Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mimikyky
27. aug 2008

kočky,
všetkým Vám ďakujééém 😉

greta24
28. aug 2008

Aida, vidim, ze nie som sama. Ozaj, kto vymyslel tu KINDERKOVU zmrzlinu ? Je uzasna 😵 😵 😵

anickacelistka
28. aug 2008

aj ja sa pripajam ku gratulaciam, Silvi a Mimikyky.
je obdivuhodne, Greti, robit to, co Ta bavi, aj ked je to za smiesny peniaz.

greta24
28. aug 2008

Anickacelistka, som stastna, ze mam taku uzasnu pracu, len sa bojim, ako to zvladnem, ked nastupim do prace.

aida
28. aug 2008

gretka moja mamca vynyslela kinder 😀
a kedy sa chystas spat do roboty?

greta24
29. aug 2008

Aida, podakuj mame za genialny napad 🙂 🙂 🙂
Do roboty pojdem, az ked mi skonci materska, lebo muz je cez tyzden prec, babky v zahranici, takze budem na vsetko sama. A pri tejto pretazenej doprave to bude krute, cesta do prace mi trva 2 hodiny, a z prace je to este horsie, ved urcite poznas zapchy v Grinave 😠

krajcoanka
29. aug 2008

ahojte po dlhej dobe. My sa chystáme v pondelok do viedenskej zoo.škoda že aj u nás to nieje také pestré-sorry Gretka. 😀 😉
V utorok ide Lubko prvý krát do škôlky, takže chystám kapesníky-pre mna ☹ ☹ ☹
Gretka, niečo som začula v novinách o obchvate, ktorý by sa mal riešiť čo najsôr. Ono to je už teraz neskoro, viem.Začula som že by sa mal robiť tunel cez babu, avšak neviem či je na tom niečo praavdy 🙄 ....uvidime 😉

mimikyky
30. aug 2008

ahojte kočky
u nás dnes začíname skoršie budenie puberťákov, dnes majú budíček o 8:00,zajtra ešte posúvam na skoršie, končí im vyspávanie 😀
Anka, aj Majki ide v utorok prvý krát do škôlky, a tiež už ma to chytá 😀 😀 😀
Lucku vezieme v pondelok na internát, a Denis ide prvýkrát na strednú, aspoň Miška ide po starom do školičky 😉
no a ja si idem hľadať robotku, nevydržím domaaaaaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ a sama ☹ ☹ ☹

aida
30. aug 2008

my sa chystame zajtra do zoo do Ba. 🙂
Ja to asi neprezijem ked budem davat malu do skolky 😒

greta24
31. aug 2008

krajcoanka, viedenska zoo je super, keby sme dostavali take iste peniaze ako oni, aj nasa by taka bola ☹ ☹
Aida, my sme boli vcera v zoo, pokecali sme s kolegami, malemu sa pacili zvieratka. Syn vstava do skoly sam, na budenie si pockam, ked vyrastie Alex 😵

greta24
31. aug 2008

Krajcoanka, pozerala som tvoj album a zistila som , ze si bola v porodnici s Andreou Cichovou. Aj ja som s nou lezala, aj pred porodom, aj po porode. Nemas nahodou na nu kontakt ? Mojmu muzovi sa velmi pacila prilba pre babatko, ked sa uci chodit. Ja som taku v obchode este nevidela. Prosim ta, kde sa da taka zohnat ? dakujeeeeem 🙂

dadka212
31. aug 2008

ahojte 🙂

Gretka tú prilbu majú v babetkove tu je link je trochu nižšie na tejto stránke http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

my sme tiež boli v zoo a malému sa páčili akurát žirafy, zebry a vtáky...ale nejako ho to nenadchlo, ale asi preto lebo bolo vtedy strašne teplo 😒

aida
31. aug 2008

ahojte.
dnes sme boli v zoo a malej sa pacili vsetky zvierata hlavne zebry zirafy a medvede chcela za nimi ist. Ale bolo straaaaasne vela ludi pol hodinu sme parkovali a 10 minut cakali na listky rada bola az na parkovisko 🙂

krajcoanka
31. aug 2008

ahojte babušky.
Gretka, ja ju mam z net obchodu:http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=1071
stála 999,-sk. Malý ju využil asi 3 mes. od 8-10 mes.Teraz mu ju už nedavam, ale ked bude chceť chodiť na odražadle, tak mu ju zase začnem davať.Pár krát mu už zachránila hlavu od pádu. 😕

