Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

aida
5. aug 2008

ahoj Zdeni ty mas taky isty termin porodu ako sa narodila moja dcerka Vanesska jeeeej 😀
Vitaj

aida
5. aug 2008

Pozrite ako si vie mala srandovne sadnut

http://ada-vanesska.blogspot.com/

dadka212
5. aug 2008

ahojte 🙂

no my tiež nejdeme na dovču 😔 ale preto lebo by som si tam ani neoddýchla to radšej budem doma...aj malý neznáša cestovanie už autom je to pohroma, museli sme mu dať sedačku na predné sedadlo lebo inak má záchvaty a potom ho z tých soplov napína na vracanie 😝

Aida malá je podarená 😵 to som teda ešte nevidela také srandovné sadanie 😀

mimikyky
5. aug 2008

7zdenka
vítam Ťa tu medzi nami 😉

ako ste sa včera pekne rozpísali, vždy tu toho veľa pribudne keď ja som v práci 😀

7zdenka
5. aug 2008

Dakujem kocky 🙂
Aida, Tvoja mala je uz riadna kocka a naozaj rozkosna - okrem toho gymnastika jej ide vyborne 😉

My tiez nikam nejdeme na dovcu - muz si setri volno, ked sa narodi maly a ja sa snazim pomaly vypratavat byt, prezit tie tepla v zdravi a dokoncit v praci co sa da
Snad sa nam aj dovolenka raz podari

anickacelistka
5. aug 2008

Caute, maminy, no ja som tu tiez nova, hladam nejake partacky na kocikovanie a vlastne sa chcem zoznamit s nejakymi maminami z Modry. Som tu totiz pristahovalec od decembra a vela ludi tu nepoznam. zacala som chodit do Mat. centra na cvicenia s malym Samom (1,5 roka), ale sa nam narodila Margaretka (2,5 mesiaca), takze som po dvoch razoch prestala chodit. Velmi som sa nestihla s maminami zoznamit, tak toto je nova sanca((: Na prechadzky chodievam az okolo piatej teraz v lete. Predpoludnim kocikuje prababicka.

krajcoanka
5. aug 2008

anickacelistka, zdenka čaute u nas v PK klube 😀
aida, no to naozaj máš malú takú gymnastku. 😀 a chutí jej papať, že? 😀 Strašne je zlata s tými líčkami-naozaj.
Ja som zo šenkvic, takže kočikujem tu v šenkviciach, ale sem tam vybehnem aj do modry a PK.
anička a odkial pochádzaš? Kde byvaš v Modre?

aida
6. aug 2008

Dakujem baby asi malu prihlasim na gymnastiku 😀
anickacelistka ja kocikujem v Pezinku kazdy den od 13 hod do 18 hod. v meste tak ked budes mat chut tak sa mozes pridat.
Anka chuti jej papat ale ona sa uz narodila s takymi michelinkami. 🙂

radoslava
6. aug 2008

Ahoj.
Mimiky v praci niečo mi uniklo?
Ozaj uz je Lucka ok a Majky ?
Ako sa mi mavate zlatička 😀

7zdenka
6. aug 2008

jaaaaaaaj kocky, ja sa uz tak tesim, ked sa maly narodi. Takto o rok uz bude ako Vaneska 😀
Muz sa so mna smeje, ze som taka nazhavena 😎
Zajtra idem do poradne, tak som zvedava o kolko zase narastol - lebo ja som sa za posledny tyzden riadne zaoblila
V piatok ma dovcu, tak bezim zajtra pozriet nasich - maju na zahrade maly stary domcek, v ktorom je prijemne zima- lepsie miesto si neviem v tychto horucich dnoch predstavit. 😀
Prajem Vam pekny vecer!

aida
6. aug 2008

zdeni no ked sa narodi presne na termin tak prides pod vianocny stromcek domov aj my sme tak prisli o 17 hod. rovno pod stromcek. 😀

greta24
6. aug 2008

Aida, mala je super, nikdy som si nemyslela, ze male deti dokazu taky spagat 🙂 Zdenka a Anickacelistka, vitajte ! Anickacelistka, tvoja dcerka sa vola ako ja, musim povedat, ze je to velmi neobvykle meno, ja som za cely svoj zivot stretla iba jednu Margaretu 😅

