Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

veronkaj
8. sep 2008

ahojte,

som z BA ale postupne stále častejšie chodievam do pezinka a rada by som si tam našla nejaké priateľky a kedže mám dcéru čo má rada deti a ja ešte po jednom túžim rada sa spoznám s maminou čo má dieťa

môžem sa k vám pridať?

dadka212
8. sep 2008

no mňa v škôlke vysmiali, že čo tam idem tak skoro (malý mal vtedy rok) a keďže sa chystám byť znova na MD tak nás asi ani nezoberú podľa toho čo čítam 😒

Veronika pridaj sa 😉

mimikyky
8. sep 2008

ahoj Veronika, si tu vítaná 😉

veronkaj
8. sep 2008

ahojte , ďakujem za privítanie

ja mám jedno dieťa - 12 ročnú puberťáčku a aj keby som rada ale snažilka zatial niesom

v pezinku mám priateľa a často k nemu chodíme - teda skoro každý víkend + volné dni

ako som pochopila a videla pezinok je dosť veľký a delí sa na nejaké časti

v ktorých bývate vy??

greta24
8. sep 2008

Ahoj Veronka, vitaj v Pezinku 😵
Pezinok je velky, ale s Bratislavou sa to neda porovnat, ved aj Petrzka je vacsia 😀 Je tu centrum a par malych sidlisk - Juh, Muskat, Sever, Stary dvor a Cajla. Ja byvam na Severe. Vacsinou sa stretneme na zmrzline u Aidy 🙂

veronkaj
8. sep 2008

moja polovička býva v časti Griňava, hned na začiatku pezinka ale ak potrebujem ísť niečo do centra alebo tak nieje problém ved existujú dopravné prostriedky

priateľ má veľkú rodinu a veľmi veľa ľudí ho pozná a ja poznám jeho kamošov takých najbližších a rodinu ale mám v tom ešte chaos a tak by som si tam rada našla aj kamošky na pokec a tak

mimikyky
8. sep 2008

Veronka
ja bývam v centre pk 😉 ,
a mám pre Tvoju kočku dve parťáčky, takmer 10ročnú, a 11,5ročnú 😉 😉 , a možno aj potenciálneho nápadníka 😀 😀 😀

veronkaj
8. sep 2008

mimikyky - to by bolo skvelé keby as moja kočka s nejakými dievčatami zoznámila, poznáme tam jedno malé dievčatko také 3 ročné a s tým sa občas chodíme pohrať a ja poklábosiť s jej maminou ale to bolo len 2x inak nikto približne v jej veku alebo menšie lebo ona zbožňuje malé dieti a dokáže sa s nimi neskutočne hrať.

mi chodíme do centra na nákup do billy a občas si sadneme v pluse na nejaké mňam alebo v cukrárni hned pri kostole má ju priateľova kamoška tak u nej.

mimikyky
8. sep 2008

tak môžeme dať hocikedy rande 😉
no a keď zbožňuje malé deti, môže si požičať Majkiho na hranie kým si dáme mňamko 😀 😀 😀
a ako často a v akom čase chodíte???

ja idem teraz kočíkovať kamoške ročnú slečnu, zatiaľ pá

a ozaj,
Majki je dnes prvý krát v škôlke aj na poobedko, tak som zvedavá 😉

veronkaj
8. sep 2008

mimikyky aj ostatné rada sa stretnem s vami aj vašimi detičkami

chodievame tam na víkendy a ked sú sviatky alebo volné dni alebo ked mám dovolenku

takže ak strestko tak to prichádza do úvahy tak soboty poobede alebo počas dovol. a.ebo volného dňa kedykolvek

inak asi aj tento víkend ideme, v sobotu predbežne sme ohlásený k tej malej slečne trojročnej, z jej maminou ideme piecť a v pondelok je sviatok, takže sa môžeme dohodnúť

teda ak by niekto chcel.

poprípade mi napíšte do IP

radoslava
8. sep 2008

Ahojte
Veronika ahoj ja mam 1 a pol ročnu slečnu a tuto sobotu by som sa mohla stretnut. No a ked by išla aj Mimiky tak to nemozem chybat.
😀 😀 😀
Lubi ako sa ma Majky a dojdi na kavičku. Dnes sme boli v BA u zubarky teda hlavne Sabinka a zvladla to na jednotku.