Dadka, to bola ale nahoda ako sme sa stretli v tej Stupave, čo? 😀 Akoby sme sa dohodli. 😀 Sorry že som sa dlhšie s tebou nebavila, ale mala som ich oboch, kym sa manžel nadlaboval klobaskou 😀 😀 😝 Inak sme došli domov, bolo 18,30. 😝 ešte sme boli kupovať korbače a tetu sme boli zaviesť do DNV.
Som sa čudovala že si ma spoznala. 😀 😀 😀 😀

Aida, my ideme zajtra rano do zoo, ale do viedenskej. Mame nové auto a starší sa pýta na dlhšiu trasu. Dufam že to nebude často 😅 😝 😵

sylvie
1. sep 2008

ahojte, dodatocne vam vsetkym veeelmi pekne dakujem za gratulacie.. 🙂

anka, dadka, co ste boli v Stupave, na tom salasi?

anka, mimi, aj Ejko ide zajtra prvy krat do skolky.. tiez mam z toho hnacku.. 😅 ked sme tam boli pozriet, tak Ejkovi sa tam velmi pacilo, pekne sa hral, ani sa mu odtial nechcelo odist.. ale ci to aj tak bude, ked ma tam neuvidi.. dost casto rozpravame o skolke, velmi sa tam tesi.. aj som mu rozpravala,ze tam bude sam bez maminky a ocinka, len s detickami a pani ucitelkami a ze ci to tak moze byt..tak povedal, ze ano,ale ci tomu naozaj rozumie tazko povedat..
ozaj ako dlho nechate deticky prvy den?

dadka212
1. sep 2008

ahojte 🙂

no veru Anka to bola riadna náhoda 😉 a inak aj ja sa čudujem, že som ťa spoznala, ja mám strášne zlú pamäť na tváre, ale asi aj vďaka tvojim chlapcom, keby si bola bez nich asi by som si netrúfla ťa pozdraviť 😅 ...
A to je v pohode, že sme sa nebavili dlhšie, veď máš 2 detičky a musíš sa im venovať, veď ja mám čo robiť s jedným keď som na neho sama 😝
a pekné fotky si pridala, Davidkovi sa asi kozička velmi páčila 😵
my sme tiež nakúpili syrov a syrov z každého sme si kúpili a dobre sme urobili boli výborné 🙂

Sylvie áno na tom salaši 😉 som sa nechala inšpirovať, keď si o ňom hovorila a potom aj jedna kočka u nás z termínu tam bola tak rekuže ideme aj my kuknúť 🙂

mimikyky
1. sep 2008

sylvie
ja som baby nechávala keď boli malé hneď na celý deň, ale Majki bude zajtra len doobeda

sylvie
1. sep 2008

dadka, vsak je tam super? skoda, ze tu nie je nic take.. sice je tu ten ranc, ale v takej zmensenej forme a ani tu nie je take paradne ihrisko ako tam..

mimi, dik za odpoved.. aj ja asi Ejka necham zajtra doobeda a ked sa naobeduje ho vezmem domov..

greta24
2. sep 2008

dadka, Krajcoanka, dakujem za link 🙂

mimikyky
4. sep 2008

kde ste všetky???

sylvie
4. sep 2008

tu smeeeeee 😀

no ako skolkari? my to zatial zvladame celkom dobre..rano sa tesi do skolky, vobec neplace, len v skolke trochu neposlucha a je vraj velmi tvrdohlavy.. vcera sa vraj vonku vyzul a ani za svet sa nechcel obut, navyse, to zacali po nom opakovat aj ostatne deticky, tak mali ucitelky "radost"..
vcera aj predvcerom bol pol dna, dnes som ho nechala na cely den, tak somzvedava ako to zvladne..
a prvy den sa hned pokakal, tak sme dostali na cestu aj "vonavy" balicek.. 3 krat som to prala, aj tak je citit ten smrad..ale jedno dievcatko sa tam pocikalo 3 krat a muselo ist domov v pyzamku, tak sme neboli jedini, co mali nehodu.. to dievcatko byva vedla nas, tak sme isli potom spolu domov.. skoro celu cestu sa drzali s Ejkom za ruky, taki boli chutni.. 🙂

