Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

krajcoanka
20. aug 2008

mimi a nemáš pokazený PC?ked ti to stále mrzne.... 😕

mishka711
21. aug 2008

sylvie no tak parada aj mne meskala uff ale nastastie dosla 😉 este je skoro pre nas druhe aspon za rok

😀

krajcoanka
21. aug 2008

miška, s tými tehotnými sa tuším vrece roztrhlo 😀 😀 😀 . Ja som bola dnes u našej pediatričky(tá dala vymalovať všetko na žlto kupila nové stoličky z Ikei a je to pritom štatna ambul.-aspoň myslím, vypada to tam super!!!) a stretla som v lekárni kamošku, tiež si išla kupovať teho test.
Ja sa tomu teším, lebo ak su deti, tak je aj živo 😀

mishka711
21. aug 2008

tak to ano je zivo tu v irsku je stalo nieco vo vzduchu kazda2ha tehotna to vazne a okolo mna ani nehovorim kamosky znamy co nam boli na svadbe no je ich dost co je mile 😀

greta24
21. aug 2008

Tiez mam 3 kamosky tehotne, a kam kuknem, tam tehotna. a vraj klesa porodnost 😀

greta24
21. aug 2008

Pridala som par fotiek, ale su len z mobilu, lebo neviem zmensit foto z fotaka ☹

anickacelistka
21. aug 2008

Nasa Gretka dnes absolvovala nausnicky. Pekny brutal je to pre take male deticky. Tusim som ju tak strasne vrieskat este nepocula.
Co sa tyka tehotnych, ja iba ako priklad uvadzam, ze mojej babke pribudli za posledne 4 mesiace 3 pravnucata a jedno sa este tak do mesiaca narodi 🙂

krajcoanka
23. aug 2008

ahojte,pezinčanky!Včera sme sa boli fotit v jednej agentúres oboma chlapcami. tak sme zvedaví, či z toho niečo bude.Mimi, ty si kde bola s tvojimi detičkami. Ty si to tušim raz spomínala že mala bola v reklame na horalky. 😕

mimikyky
23. aug 2008

krajcoanka,
my sme zaregistrovaný v "level l" v Ba v bývalej YMCE

krajcoanka
23. aug 2008

no aj my od Lubkovho 1. roka. Ale vybrali len mna-to som nevedela čo to obnáša, tak som sa nato vybodla. Chcela som hlavne kôli zmene. Stále sme doma. Lubko už ide síce od septembra do škôlky, ale to je zase len tu pred barakom.Z jednej strany je to super že nemusíme dochádzať, ale z druhej že to tu už má všetko preskúmané....každú jamu.... 😖

sylvie
24. aug 2008

ahojte,
gretka, zaujimave povolanie.. doteraz som sa este nestretla s nimikym, kto robil v zoo.. a co take presne robis?

mimi, tie saty co s v nich prisla domov su nadherne.. aj ostatne ujdu.. aj topky su velmi pekne, len asi nie velmi vyuzitelne.. neviem co si Rochnyak mysli, ze si Silvia Kucerenko alebo co.. akoze kam mas chodit v takych steklach, s detmi von alebo do prace? 😀 a nie je on vlasovy stylista?
no ale tak aspon ked pojdete na ples alebo niekomu na svadbu nemusis zhanat, tak ako ostatne.. 😉

miska, ja uz som si zvykla na ten baby boom.. aj ma to tesi, ze je tolko deticiek, ale na druhej strane aj sa trochu potom obavam, ze budu plne skoly, hlavne tie SS a VS,lebo vsak na ZS musi ist kazdy.. 😉
chvala bohu, skolka nam teraz vysla.. ale to len vdaka tomu, ze sa rozhodli otvorit novu triedu..

anka, poslala som ip, snad sa coskoro stretneme..

