Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mishka711
14. feb 2009

baby pekneho valentina prajeme 😉

lucia963
14. feb 2009

Krásneho Valentína vám všetkým!!!

dadka212
14. feb 2009

Aj od nás krásneho Valentína 🙂

Tato samozrejme zabudol a ešte k tomu teraz odišiel hrať futbal a nás nechal samých ☹ no čo už sme si zvykli...teda nie ale čo iné nám zostáva...

Anka veruže tam chatu nemáme 😀

Katka peknú lyžovačku 🙂 a hlavne bez nehody 😉

mishka711
14. feb 2009

dadi aj nas tato bol pol dna prec robil si auto no a potom dosla navsteva a s romantiky asi nist ale sak co uz xceli sme si aspon nieco objednat thaisky spravenu kacicku no ale sme plny nejako takze asi zajtra dodatocne 😀

lucia963
14. feb 2009

Ahojte nieste same môj manžel je v praci tak same romantikujeme teda už samá lebo Bianka už buvinka..
Ale zajtra ho to neminie,mame slúbení obed v reštike a potom romanticku prechadzku aby sa hlavne Bianka vyvetrala... dufam že bude troška prijateľne počasie a nie taký vetrisko ako včera,skoro nas vonku odfuklo.. 😒

mimikyky
16. feb 2009

Dobré ránko 😉

krajcoanka
16. feb 2009

ahojte!
Miška, máš krásne fotky. Malý aký zlaaatučkýýýýý. Inak sa mi zdá že sa podobá na tata.
A to ste mali dosť ľudí na oslave... napriek tomu že ste doma neboli.....
To boli zo škôlky?

mishka711
16. feb 2009

Anka diky 🙂 no mne pride riadny mix 😀 ale sak neva no mali hlavne dospeli a jedno to dievcatko kika a maly prist este sebkovy rovesnici ale boli chory tak nic no ale zahral sa s tou malou aspon je na starsie lebo ked mal dievcatko v svojom veku nezajem ale kiku tu stale obletuje usmevy hadze no to bude mat po tatovi on je mladsi odomna o 5rokou 😀 ja uz som stara korcula 😀

mishka711
16. feb 2009

anka a ze kajo sa xcu alebo uz snazia o babo ak som dobre pocula im ked pisem na skype ziadna odpoved tak neviem co je snimi ....

lucia963
17. feb 2009

Sem už nikto nechodí????????? 😢

dadka212
17. feb 2009

Luci ja často zabúdam na túto tému 😅 teraz mi to udrelo do očí na hlavnej stránke 😀

mimikyky
18. feb 2009

ahojte kočky, máme to dnes ale počko 😠

katuskak
18. feb 2009

ahojte, no už aby bola jar ☹ v takomto nečase sa dá sedieť iba doma a pozerať z okna 😒

aida
18. feb 2009

ahojte, aj mne uz to pocasie hrozne vadi uz by sa mohlo trosku oteplit. 😀

greta24
18. feb 2009

My uz sa velmi tesime na teplo, lebo to nekonecne obliekanie a vyzliekanie uz nas nebavi 😝

radoslava
18. feb 2009

Ahojte
Tak mna to obliekanie tiež už strašne nebavi , a ešte k tomu ked Sabinka vždy plače že sa nechce obliekat a musim s nou kazdy den pri obliekani bojovat 😀

katuskak
18. feb 2009

to s tým obliekaním je aj u nás podobné, akonáhle dávam čiapku na hlavu spustíme plač a koľkokrát plačeme až kým nezistí, že už sa jej prdelka natriasa v kočari a potom je už ok 🙂 už nech sa oteplí lebo z tohto obliekania ma šľak triafa, malá sa spotí a už niekoľko týždňov sa jej snažíme vyliečiť krk, stále ho má červený a podráždený, chvíľu je to lepšie inokedy sa to zas zhorší, fakt nech vylezie slniečko a aj ten deň bude krajší 😉

dadka212
18. feb 2009

No mňa toto počasie normálne deptá, nemôžeme ísť von, lebo fúka stále jak o dušu 😠 ale zas ja mám asi výnimočné dieťa ten sa stále len oblieka a velmi rád 😀 si vyberá oblečenie čo si oblečie a keď ho obliekam ešte mi diktuje, že teraz tričko, budnu, gate.....a keď mu náhodou zabudnem, tak kričí ešte šálik a rukavice 😀 bez toho nemôže ísť von....

katuskak
18. feb 2009

tak to si šťastné žieňa lebo to asi máloktoré dieťa sa rado oblieka 😀

dadka212
18. feb 2009

Kati, on je fakt nejaký divný 😀 , aj rád chodí po lekároch odtial nechce ísť domov to ho musím nasilu ťahať, to je jediné miesto kde sa nechce obliecť 😀

katuskak
18. feb 2009

tak to buď fakt rada takých detí nie je veľa 😉 uvidím čo z tej našej čertice vyrastie...

greta24
19. feb 2009

My sme dnes sli do materskeho centra, aby sa stupel pohral s detmi, a tam nebolo ani jedno ! 😕
Tak sa aspon vyblaznil v bazene s gulickami 😀

katavinka
20. feb 2009

dadka212: som vám sem nakukla a teda som sa zasmiala. Možno budeš mať takú skúsenosť aj so školou, že nebude chcieť ísť domov 😀

lucia963
20. feb 2009

no Gretka tak to muselo byť zaujimavé.. tam nikto nechodí? ja som by som tam tiež niekedy rada zašla no nasa je ešte dosť malička,ešte sa nevie ani sedieť takže by bola asi zlý spoločník pre Alexa..

lucia963
20. feb 2009

Ahoj Katavinka pozeram že mame skoro rovnako stare miminka,naša je 9.9.2008 a dokonca sme mali v ten istý deň aj krstiny,ale najako si vas odtial nepamätam,ale keď nas tam bolo tak veľa.. maly je veľmi peknučký!!

katavinka
20. feb 2009

lucia: ďakujem; to áno, bolo nás jak hadov 😀 Ja si pamätám 😉 nakukla som do albumu, princeznička už papá výživy? My sme ešte nezačali.

aida
20. feb 2009

dadka tak to mas zlatuckeho chlapceka. 🙂
Moja mala sa nerada oblieka ale uz sa to trosku zlepsuje.
Luci aj my sme mali spolu krstinky 😀

katavinka
20. feb 2009

aida: my sme tušim stáli vedľa seba 😀 Pozerala som albuma práve na tej fotke vzadu je môj strýko 🙂

krajcoanka
20. feb 2009

ahojte!Ja som prave uspala Davidka . Chcela som ho naučiť spávať v jeho postielke, lebo zatial spava s nami, keĎže ešte kojim a nechcel ani za svet zaspať. Plakal a plakal až som ho musela uspať na mne. Už mu davam prsnik iba ráno a večer a do apríla by som ho chcela uplne odstaviť.
Dadi, ešte kojíš?
Miška to o tom kajovom snažení neviem 😕 . Teda on vždy hovorí srandičky, takže jeho ber z rezervou 😅

katavinka
20. feb 2009

krajcoanka: keď pozerám, koľko má Dávidko..., zdá sa mi, že je dosť neskoro učiť na postieľku, či nie? Podľa mňa treba na to naučiť od začiatku.