja som bola velmi spokojna.. 🙂

mimikyky
27. júl 2008

už zase mi to nechce zobrať príspevok 😠

ahojte kočky 😉

greta24
27. júl 2008

Tiez nie som moc typ, co sa hned prihovori, som taka hamblivejsia. Aida, zmrzka je super 😵

aida
27. júl 2008

sylvie mas pravdu ja som bola nadmieru spokojna video je super kazdy chvali a fotky tiez akurat bol pred 2 tyzdnami nas pozriet na zmrzke a ze si dava na rok pauzu s tocenim.
Gretka diky som rada ze chuti. 😉

sylvie
28. júl 2008

aida, to fakt? manzel nic nespominal.. on s nim totiz casto robi.. manzel hudbu, jaro fotenie, video.. musim sa ho opytat..
vy nejak casto travite cas na tej zmrzke, co? 😉 u nas je tiez dobra zmrzka, hlavne ta na namesti.. 🙂

aida
28. júl 2008

sylvi on robi na v tom mestskom zastupitelstve alebo co a ked mal tu nohu ze sa znovu ucil chodit tak hovoril ze si da tento rok pauzu.
Kedze je zmrzka rodinny podnik tak som tam varena pecena a na buduce leto uz musim dokonca aj robit a moj manzel je tam kazdy den od rana do vecera tak aby videl malinku tak som tam stale. 🙂

mimikyky
28. júl 2008

ahojte kočky 😉
tak konečne sa to počko aspoň trochu znormalizovalo, tatino nám ráno o šiestej postavil na dvore altánok, včera sme ho zháňali po blave,lebo nám jeden rozbil minulotýždňový fučák 😀 a naťastie sme zohnali o 20:55 hod v hypáči v avione
bez neho to nebolo ono 😀 , nestačil ani piesok a šmykľavka s húpačkou,hold,šušeň je náročný maznáčik 😉
poobee napustíme bazén, a krpec sa bude môcť zase rochniť 😀 😀 😀
ideme na zmrzku,schladiť sa 😀

mimikyky
28. júl 2008

dadka, aida
ani ja nejsom typ čo sa prvý prihovorí, iba vám som sa odvážila prihovoriť,
a už to asi nebudem nikdy skúšať,je to dosť blbý pocit stretnúť niekoho koho "poznáš" a on sa tááák krásne robí,že Ťa nepozná,nevidí... a ja si potom pripadám ako smradľavý syr ☹ hold,toť moje ponaučenie na vlastnej koži, necpi sa tam, kde netreba 😀 😀 😀

sylvie
28. júl 2008

aida, o tom ze robi aj na mestskom zastupitelstve viem, akurat o tej nohe som nevedela..
tak to mate super, ze mate zmrzku.. ktora je to prosim ta? ked budeme v Pk, tak ochutname.. 😝 🙂

ani ja by som sa asi nikomu neprihovorila, lebo asi by som vas ani jednu nespoznala.. 😔 aj tu v Modre ma hocikedy niekto pozdravi a ja nechapem kto to je.. 😕

aida
28. júl 2008

sylvi zevraj bol na tom dost zle a musel sa ucit nanovo chodit tak preto ta pauza by nevladal behat za nevestou a zenichom aj u vas tak lietal?
zmrzka sa vola iceland a je to priamo v meste oproti byv. jednote uz vies?

mimikyky aj mne sa to stava 😒

mimikyky
28. júl 2008

aida
aj moje decká majú radi vašu zmrzku, a nielen preto,že je bližšie 😀

aida
28. júl 2008

mimikyky to som rada 🙂

mimikyky
28. júl 2008

😉

sylvie
29. júl 2008

aida, veru aj u nas lietal ako sarkan, vselico stvaral.. pocas jazdy autom, ktorym isli popri nas, mimochodom v protismere si sadol do okna, aby nas mohol dobre nafilmovat.. mala som pocit, ze kazdu chvilu z neho vypadne.. no nechapala som z neho.. 😉 ale teda ten vysledok stal fakt za to.. nevidela som lepsie svadobne video ako je to nase.. 😎 🙂

bohuzial neviem kde je byvala jednota, mozno moj manzel by vedel.. ja viem v meste kde je kaviaren Radnica, kaviaren Zurnal, kaviaren Travel Cafe a este viem kde je VUB a Billa.. a este Vinarsky dom, lebo tam sme mali svadobnu hostinu.. 😉

aida
29. júl 2008

sylvi presne aj nam to vystrajal sadol si v aute do okna aby mohol nafilmovat kolesa na aute ako sa krutia no hotovy kaskader ani ja som nevidela lepsie video ako nase 😉

je to vyssie od zurnalu smerom k parku. 🙂

mimikyky
29. júl 2008

to sa naschváľ zatiahlo keď som napustila bazén??? 😠

sylvie
29. júl 2008

aida, tak to uz nejak najdeme.. ked budeme v PK urcite ochutname, nech mozme porovnat s modranskou zmrzkou.. 🙂

mimikyky, v PK je zatiahnute? 😨 lebo v BA pecie slnko ako sialene.. este ze mame klimu, lebo by sme sa tu uvarili. no utekam, koncim.. uz sa mi nechce pracovat.. 😉

mimikyky
29. júl 2008

sylvie
potom sa vyčasilo, a decká sa sťažovali,že som im napusila teplú vodu 😀 a baby teraz vypadli na plaváreň

krajcoanka
30. júl 2008

aida, stavime sa potom na zmrzke. 😝 ak tam budeš tak sa prihovoríme, dufam že nebudeš na nas pozerať ako na ufonov 😀
Dadi, však ja som sa prihovorila na cirkuse, 😀 pamätáš? Ja sa prihovorím ak osobu poznám, alebo ak sa chcem niečo spýtať, ale ak nema dotyč. záujem , tak sťahujem chvost 😀
mimi, davno si tu nebola 😉

sylvie
30. júl 2008

ahojte, tak my mame novinku.. uz je bytik nas a uz sme aj kluce prevzali, takze uz zaciname pracovat na nejakych prerabakch, aby sme sa mohli co najskor prestahovat.. 🙂

aida
30. júl 2008

anka kludne sa mozes prihovorit. 🙂
sylvi no super 🙂

sylvie
1. aug 2008

aida, tesime sa.. najlepsie je, ze je to presne ten byt co sme chceli kupit este pred 2 rokmi, ked ho investor dostaval, ale nam ho vyfukli ti, co nam ho teraz predlali.. 😉 neviem, ci si spominas, som tu o tom vtedy pisala..

a zahliadla som ta v teme Dunajska Luzna, takze byvate aj v Luznej aj v Pezinku? 😉