krajcoanka
8. sep 2008

ahoj Veronka, ja som zo šenkvíc, ale do Pk chodievam často, len neviem či by sme sa tam zrovna stretli, lebo cez víkend sa snažíme venovať sa rodine(tato pracuje od rana do večera , takže si ho deti moc neužijú)
STarší syn si ho najviac užije, ked mu môže s niečím pomáhať. Napr.voziť drevo, alebo piesok 😀 😀 😀 Samozrejme že na detskom fúriku 😀 😀 😀 😀

veronkaj
9. sep 2008

baby ste zlaté

radoslava a kedy by ti vyhovovalo to stretko po obede teda o kolkej asi??tak

inak to by bolo super pre moju dcéru taká 1,5 r. princezná

krajcoanka - my sme väčšinou len cez víkend v pk inak sme v BA

radoslava
9. sep 2008

Veroni dam vediet este. Manzel totižto ide pomahat na dom kamaratovi a ja som mala byt doma sama s malou. No ten kamoš dnes zavolal aj nas tak neviem či ist alebo nie. Oni maju tak staru malu ako my a druhu 6 ročnu

krajcoanka
12. sep 2008

chystáte sa niektorá na vinobranie s deťmi? V Modre je už budúci týždeň-tuším, že? 😕

greta24
12. sep 2008

My mozno pojdeme, lebo cez Pezinske vinobranie budeme prec. Maly sice tomu este moc nerozumie, ale chcela by som mu dat ochutnat nemastenu zemiakovu loksu, nech sa zabavi 🙂

aida
13. sep 2008

Na pezinske ideme urcite a na modranske este uvidime 🙂

krajcoanka
14. sep 2008

dadi, dnes som ťa videla s mužom.Kočikovali ste a šli ste po chodníku smerom do mesta.A čo, zadarilo sa pri pokusoch o druhé? 😀 😀 😀 😀 😀

mimikyky
14. sep 2008

aj ja som dnes Dadku stretla 😉

mishka711
14. sep 2008

Ahojte no tak rada by som isla na vinobranie ale uz v piatok letime do polska na svadbu juj no a dnes sme behali po shopoch zhanala co na seba kedze ja radsej sportovo ako elegantne 😀 takze toho elegantneho malo ale mali super zlavy tak nieco som nakupila este boty aj Sebkovi uz chodiko pomalicky nech uz sa uci lebo nikde nevydrzi vyzaduje si neustalu pozornost takze tak ale to asi kazda poznate ovsem ak mate take zlaticka co sa same zahraju no tak fajn 🙂

dadka212
14. sep 2008

čaute 🙂

no my na vinobranie ideme asi aj do Modry, ale len so sestrou a s malým lebo tá ide potom keď bude vinobranie v PK do čiech...

Anka ešte sa ništ nepodarilo, ale ja to nesílim, keď príde príde 😉
a čo si ma videla, ako sa snažíme dostať malého do kočíka lebo sa odopol a zdrhol 😀
no išli sme sa prejsť, naprv si podať športku do tesca (tam som stretla aj Mimikyky) ale bol pokazený terminál tak som tam sestre nechala len tiket s peniazmi, keď začne fungovať nech mi to nahodí 😉 a potom sme sa išli prejsť do mesta a sadnúť si na kávičku 😉

krajcoanka
14. sep 2008

)dadi, malý bol už v kočíku 😀 😀 , len ste išli nieako rýchlo (alebo my sme išli rýchlo? 😀 😀 😀 ).Bolo to v tích miestach kde su bytovky- na Bratislavskej ul.Ešte že máš také háro-som ťa spoznala hneď zo zadu 😀 😀 😵 .Segra robí v tescu, že?
No teraz už môžeš iba čakať aby si dačo vyhrala.
My sme boli dnes u nas na kolotočoch (no boli len dva, čo už), tak sa boli deti povoziť (davidko bol so mnou na takom malom kolotoči.Keby som šla peši, tak by som ho asi dobehla 😀 😀 😝 Tak sa mu tam pačilo, že mi nechcel pusťiť volant na aute 😕

