Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
12. aug 2007

Ahoj kocky,rada by som sla aj ja na stretko,no mame mensie zdrav.problemy.Budem sa tesit ked bude dalsie a urcite sa zucastnim 🙂

mimikyky
12. aug 2007

ahojte kočky 🙂

Radka, naozaj to vyzerá tak, že len my dve 🙂
Ak to platí, tak kde sa stretneme v parku, a kedy, o tej 17hod? alebo až potom, keď budú môcť aj ostatné?

radoslava
13. aug 2007

Mimikyky ja mozem kludne , ale ako pises vyzera to ze len my dve. Mozme pockat na ostatne kocky , bude nas viac. Ja zajtra cestujem prec vratim sa v nedelu takze mozem potom hocikedy.

mimikyky
13. aug 2007

jasné Radka,
asi to tak bude lepšie 🙂
aspoň sa nemuím naháňať, lebo o 16:30 príde chlapík z kuchynského štúdia fotiť kuchyňu.

Ja odchádzam zase v sobotu, ideme na týždeň do Senca, máme tam zaplatenú dovču 🙂 , tak dúfam, že s tým stretkom na mňa počkáte ☹ ☹ ☹

radoslava
13. aug 2007

Prajem krasnu dovolenku, my sme tam boli v sobotu len tak na vylete a bolo super. Je tam pekne fakt. Stretko pocka 😀

leva
13. aug 2007

Ahoj eli,co je stebou?dlho si tu nebola.

elliana
14. aug 2007

bre ranecko...juj, baby, sesterkam sa u nas paci a nejako sa nechystaju na odchod 😒 ani ma nepustia k PC a to mame dva...uz ma obcas chytia nervy, aj ked baby su strasne zlate a mile, ale uz by som aj chcela stary zlaty klud...
co sa tyka stretka, buduci tyzden ideme na Oravu k nasim, velmi sa tesim...takze na stretko nepridem, ale verim, ze nebude posledne

radoslava
14. aug 2007

Dobre ranko a elianka tebe pevne nervy so sesterkami.
Ja sa idem prave balit k mojim rodicom a aj do Plaveckych jasli lebo dnes plaveme.

elliana
14. aug 2007

radka, super, ze plavate, ja som sa tiez chystala, ale ked som chcela, nebol voly termin a potom mi do toho nieco prislo a potom som uz na to ani nemyslela...ale trosku ma to koli Zoji mrzi...no nic, vynahradim jej to inac

megie
14. aug 2007

ahojky radoslava. Chodite do Moko? tu v PK? tak sa to tuším vola... A stojí to za to a koľko tam už chodíte?

mimikyky
15. aug 2007

ahojte kočky 🙂

akosi to tu "stíchlo" 🙂

mimikyky
15. aug 2007

stále nič? ☹

katka23
15. aug 2007

ahojte. je tu niekto?

mimikyky
15. aug 2007

ahoj katka 🙂

aida
16. aug 2007

Ahojte.
Bola ta stretavka a ako bolo?

mimikyky
16. aug 2007

ahoj aida
stretávka nebola, lebo sme na ňu zostali len ja a Radka, vyzerá to tak, že je to bez záujmu ☹

leva
16. aug 2007

Ahojcek,ja mam zaujem o stretko,hned ako to bude mozne 😉 Niak bud.tyzden?

mimikyky
17. aug 2007

Ha, ja idem zajtra na týždeň preč ☹ ☹ ☹
nepočkáte na mňa 🙂

elliana
17. aug 2007

mimi, ja na teba pockam, ja idem tiez prec...

lenusa
17. aug 2007

Dobré ránko, mali ste tento týždeň to stretko?

Chcem sa opýtať mamuliek, či mali v tehotenstve také zvláštne bolesti sem tam ako pred krámami? Ďakujem... 😀

leva
17. aug 2007

Niak sa nam to splieta,pockame na seba a dame stretko ako bude moct kazda ktora ma zaujem 😉 Lenusa,mala som aj ja take bolesti v podbrusku,no nie moc,take slabe.

mimikyky
18. aug 2007

kočky, lúčim sa ☹

o týždeň sa ozvem 🙂

sylvie
18. aug 2007

caute, par dni som tu nebola, lebo nam nesiel net, ale uz frci..
mimikyky, tak peknu dovolenku.. dufam, ze to stretko nam vyjde.. mozno ze aj my uz v septembri budeme byvat v Modre, ale nechcem este o tom moc hovorit, aby som to nezakrikla.. 🤐

radoslava
20. aug 2007

Dobre ranko. My sme sa uz vratili z dovolenky, boli sme u starych rodícov.
Bolo super aj som si oddychla.
Lenuska aj ja som mala len take slabucke bolesti skoro ziadne.

leva
21. aug 2007

Ahoj kocky,mam otazocku,aj vam prislo ked sa vam deticky narodili z uradu uvitanie noveho obcianka,za ktore ste mali este vy zaplatit,bezi tu taka tema a kazdy pise ze z uradu dostal nieco,no ja si pametam ze ked mi to prislo,viac ludi ma odhovorilo ze nech nejdem ze si to treba zaplatit,tak ci nahodou nemate niekto podobnu skusenost,dik. 😉

radoslava
22. aug 2007

Ahoj Levi aj nam prislo take privitanie od primatora a dole bolo napisane ze mozeme mat aj oficialne privitanie do zivota nasej malej. Bolo by to na radnici asi to uz si nepamatam a stalo to 200,- Sk ale to len keby ste chceli. My sme to nechceli to sa urcite objednava.

leva
22. aug 2007

Ahoj radka,vdaka za info,len som chcela vediet ze ci sa to ozaj plati,pisala som na jednu temu kde mamicky pisali ze im prislo taketo uvitanie a ze tam podostavali,ako kde bud hracky,fotoalbum alebo v niakom meste aj peniaze,tak len ma to zaujmalo ze u nas si to uvitanie treba zaplatit,tak len ci som napisala dobre,ja si uz nepametam ci tam bolo nieco o plateni pisane,no viacere mi to vraveli,mi sme tiez neboli.

radoslava
22. aug 2007

Levi mas pravdu dostava sa nieco ale zaplatit musis. Napriklad moji znamy sa brali tu v PK na radnici tiez nieco platili ale dostali tusim kvety a pohare to viem urcite lebo som ich videla.
A jasne vsade sa dostava nieco mozno nam by dali tiez nejake pohare 😀
Tusim si tu piseme len my dve 😀

leva
22. aug 2007

No veru,vela kociek islo este doprazdninovat k rodine 😉 mi uz len doma,pripravujeme veci do skoly.

radoslava
23. aug 2007

My zase ideme na dovolenku az prvy septembrovy tyzden.Ja s malou a mojimi rodicmi ideme do Kovacovej a manzelik ide do Chorvatska.Dostal pozvanie , panska jazda jachtou no odmietni. Keby som ja tak mohla ako nemozem 😀