Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

dadka212
13. aug 2008

Anka teraz to posledné roky bývalo aj v Modre aj v Pezinku v jeden rok...a v Pezinku bude v septembri od 26-28 a v Modre tiež v septembri od 19-21 😉

radoslava
14. aug 2008

Prave vcera som myslela na vinobranie a tiez som nasla na nete tieto datumy a uz ich mam zaznačene v kalendari. Mam rada vinobranie super akcia. A tento rok myslim ze aj kolotoče budu v naše rodine na prvom mieste 😀 😀 😀

mishka711
14. aug 2008

Ahojte no ja som na vinobrani nebola aspon 5rokou co ma mrzi ale nikdy mi to nevyde nejak no a 25-28sme v polsku ideme na svadbu tak zase nic 😠 ale snad nabuduci rok sa uz podari 😵

krajcoanka
14. aug 2008

no, super diki. Tiež som si všimla, že už zo 3 x bolo aj v PK aj v Modre 🙂

aida
14. aug 2008

Ja uz sa tesim tiez velmi na vinobranie 😀

sylvie
16. aug 2008

Caute,

aida, myslis vinobranie v PK? Kedy bude? Myslim, ze tento rok je aj v Modre.

sylvie
16. aug 2008

tak aza teraz som si precitala vsetky prispevky, takze aida prepac, stahujem svoju otazku..

s tym Vinobranim je to tak, ze kedysi sa tieto mesta striedali, jeden rok bolo v Modre a druhy rok v Pezinku.. potom neviem od ktoreho roka,asi od 2003, sa Pezinok rozhodol, ze bude robit vinobranie kazdy rok.. lenze Modra ostala pri tom starom systeme.. takze teraz je to tak, ze jeden rok je len v Pezinku vinobranie a druhy rok je aj v PK aj v Modre.. ale Modra mala minuly rok namiesto vinobrania tie slavnosti udelenia kralovskeho mesta..

mala som byt na firmenych hrach od 19-21, ale nam ro zrusili, takze som doma a urcite pojdem na vinobranie a pekne si to uzijem.. a pojdem aj do Modry a aj do PK.. 😎 😉

sylvie
16. aug 2008

mishka, svagor prisiel a potvrdil, ze cakaju druhe.. 😉 ale svadba zatial nehrozi..

greta24
17. aug 2008

caute, tu sa udialo veci, kym som bola na Orave 🙂 mimikyky, mas fakt super deti, mne taketo nieco nehrozi. ja som bola tiez par krat v telke a casopisoch, ale nie sukromne, iba z roboty. na vinobrani nebudem, lebo ideme na oslavu otcovej 60.tky. Ale nevadi, ved na buduci rok bude vinobranie tiez

sylvie
18. aug 2008

gretka, ako bolo na Orave? a co take robis,ked si bola v tv a casopisoch, ak sa smiem spytat?

mimikyky, aj ja som chcela povedat, ze mas super deti.. kedy si to budeme moct pozriet v tv?

mimikyky
18. aug 2008

ahojte kočky 😉

už tie moje decká toľko nechváľte 😀
a v telke neviem ešte kedy to bude, ešte musíme ísť začiatkom septembra do štúdia na hlavný večerný program, natočiť ho

vložila som do albumu ja a moje... nejaké foto, dcéry ma fotili
tie korzetky sa mi páčia najviac, bledé rozširujú, modré ujdú, a tie čipkové šaty volám torta
boty okritizujte vy 😀
a ešte som dostala rifle, tričko s mickey, blúzku, sko fúúúj, 3kabelky a tie drahé hodiny za 5799sa mi nedali odfotiť,uvidíte v tv aj okuliare 😀

greta24
18. aug 2008

Na Orave bolo super, maly to znasal velmi dobre, dokonca mu tam vyrastli dva zuby 🙂 A robim v zoo, takze to boli vzdy rozhovory o zvieratach

daniela84
20. aug 2008

Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

krajcoanka
20. aug 2008

kde ste pezinčanky? 😕

greta24
20. aug 2008

tu sme 🙂 podpisala som peticiu za vacsiu almuznu na materskej 😀

mimikyky
20. aug 2008

aj ja som tuuuuu 😉

radoslava
20. aug 2008

aj ja som tu 😀

mimikyky
20. aug 2008

čau zlatko 😉

origoš ma to 8krát vyhoilo a nie a nie pridať príspevok

anickacelistka
20. aug 2008

Ahoj radoslava, aj ja som tu.

anickacelistka
20. aug 2008

aHOJ, Radka, moj manzelik si robi srandu z modreho konika. Tak sory. Ale som tu.
546

mimikyky
20. aug 2008

avoooooj 😀

anickacelistka
20. aug 2008

Ani ta 546 tu nemala byt
330123

mimikyky
20. aug 2008

Radulík, kde si zmizla, hááá??? 😠

anickacelistka
20. aug 2008

Ahoj, Mimikyky, tie modre sa mi najviac pacia.

mimikyky
20. aug 2008

ďakujem 😉

no, ale uznaj, je to aj tak nenositeľné, keˇpôjdem s deckami na ihrisko alebo zmrzku,určine nie tak oblečená

mimikyky
20. aug 2008

Raska sa asi balí, ide na víkend k rodičom 😉

anickacelistka
20. aug 2008

aj tie plavky ujdú

anickacelistka
20. aug 2008

Prepac, Mimikyky, moj stary sa pletie do babskych for. nemam slov, ale riadne som ho pohryzla za to

anickacelistka
20. aug 2008

fakt sory. to bola odplata za to, že mi dala pastu do papuče. Starý.

anickacelistka
20. aug 2008

a dobru 😒