7zdenka
6. aug 2008

aidi, to si super stihla - priniesla si domou ten najkrajsi vianocny darcek
ja pevne dufam, ze to stihneme do Vianoc 🙂
Gretka, dakujem! ja som mala tiez spoluziacku Gretku- mne sa to meno velmi paci 🙂 Mam rada neokukane mena
Zda sa, ze nas maly bude mat meno po tatovi- Daniel. Manzelovi na tom zalezi, tak mu tu radost nechcem pokazit 🙂

anickacelistka
6. aug 2008

Caute, dakujem za mile privitanie. Krajcoanka, som z Povazskej, tu v Modre sme zatial u svokrovcov na Cpinovej, to je posledna ulica na vrskoch. zo Senkvic inak poznam asi viac ludi ako z MOdry. Muz tam tancoval vo foklore - v Mladosti, ja som sem-tam spievala, ked este neboli dietky samozrejme(:
Aida, zatial sa z Modry velmi nehybeme, lebo krpcekovia su este dost mali a ja sa bojim soferovat, lebo nemam dlho vodicak. Ale niekedy v buducnosti, ked budu krpcekovia vacsi, dobehnem autobusom.
Gretka, my sme chceli dat neobvykle meno, starsi Samko ma totiz meno, ktore je nejako privelmi teraz moderne. Ako Ta inak volaju okrem "Gretka" skratkou? Mne povedal primar v porodnici, ze Margaretky su Manciky napriklad. To sa mi ale velmi nepaci. My sme jej vymysleli zatial Marguska, Margot, starka ju vola tečerka 🙂
Idem pomaly spinkat. Majte sa zatial.

sylvie
7. aug 2008

Ahojte,
zdenka, anicka, vitajte medzi nami! 🙂

anickacelitstka, aj ja som z Modry a tiez som pristahovalec, moj manzel je odtialto..on tu ma skoro celu family.. takze on ma sem nalakal a ja sa nestazujem, celkom sa mi tu zapacilo.. viac ako v BA, odtial som sa pristahovala ja.. mam este jednu kamosku, ktora sa takisto pristahovala z BA, ale ona ma este tu nevyhodu, ze aj jej manzel je z BA, takze tu absolutne nikoho nepoznaju.. takze sa mozme stretnut vsetky.. ja som sice cez tyzden 3 dni v BA kvoli praci, ale tie zvysne 2 dni sa mozme stretnut.. teraz budem najblizsie v Modre v piatok, cize vlastne zajtra.. tak ak by si chcela mozme sa po tej 17:00 stretnut vsetky.. 🙂
v Senkviciach mame inac prababicku.. ten folklorny subor sa vola Mladost? alebo som to zle pochopila?

Aida, Vanesska je perfektna na tom videu.. len ziram aka gymnastka.. to som este nevidela.. 😉 pozerala som aj fotecky, mala je zlatucka.. 🙂

Gretka, mne sa tvoje meno tiez paci, hlavne v tejto skratenej podobe.. v mojom okoli som sa stretla doteraz s 2.. kamoskina neterka je Margaretka a ked som bola este "mlada a pekna", tak sme v klube mladeze mali Margaretu.. a este ma napada Greta a mantinels.. 😉

zdeni, aj my sme dali malemu meno po manzelovi.. tiez som mu nechcela pokazit radost, taky bol hrdy, ze bude mat syna.. ale dohodli sme sa, ze meno pre druhe dieta vyberam ja.. 😎 😀

No musim utekat, lebo maly sa mi snazit vybrat modem z notebooku, tak aby ma to neodpojilo kym dopisem.. zatial caute..
🙂

aida
7. aug 2008

dakujem sylvi.
zdeni no to som teda dobre stihla som sa bala ze si ma nechaju v porodnici malu pustili domov bola zdravucka ale ja som sa musela trosku vypytat lebo som nemala v poriadku utz maternice ale kedze boli sviatky tak ma pustili. A rodila som o 5 dni neskor mala som termin 15.12.

greta24
7. aug 2008

anickacelistka, doma mi hovoria Greta a v skole mi hovorili Margit, ale to sa mi az tak nepaci. V robote mi vravela aj anglickou skratkou - " Márdž" 😉 Toto meno je take dlhe, ze ho nikto nevyslovuje cele

anickacelistka
7. aug 2008

Ahojte!
Sylvia, my sme tiez byvali isty cas v BA v jednoizbaku, ale kvoli druhemu drobcekovi sme museli zacat uvazovat o vacsom byvani. Preto sme teraz prechodne u svokrovcov v Modre, este sami nebyvame, ale uz sa na tom pracuje a v Modre sme sa rozhodli ostat. Je to neporovnatelne. Som rada, ze sme tu, moj prvy syncek je strasny pobehajko a v BA v casti, kde sme byvali, bolo dost hrozne okolie - byvali sme blizko Trnavskeho myta. A tu ma perfektny vybeh rovno v zahrade teraz, takze nemusim ani na prechadzky chodit, ak chcem ist s nim von.
Ta Mladost je folk. subor. A co sa tyka toho stretka, moze byt kludne aj zajtra niekedy poobede, ak sa ti bude chciet, napis mi SMS, kedy a kde presne by sme sa stretli, na moj mobil (0902237083). Mozme sa stretnut napr. na zmrske.
Gretka, to Márdž je celkom pekne, tusim je taka postavicka aj v Simpsonovcoch.