dadka212
15. sep 2008

Anka ešte bol v kočíku 😀 😀 a my sme tiež išli rýchlo s ním sa ani pomaly nedá ísť...
no sestra robí v tescu 😉 a vyhrali sme 100,- Sk 😀

a čo ste boli kde na kolotočoch, čo máte v Šenkviciach nejaké hody?
šak na vinobraní sa môžete vyblázniť aj na iných kolotočoch 😉 len aby bolo pekne

greta24
15. sep 2008

Ja som sa tesila na vinobranie, ale muz nebude doma a potom ideme na oslavu k nasim, takze sa nedostaneme ani na jedno ☹ Bola som aj v tej skolke, ale prihlasky beru az na zapise, my o dva roky, takze nemam velku sancu, najprv beru starsie deti. Netusim, co spravim, az nezozeniem ziadnu skolku, musela by som skoncit s robotou

dadka212
15. sep 2008

Gretka a kde si bola v škôlke?

krajcoanka
15. sep 2008

dadi, mali sme v malích šenkviciach (cerové).Aj dnes mali byť ešte chvilku zapnuté, ale ked prší tak asi nebudu. 😖 Aspoň ušetríme 😀 Deti chceli nieaku akcion cez vikend (už ani Davidko nechce obsedieť doma), tak nam to celkom vyhovuje že je každý týždeň niečo. 😵 Gretka a neda sa dať do inej škôlky, ktorú budeš mať po ceste?Trebars do Pk, alebo do Jura 😕 ?

greta24
16. sep 2008

Dadka, bola som na Severe. Anka, neviem, ci mi maleho zoberu inde, lebo prednostne beru domace deti, a starsie. Prihlasky beru len pri zapise, takze obehat naraz viac skolok je problem. 😠

dadka212
16. sep 2008

Gretka ja som bola u nás na juhu a v pohode mi dala prihlášku, len ju tam doniesť, vždy na to zabudnem 😅 no ale asi aj my budeme mať problém, keďže malý bude mať iba 2,5 roka keď ho chcem do tej škôlky dať, tak snáď o rok neskôr ho už zoberú keby nie ten čo ja chcem 😝

Anka no to je super, že mávate takéto hody 😉
my len to vinobranie, no len dúfam, že počasie bude pekné, lebo ja tiež už neviem čo malému vymýšlať, nech sa nenudí, ale začal mu soplík tak dúfam, že to prejde lebo doma sa nudí a potom je jak čert 😝

mimikyky
16. sep 2008

kočky, ku škôlkam: na fóre babetko medzi pezinčankami sme popísali hotové litánie o škôlkach v pk a okolí,o voľných miestach,o tom aká je možnosť dostať dieťa do ktorej tej škôlky...
na záhradnej brali najmenej,ja som mala šťastie,lebo už z minulosti viem,že tam treba zpísať dieťatko hneď ako sa narodí a dostane r.č
na severe sa vraj v deň zápisu stojí v rade od 5ráno,na muškáte tiež vraj treba zapísať čo najskôr,na juhu museli otvoriť triedu,kamoške tam chodila malá rok,potom jej ju nehceli zobrať,lebo má len 4roky, ale nakoniec keď otvorili triedu novú,tak ju zobrali,na vajanského tiež brali dosť veľa, ale tiež babe povedali že má miesto isté, a v rozhodnutí jej to zamietli,že nie,lebo malá má až v novembri 3roky, tak sa jej ju podarilo šupnúť do grinavy, a napr ja som musela dať krpca už teraz,lebo v januári ako komplet 3ročného by mi ho nemohla už zobrať,a Radka má malú napísanú na budúci rok ako 2.v poradí, a tiež jej hrazí,že ak riaditeľka uprednostní deti ktoré tento rok nezobrala, jej malú nebude môcť zobrať...

ozaj, na inú tému:
my sme doma, ut-str,lebo sme mali nejakú virozu,horúčky...

a už máme natáčnie za sebou, bola nás podporiť aj Radka s mužom a Sabinkou 😉

krajcoanka
16. sep 2008

mimi, aké natáčanie? 😕