greta24
24. aug 2008

sylvie, robim chovatelku, kedysi som bola u ziraf a potom vtaky - dravce, pelikany, plameniaky, papagaje, a robila som aj sokoliarstvo

7zdenka
24. aug 2008

Ahojte kocky! Ako vidim rozbehli ste debatu v plnom prude 🙂 Ja som prisla prave od nasich, ta som slamena vdova, pretoze manzel isiel k svokrovcom malovat a ja aj tak nemozem, lebo od zajtra mame 2 dni firemny miting, tak budem mat asi zase migrenu 😠
Co sa tyka tehotnych mozem len potvrdit- v Pk taha moj gynekolog poradnu skoro sest hodin a mam pocit, ze stale pribudaju nove. U nas v rodine uz 2 dievcatka pribudli a nas drobcek bude o par mesiacov 😀 Nehovoriac p kolegyniach a znamych 😎
Teda Gretka, to je fakt zaujimave povolanie - a pre milovnikov zvierat priam uzasne 🙂
Sylvie, ja by som sa tych skol nebala, skoro 4 roky som ucila na vyske a momentalne sa vela ucitelov na skolach umelo drzi, pretoze nemaju dost deti, a takto sa aspon naplnia kapacity 🙂 Okrem toho stale nejake nove vznikaju ...
No ja na dnes koncim Idem sa umyt a spat. Zelam Vam pekny novy tyzden!
😎

aida
24. aug 2008

Ahojte.
Gretka super povolanie. 🙂 A videla som fotky maly je zlatunky.

sylvie
24. aug 2008

gretka, suhlasim aj ja, super povolanie.. ked som bola mala, tak som tiez hovorila, ze budem robit chovatelku v ZOO, ale kedze som alergik, tak u mna take povolanie nehrozilo.. 😒

no tych tehotnych je fakt strasne vela teraz.. kazdu chvilu sa o niekom dozviem, ze caka dieta,a hlavne o zenach, ktore cakaju uz druhe dieta.. dnes aj v Prominentoch hovorili, ze Veresova caka druhe dieta..

ozaj, kedy planujete druhe dieta.. samozrejme, ze otazku smerujem na vas jednodetne.. 😉 ale mozu odpovedat aj dvojdetne, kedy planuju tretie, ak planuju.. 😉

krajcoanka
24. aug 2008

Gretka, zaujimavé 😕 . A máš aj nieakú pikošku čo sa ti v zoo prihodilo? To tam musíš mať pestré.Mňa by to určite bavilo. Len u tích hadov , tigrov a levov asi nie 😀

greta24
25. aug 2008

Tych veselych prihod je vela, hlavne, ked utecu napr. opice a potom popijaju v bufete 😀 Chodi sem aj vela znamych ludi, niektori su super a niektori ma sklamali. Napr. z Malachovskej je mi zle 😝 😝 😝 Tigrov a levov sa nebojim, nie si s nimi priamo v klietke a hady mi tiez nevadia. Ja by som napr. nechcela robit u opic

dadka212
25. aug 2008

ahojte

no Gretka fakt super povolanie, ja som tiež chcela byť ale zverolekárka, ale bojím sa mačiek, myší, plazov atď, takže to nehrozilo 😝
a o tých známych ludoch som už aj ja počula....kamarát je masér a masíroval v erotických salónoch, v gay kluboch a chodilo tam strašne veľa známych ludí a aj politikov a že by sme ani neverili kto je všetko gay alebo biseksuál a niektorý aký sú povýšenecký a pod...