greta24
4. sep 2008

My uz mame jednu skolku davno za sebou a na druhu si este pockame. Neviete, ako je to teraz so skolkami v PK ? Kedysi som mala problem najst volnu skolku, cakacia doba bola dva roky a ked vidim to more kocikov a tehotnych, tak sa bojim, ze nenajdem volnu skolku ☹ ☹ ☹

mimikyky
4. sep 2008

my sa každým dňom zlepšujeme, už takmer neplače, od pondelka bude celý deň
len máme problém s papaním,nechce jesť lyžicou, čo som v šoku,lebo doma je príborom normálne!!
ale dnes mi povedal riaditeľka,že to je druh vzdoru,že to prejde

mimikyky
4. sep 2008

gretka
veru je obrovský problém so škôlkami!!!
už sa bežte zapísať, my sme boli od narodenia, a v našej škôlke dokonca brali len 4deti

sylvie
4. sep 2008

ty brdo, to je fakt taky problem? ja som bola zapisat Ejka do skolky tu v Modre vo februari,cize mesiac pred zapisom a sice do tej prvej skolky sa nedostal, ale na Vrskoch otvorili novu triedu, takze sme sa potom dostali tam.. vraj tam rodicia nechcu chodit, asi preto, ze je to na kopci a kto nema auto, tak je to dobra streka.. my sme tak isli 2 dni, ale dnes uz som isla radsej autom.. inac som rada, ze sa do tej prvej skolky nedostal, tato sa mi paci viac.. je tam taky klud medzi tymi rodinnymi domami, krasny vyhlad na Modru a les je kusok,takze ked bude Ejko vacsi, bude tam chodit na prechadzky.. a este sa mi paci, ze je tam tak malo deticiek.. aspon sa im mozu viac venovat..

mimi, aj ja si myslim, ze vsetko co sa objavi v skolke, ten plac a ze nechce jest lyzickou, ze to po case zmizne.. drzim palceky!

u nas v poriadku.. dnes bol Ejko cely den.. vraj pekne spinkal, vobec s nim neboli problemy.. tak som rada.. 🙂

krajcoanka
4. sep 2008

Gretka, ja na tvojom mieste by som maleho určite prihlasila s predstihom!Teraz su silne ročníky a je to naozaj problem -všade!!!!Aj u nas. 😢 😖

Ja som bola dnes pre maleho do školky na 12 a on už ležel v postielke prezlečený. 😕 Ked videl druhe deti ako sa prezliekaju, tak sa začal aj on a hned si aj lahol. 😀 😀 😀 Tak som nechapala 😕 Som len nakukla a ležel na tej malej postielke, taky bol zlatý. Potom som došla o 3 a ganil na mna. Kazal mi aby som išla preč, že on tam ostane. Boli akurat na zahrade.Trapas!!!! 😔
Tak som ho ešte 1/2 hod. prehovarala a potom som povedala že ja idem, lebo Davidko musi ísť spať. Tak potom už išiel.Ešte že je zajtra piatok. 😝

greta24
5. sep 2008

Vidim, ze to bude problem, budeme to musiet zacat obehavat uz teraz. Snad nam to vyjde 😅

sylvie
5. sep 2008

gretka, asi budete musiet..drzim palceky..

anka, tak to bolo zlate ako si sam lahol.. aj Ejko to vraj robi, automaticky sa sam povyzlieka a ide si lazkat a zaspi hned.. 🙂

aida
7. sep 2008

Ahojte.
Tie skolky budem musiet aj ja pobehat chcela by som ju dat na muskat ale neviem kam sa este prestahujeme aby som to potom nemala na opacnom konci.
My mame od piatka vecera horucky bola som aj v sobotu na pohotovosti a povedali ze bud zubky alebo viroza ja si myslim ze zubky.

krajcoanka
7. sep 2008

no, neviem za tie školky som sa rozpravala s jednou kamoškou a ta mi hovorila že to robia vylučovacou metodou. Najprv beru deti v predškolskom veku, potom maminy ktore maju ísť do práce a až nakoniec matky, ktoré pokračuju s materskou. Takže pokial neplanujete predlžiť matersku, problem by nemal byť 😝