krajcoanka
7. aug 2008

anička a zo svokrovcami v poho? 😕

anickacelistka
7. aug 2008

obaja este pracuju, takze najviac sme spolu cez vikendy. No obcas sa hadame, ale vacsinou v poho. Mam rozumnu svokru, az na to, ze je privelka organizatorka. A niekedy organizuje aj to, co by nemusela 🙂 Ale ma to aj opacnu stranku mince - vela nam pomahaju. Teraz s dvoma krpatusikmi mi to dobre padne.

radoslava
8. aug 2008

Ahojte
Anička to si krasne napisala že rozumná svokra, myslim ze nas nieje vela čo to hovoria o svokrach. Teda aspon ja vela nepoznam.
Moja nieje rozumna ale byva daleko takze mam klud.
V PK byvame 4 roky a boli tu cca 4 krat.
😀 😀 😀
Coz ma velmi tesi mohli by aj menej často 😀

sylvie
8. aug 2008

anicka, cislo mam zapisane, urcite ti dnes napisem.. no a to vies, svokry su raz take.. 😉 ja musim povedat, ze som sa este ani raz nepohadala so svokrovcami.. obcas sa stane, ze sa mi nieco nepaci, tiez su niekedy moc aktivni, bez toho aby sa opytali na nas nazor.. ale nie je to nic strasne, urcite nie na hadku...da sa s nimi dohodnut.. 🙂

radi, takze raz za rok? hm, slusne.. aspon teraz ked maju vnucku by mohli chodit castejsie.. nie su na nu zvedavi? ale tebe to asi vyhovuje.. 😉 😉 moji rodicia aj svokrovci len par dni nevidia maleho a uz sa ho nevedia dockat.. 😉

sylvie
8. aug 2008

ozaj, a na ktorej zmrzke? dolnej, strednej alebo hornej? 😉

radoslava
8. aug 2008

Sylvi moji rodičia chodia kazdy tyzden sem alebo my tam. A volam si s nimi 2 krat denne. Chcu vediet čo robi ako sa ma.
Svokrovcom je to asi jedno , aj teraz sme ich prehovarali aby prišli a argumentovali sme ze aspon uvidia Sabinku.
My k nim chodime jeden alebo dvakrat do mesiaca.
A maš velku pravdu ze mi to aj vyhovuje ked pridu raz za rok. 😉

radoslava
8. aug 2008

Opravujem sa Sylvi my tam chodime raz do mesiaca niekedy raz za dva mesiace 😉 😉 😉

sylvie
8. aug 2008

radka, no nechapem z tych tvojich svokrovcov.. a oni byvaju niekde daleko?

krajcoanka
8. aug 2008

aida, no dnes som bola na tej vašej zmrzke asi o 11,30 a si tam nebola. Pýtala som sa predavačky či si tam neni, len som nevedela ako sa volaš krstným menom 😕 😝 , ale už viem 😀
Zmrzka je super, možem potvrdiť. 😉

mishka711
9. aug 2008

Ahojte nejak ste sa rozpisali nestiham citat 😀 sylvie ako sa dari/nejake novinky v modre?pisala som s malou natalkou teda uz v 😀 ze bude asi svadba a aj som pocula ze cakaju druhe?no to su zase take infosky co sa mi dostali 😀 Anka ako maly ?posluchaju?bola si a ADOU padou 😀 ?ze maju ist asi 40ludi so senkvic do chorvacka to tam asi uz nikto neostane hihi jaj ale isla by sm hned nam sa tu pokazilo pocko prsi a ochladilo sa asi leto tu uz skoncilo a to ze niekam xcem ist na dovcu no na obciansky moc nepustaju do destinacii ako malorka ibiza ze by ziadali asi skor pas a ten mam na stare priezvysko takze to nebudem riskovat aj ked neviem ako by vedeli ze som sa vydala ale zeraj by to mohli zistit tak nebudem riskovat ozaliem aj ked nerada tohtorocnu dovcu pri more a v teplucku aj s hnedou pokozkou sa musim rozlucit 😢 alle tak nieco zle je na nieco dobre takze uvidime 😀 inak viete poradit nieco dobre maly strasne zle spinka uspavam ho asi hodinu a spi 10 minut no hruza cez den nic nestiham ale nnei zly iba proste neviem kde bere tolko energie ale su nejake homeopatika na spanok alebo nejaky neskodny syrup?ono to bude asi teda si myslim ze zo zubkov ma napuchnute dasienka 2 uz dole mame pekne vonku ale tie ostatne sa tlacia davam mu syrup od nas teedex je to aj na to ale aj tak zle spi tak ak viete nejake ucinne radi please help me 😀 😉

aida
9. aug 2008

ahojte.
Vy ste tu teda toho napisali.
Anka ja som tam az okolo 13 hod. No skoda mozno nabuduce. 🙂 A dik 😀
Mishka nam idu tiez zubky 2 horne uz jeden ma trosku vonku sice spinka celkom dobre ale je taka mrzuta.

mishka711
9. aug 2008

aida nas zase nei mrzuty len zle spi tie deti kazdy inak znasa zubky co?no musime vydrzat 😀