a Sylvie my sa teraz od augusta snažíme o druhé 🙂

sylvie
25. aug 2008

gretka, tak to muselo velmi zabavne vyzerat, ako popijaju opice v bare.. 😀 no a u levov by som ja napr. chcela robit.. lev je zivera, ktore sa mi paci najviac.. mozno aj preto, ze aj ja som lev.. 😉
ozaj, pamatate si na ten serial safari? ja som nevynechala ani jeden diel.. 🙂

dadka, tak to vam drzim palce, aby sa co najskor zadarilo.. 🙂

greta24
25. aug 2008

ten serial si pamatam, aj mne sa lubil. Vela zvierat od nas chodi na filmovacky, napr Kull dobyvatel - tam bola skoro polovica ludi od nas so zvermi. Ak si pamatate reklamu na VUB - oslikotras sa, tak to bol tiez somar od nas, je toho este vela 😵

krajcoanka
25. aug 2008

gretka, super 😀
sylvie, mne sa tiež páčia levy a tigre, ale od kedy zomrela vo viedenskej zoo ošetrovatelka leopadrdov, či jaguarov (už si to tak nepamätám) mám z nich strach 😨 🙄

aida
27. aug 2008

ahojte.
dadka drzim palce 😀
Aj ja by som chcela uz druhe ale najprv musime vyriesit bytovu otazku 😉

krajcoanka
27. aug 2008

aida, však už máte dom v PK, či nie?aspoň som si myslela podľa fotiek.... 😕

dadka212
27. aug 2008

ďakujeme 🙂

Gretka to je super taká práca 😉 aspoň sa nenudíte v nejakom kancli ako ja 😖

radoslava
27. aug 2008

Ahojte
Sylvinke všetko naj k meninam prajem
a k este jednej oslavenkyni prajem vsetko najlepšie k narodeninam Mimiky.
Zlatičko nech si v živote hlavne zdravá a štastná moc moc moc akoby povedala Sabinka 😀 😀 😀

mimikyky
27. aug 2008

Radulík, zlatko, ďakujem 😉

sylvie
27. aug 2008

radka, jej, dakujem velmi pekne, ze si si na mna spomenula.. 🙂

a pripajam sa ku gratulacii mimikyky, vsetko najlepsie a nech ti deticky chystaju len same take prijemne prekvapenia ako teraz naposledy.. 🙂

gretka, to musi byt super, ked pozeras film v tv a vidis tam svojich zverencov.. 😉 a oslika jasne ze si pamatame, Ejkova jedna z najoblubenejsich reklam.. zakazdym ked isla (alebo videl foto) tak ukazoval a hovoril, ze "tata", nechapem preco.. 😀

dadka, aj ja som kancelarska krysa.. 😉 ale ze by som sa nudila, to sa neda povedat, roboty az az.. 😝 😉

aida, vcera sme boli v Pk, tak sme si nenechali ujst vasu zmrzku.. ta kinder cokolada je bohovska, ale aj cokoladova bola vyborna, aj Ejko trosku dostal.. vypytala som mu 2 kornutky a trosku z mojej zmrzliny som mu na ne dala.. 🙂

mimikyky
27. aug 2008

Sylvie
všetko najlepšie k meninkám 😉

greta24
27. aug 2008

mimikyky, vsetko naj naj naj k narodeninam 🙂
sylvie, vsetko naj naj naj k meninam 😵
dadka, sylvie, robila som chvilu aj v kancli, ale tato praca je pre mna najkrajsia na svete, preto ju aj robim za ten smiesny plat 😅 Inac, ked vidim nejaky film o zvieratach, ktory nie je dokumentarny, tak mam profesionalnu deformaciu, a vsimam si filmarske chyby. Ked idem do inej zoo, tak zas pozeram, ako maju urobene vybehy, pracovne oblecenie, naradie a pod. Tiez mate taku profesionalnu deformaciu ?

aida
27. aug 2008

anka nemame zatial byvame u mojej maminy ale dufam ze coskoro budeme byvat uz sami. 🙂
Sylvi a Mimikyky vsetko naj 🙂
Sylvi dakujem za chvalu 😀
Gretka ja mam tiez profesionalnu deformaciu vsetko ratam este aj zo sna a tiez ocumujem zmrzlinarov. 😀 Este ze tento rok som vypadla z kolobehu 😀