Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

greta24
16. júl 2008

Caute, nasla som tuto super temu, tiez som z Pezinka. Mozte mi poradit, aka ja Dr. Orlicka a aka Dr. Gulova ?

mimikyky
16. júl 2008

gretka,

poslala som Ti IP 😉

dadka212
16. júl 2008

ahojte 🙂

Anka super, že je všetko OK 😉

ja som to zle napísala, jasné, že ja doma nezistím, že má niečo z lebkou, len som chcela vedieť, či to nejako zistím, tým som myslela, niečo ako Anka písala, že maličký mali tú podliatinku alebo že by nejako zvracal a pod., lebo s každým pádom utekať k doktorke 😒 už teraz tam chodíme ako na klavír 😝

Gretka ja chodím k Orlickej a zatiaľ som spokojná, lieči najprv homeopatikami a až potom keď treba liekmi a mne to tak vyhovuje, samoška, že keď treba tak dá hneď normálne lieky...ja som k nej chodila odmalička a nikdy som problémy nemala tak som tam dala aj malého...
no a Gulovú nepoznám, ale raz keď zastupovala Orlickú som sa tam len išla opýtať a sestrička hneď na mňa vyletela a začala mi tykať 😠 takže odvtedy mám na to svoj názor radšej som odišla a odstála si 3x takú radu u Križanovej...

greta24
17. júl 2008

Mimikyky - IP 😵 Dakujem za tipy 🙂

greta24
17. júl 2008

krajcoanka, pozeram, ze mas rovnako stare babatko, ako ja 😅

sylvie
18. júl 2008

greta, vitaj medzi nami.. 🙂 caute aj ostatne.. 🙂

krajcoanka
18. júl 2008

Ahoj Gretka!
Ano mame. A to ty už máš takého velkeho doma 😲 ? A alex sa "pošmykol" 😀 alebo ste planovali takeho maleho maznačika 😀 . To maš super, aspoň ti starši pomôže minimalne s plienkami 😀
ty, a nerodila si nahodou na Kramaroch, ved ja neviem či som ťa tam nahodou nevidela. Neležali sme spolu na vzdychačke? 😕

greta24
19. júl 2008

Rodila som na Kramaroch, na vzdychacke som bola od pondelka 8. 10 do utorka 9. 10, maly sa narodil sekciou. A neposmykli sme sa 😉 Starsi ma ineho otca, a s malym mi vobec nepomaha, takze stupel vyrasta ako uplny jedinacik ☹

krajcoanka
19. júl 2008

ty brďo, šak my sme spolu ležali na vzdychačke, nepamätáš sa? 😅 Sme tam mali klud, sestrička nam pozhasinala a spali sme do rana, pokial nedošla vizita. 😀
To si už druha mamina, ktoru som tu našla a spoznala na Kramaroch 😀 . A bola si mi na fotke známa. Pamätám si ťa podla tých tvojich červených líčok 😀 Takže si priamo z PK?kuk IP

greta24
20. júl 2008

Krajcoanka IP 😵 Vidim, ze Kramare frcia 😀

sylvie
20. júl 2008

greta, ale ved nemusi vyrastat ako jedinacik.. staci mu zaobstarat mladsieho brasku, alebo sestricku.. 😀 a chapem, ze 17-rocny nepomaha, ved s nim urcite slaha puberta a ma ine "problemy".. 😉
a inac, aj ja som rodila sekciou. maly mal omotanu pupocnu snuru cez plecia, ako skolsku tasku.. 😉

krajcoanka
20. júl 2008

gretka, šak daj nieake fotky 😀

greta24
22. júl 2008

Fotky dam, ked bude trochu casu, maly ma teraz 39 stupnov horucky, tak musim zas bezat ☹

sylvie
23. júl 2008

gretka, jejda, co je chorucky, alebo mu idu zubky?

greta24
24. júl 2008

Vyzera to, ze mu rastu horne zubky, aj doktorka vravela. Teploty uz su mensie, teraz sa mu na tvari spravili cervene flaky, tak neviem, ci to je alergia na lieky alebo nieco ine. Takze zajtra zas hura k doktorke ☹

krajcoanka
24. júl 2008

gretka, držíme palce a prajeme vám veľa trpezlivosti 😉 🙂

sylvie
25. júl 2008

gretka, drzime palce.. potom sa ozvi, co vam dr. povedala na tie flaky..
inac aj Ejko mal minuly tyzden teploty, ale nic ine mu nebolo.. trvalo to asi 2-3 dni.. mozno tiez nejaky zubok, ale to ja nezistim, lebo uz len tie uplne zadne mu chybaju a to by ma poriadne dokusal, keby som mu isla do pusiky..

greta24
25. júl 2008

Dnes sme boli u doktorky, lebo mal teplotu len 35,6 a doktorka vravela, ze ma piatu chorobu. Ma vela svrbivych vyrazok, na tvari vyzeral ako Zorro. Ale pomaly sa lieci, tak snad to dobre dopadne 🙂

aida
25. júl 2008

ahojte
Gretka ja ta poznam z videnia 🙂 Pekne sa uzdravte.

sylvie
25. júl 2008

gretka, a nie je to nahodou siesta choroba?

krajcoanka
25. júl 2008

to čo je? že 5 choroba? 😕 😨 🤐

sylvie
26. júl 2008

anka, ak ide teda o tu siestu chorobu, tak dieta ma horucky 2-3 dni a potom sa na 3. den vyhadze.. postihuje to deti od 6 mes. do 2/3 rokov..

greta24
26. júl 2008

Ahojte, doktorka vravela, ze je to PIATA choroba, tych chorob je viac, nasla som to aj na nete. Pomaly to mizne, tak verim, ze sa vylieci uplne.

greta24
26. júl 2008

Ahoj Aida, ja som taky "ksicht", ze mna si pamata vacsina ludi 😀

mishka711
26. júl 2008

Ahojky babule no radsej o chorobach necitam aby maly nic nechytil 😀 my sme mali soplik ale len jeden den a to asizo zubkov skusala som klopkat s lyzickou a bolo nejake cinkanie tak uvidime kedy vyrasia zubky prve 😀

aida
26. júl 2008

gretka ja si ta pamatam lebo si chodila s mojou kamoskou Elou s detmi na plavanie a este zo zmrzky.

mishka711
26. júl 2008

aida ja ta poznam s videnia aj tvojho manzela ale len s videnia si pezincanka alebo s vinosad?mala je chutna 🙂

sylvie
26. júl 2008

gretka, prepac.. 😔 o piatej chorobe som este nepocula.. ale vyhladala som si na webe co to je..
je zaujimave, ze prva az stvrta choroba nie je, ale piata a siesta ano.. 😉

aida
26. júl 2008

mishka moj manzel robil dlhe roky v cafe journali. ja som z Pk z muskatu ale momentalne byvam v meste.

dadka212
26. júl 2008

Aj ja vás viaceré poznám z videnia, ale som neni typ čo sa prihovorí 😔

Aida tá vaša zmrzka je dobrá 😉 my chodíme len tam