Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

dadka212
29. sep 2008

ahojte 🙂

Anka áno išli sme na sprievod 🙂 malý bol z toho úplne hotový 😀 aj prezident mu zakýval 😀 dostal hrozienko a na moje počudovanie ho zjedol, na to, že on neje skoro nič 😝
Inak vinobranie celkom ušlo, až na to, že som sa tam ledva išla s kočíkom 😝 a jedno kolečko mi trvalo asi 2 hodiny...

veronkaj
29. sep 2008

krajcoanka - áno páčilo sa nám, zažili sme to prvý krát a navyše aj to počasie super vyšlo, len na budúce si vezmem v pondelok dovolenku

mimikyky
29. sep 2008

veronkaj
😀 😀 😀

veronkaj
29. sep 2008

mimikyky - kedy to budeš v tom modrom z neba

inak - ked sme boli teraz v pezinku a videla som maminy s kočíkmi tak som aj rozmýšlala že ktožvie či niektoré z vás tam nieje

teraz budem v pezinku veľmi často, sme tam skoro každý víkend

mimikyky
29. sep 2008

veronka
aj ja by som rada vedela,kedy nás konečne dajú 😠

aida
29. sep 2008

ahojte.
Tak aj my mame prve vinobranie za sebou malej sa strasne pacili kolotoce. 😀

lilu18
30. sep 2008

ahojte,aj nam sa pacilo 😀 aj pocasie vyslo
aida a kde si sa skryvala 😀 teda my sme vas nevideli

radoslava
30. sep 2008

Ahojte vinobranie bolo super. Iba navštev nemuselo byt tolko u nas ale prežili sme to.

radoslava
30. sep 2008

Najlepšie boli kolotoče s Mimiky a jej krasnymi dcerami. 😀 😀 😀

mimikyky
30. sep 2008

Radi, baby sa potešili,že sme ich zobrali do partie 😀

radoslava
1. okt 2008

Moje slniečka krasne to fakt.
Sa určite smiali ze som sa bala. 😀

mimikyky
1. okt 2008

nie, nesmiali, veď my Ťa ľúbime 😉

radoslava
1. okt 2008

Aj ja vas
si tu budeme lasku dnes vyznavat dobre 😀

radoslava
1. okt 2008

Ozaj uz som pobalena takze zajtra ideme ši ši ši vlačikom

mimikyky
1. okt 2008

bude mi smutno ☹

krajcoanka
2. okt 2008

Radka a kamže sa chystáš vláčikom? 😕

mimikyky
2. okt 2008

bonznem, do Senice k rodičom 😀

krajcoanka
2. okt 2008

diki, mimi 😀

mimikyky
2. okt 2008

inak, ako sa mávate??

radoslava
2. okt 2008

Zdravim vlačikom sme nešli ale išli sme autobusom lebo k vlaku nam zrušili pripoj.
A neviem či ste počuli o tej havarke medzi Vinosadmi a Modrou, tak sa to stalo tesne pred tym ako sme tadial išli busom my sme boli asi 20 auto teda autobus.

radoslava
2. okt 2008

Lubi aj vy nam chybate a dedo pozeral fotky kde je sabinka s babami a povedal ze mas krasne dcery a ako sa vedia na tych fotkach tvarit. Filmove hviezy su to 😉

krajcoanka
2. okt 2008

no, ešte že sa vám nič nestalo.Inak sme si to v šenkviciach všimli, že je spravená obchádzka 😝 😖 😒

mimikyky
3. okt 2008

Radka, že dedovi ďakujeme, ale aj on má fajn dcéru, a krásnu a múdručkú vnučku 😉

radoslava
3. okt 2008

No déda poviem mu 😉
Dakujeme

radoslava
3. okt 2008

Anka ano všetko bolo smerovane cez Šenkvice.
Ty si odtial?

krajcoanka
3. okt 2008

zo šenkvíc 😀 😀 😀

mimikyky
4. okt 2008

v stredu sme v telkééééééééééééééé 😉

mishka711
4. okt 2008

ahojky tak som nakukla aj sem heh no mimikyky budeme pozerat sned nezabudnem lebo pri malom som teraz straasne zaneprazdnena 😀 ale ked nahodou bude to v archive no nie?? 😉

greta24
4. okt 2008

tesime sa na stredu !!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

sylvie
4. okt 2008

ahojte, som tu sto rokov nebola.. bola som dost zaneprazdnena.. nasim 3 firmam skoncil uctovny rok, tak je s tym dost roboty.. navyse sme mali celofiremne skolenie Piestanoch a este sme boli predminuly vikend na Firemnych hrach v Tatrach.. teraz som to pozerala v Smotanke.. Markizaci sa chvalili, ze tam boli a pritom skoncili na 30.mieste.. 😉 nasa firma skoncila na 10.mieste a to sme mali z prvej desiatky najmensi tim, takze podla mna velky uspech.. a bolo tam naozaj super..

mimikyky, tesim sa aj ja na stredu.. stale pozeram ten program a cakam, kedy sa tam objavis.. tak konecne sa dockam.. 😉